Strona 1 z 1

Meble do łazienki na zamówienie

: 07 cze 2020, 15:02
autor: Petroniusz1983
Witam serdecznie. Wiecie, gdzie w Warszawie mogę zamówić meble łazienkowe na wymiar? Ponoć fcts.pl ma dobre ceny i fajną jakość. Macie jakieś opinie na ich temat?

Re: Meble do łazienki na zamówienie

: 21 cze 2020, 15:43
autor: julia-83
Firmę FCTS znam, bo [color= rgb(0, 0, 0);]zamawiałam u nich szafę do wnęki w sypialni. Spisali się doskonale! Szafa jest piękna, a do tego solidnie wykonana. W ich ofercie znajdziesz też meble kuchenne czy właśnie łazienkowe. Wszystkie są lakierowane, a co za tym idzie o wiele trwalsze.[/color]

Re: Meble do łazienki na zamówienie

: 30 sie 2020, 12:26
autor: Żona
Jeśli kogoś z Was interesowałyby meble łazienkowe białe, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://www.lazienkiabc.pl/Meble-lazienkowe-c5. Moim zdaniem mają tam bardzo szeroki wybór i wcale niewygórowane ceny, więc naprawdę warto ;)

Re: Meble do łazienki na zamówienie

: 16 wrz 2020, 12:27
autor: alniria
Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą oferującą meble łazienkowe na zamówienie polecam zgłosić się do http://www.imex.bialystok.pl/ Jest to sprawdzona firma z Białegostoku, która wykonała meble do mojej łazienki. Mogę powiedzieć że meble od nich są solidne i dobrze się prezentują.