Strona 1 z 1

Budowa domu.

: 05 cze 2020, 22:44
autor: irenee
Hej.
Właśnie chce spełnić swoje marzenie o budowie swojego domu. Już działkę mam na oku, tylko zostaną mi w tej kwestii formalności. Natomiast chciałabym powoli też rozglądnąć się za projektem. Czy wiecie może gdzie warto się rozglądnąć za gotowymi projektami?

Re: Budowa domu.

: 08 cze 2020, 22:27
autor: faron
Moja koleżanka wiem, że zamawiała teraz projekt u firmy MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl i była zadowolona. Tym bardziej, że natrafiła na promocję (-20% na wszystkie projekty). Także kupiła wymarzony projekt domu w jeszcze lepszej cenie.

Re: Budowa domu.

: 12 cze 2020, 11:37
autor: gleason.santino
W budowie domu ważną kwestią jest wybór chemii budowlanej. Chcąc w sposób trwały połączyć ze sobą poszczególne elementy murowane, konieczne jest zastosowanie właściwej zaprawy murarskiej https://www.kleib.pl/kleib-professional/produkty/. Występuje ona w wielu odmianach, dlatego warto zastanowić się, w jaki sposób dobrać ją do wykonywanych przez nas zadań.

Re: Budowa domu.

: 24 cze 2020, 15:40
autor: irenee
Dziękuje wam za tak tak świetne porady, jesteście kochani. Co do projektów - to super. Widać, że firma MG Projekt jest profesjonalna i zna się na rzeczy. Ich projekty robią wrażenie pod każdym względem- nie ma co do nich się przyczepić.

Re: Budowa domu.

: 07 lip 2020, 9:48
autor: willubaldo
Budowa domu to proces, który wymaga odpowiedniego zorganizowania.

Re: Budowa domu.

: 17 lip 2020, 15:28
autor: mariusz35
Jeżeli mówimy o budowie domu, to firma, którą ja mogę polecić z czystym sumieniem to zdecydowanie ta firma: firma budowlana
Wysoka jakość usług w przystępnych cenach

Re: Budowa domu.

: 21 lip 2020, 10:01
autor: janice.welch
Trzeba zadbać o profesjonalną ekipę budowlaną, która będzie realizować projekt terminowo.

Re: Budowa domu.

: 25 lip 2020, 21:03
autor: babelkowa
a tak z ciekawosci zapytam, na jaki model ogrzewania sie zdecydowaliscie? ja sie jeszcze waham, to znaczy firme mam wybraną, Levada, niezaleznie od tego co wybiore oni tym dysponuja, maja tak bogata oferte, rozwazam pompe ciepla

Re: Budowa domu.

: 04 sie 2020, 13:00
autor: witting.luther
Budowa domu wiąże się z wzięciem kredytu. Gdzie najszybciej go dostanę?

Re: Budowa domu.

: 18 wrz 2020, 10:17
autor: alniria
Znalezienie porządnej firmy budowlanej, która zajmie się wybudowaniem naszego domu jest ważne. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Poznania to polecam wam skontaktować się z https://www.budowadomow-poznan.pl/ Sama korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że wybudowali mi przepiękny dom. Nie mieli problemów z zamknięciem się w budżecie i terminowością.

Re: Budowa domu.

: 19 wrz 2020, 16:37
autor: mariusz35
Zdarza się dość często gdy decydujemy się na firmę która wykonuje usługi budowlane, że ich wachlarz usług obejmuje różne usługi które nie znajdują się w kręgu naszych zainteresowań. Warto przejrzeć stronę internetową danej firmy aby zaznajomić się z ich ofertą. Jeżeli mamy w planach poważną inwestycje jak budowa domu czy rozbudowa domu to musimy znaleźć firmę która wykonuje dokładnie te usługi. Na rynku jest wiele niedużych firm, która zajmują się drobnymi pracami remontowymi i raczej zatrudnienie takiej firmy do większej inwestycji jako jedynego wykonawcy nie jest najszczęśliwszym pomysłem. Nie warto powierzać swojego czasu ani środków dla firmy która będzie się niejako uczyć na naszym zleceniu. Przykładowo budowa fundamentów jest bardzo ważnym etapem w trakcie budowy i wszelkie uchybienia na tym etapie mogą zagrażać przyszłej konstrukcji budynku, co praktycznie po ukończeniu jest niemożliwe do poprawy bez znacznej ingerencji w samą konstrukcję tj. bez ewentualnych częściowych bądź znacznych prac rozbiórkowych. Warto zauważyć również, że modernizacja domu to dobry moment aby upewnić się czy stan naszych instalacji jest satysfakconujący. Bezpieczeństwo płynące z dobrze funkcjonujących instalacji jest gwarancją spokoju. Instalacje elektryczne powinny mieć wykonywane przeglądy w regularnych odstępach czasu mniej więcej co kilkanaście miesięcy, aby mieć spokój, że nie dojdzie do jakiegos zwarcia a w konsekwencji do sytuacji zagrażającej życiu. Nie mniej ważne, aby przejrzeć instalacje sanitarne, dobrze działająca instalacja wodna zapobiega potencjalnym awariom, a nikt z nas nie chce po powrocie z pracy zastać zalanej podłogi, która przecieka do sąsiada, który już na nas czeka... Funkcjonalna klimatyzacja czy sprawnie działająca wentylacja z pewnością pomoże przetrwać uporczywe dni okresu letniego, nie wspominając już o sytuacji gdy np. pracujemy w jakimś pomieszczeniu w którym wydobywają się nieprzyjemne zapachy.

Re: Budowa domu.

: 21 wrz 2020, 14:41
autor: kenia
Decydujesz się na budowę domu? Dobra decyzja! Nie zapomnij wyposażyć swojego przyszłego gniazdka w użyteczne rozwiązania, jak na przykład wentylacja. Takie rozwiązanie zadba o właściwą cyrkulację powietrza, na terenie całego domu, gwarantując przy tym jakość. Oczywiście wentylacja, jak każde użyteczne rozwiązanie wymaga regularnego czyszczenia, tutaj możecie poczytać o zaletach regularnej konserwacji: http://www.nslowo.pl/zalety-regularnego ... ntylacji/ . Wiadomo, że jak się o coś dba to nie dość, że taki system dłużej nam służy to jeszcze prawidło działa.

Re: Budowa domu.

: 23 gru 2020, 21:28
autor: praktyk89
W Krakowie to firma zajmująca się wentylacjami z województwa Małopolskiego, obsługują również przyległe województwa. To zespół z dużym doświadczeniem, który w swoich instalacjach wykorzystuje najnowsze rozwiązania i podzespoły najwyższej jakości. https://bartoszwentylacja.com.pl/o-nas/ ... ja-krakow/ na ich stronie sprawdzimy jak wygląda model współpracy, wydaje mi się że warto. Taki rodzaj wentylacji niesie ze sobą wiele korzyści dla domu czy firmy.

Re: Budowa domu.

: 10 lut 2021, 12:02
autor: MiłoszPL
Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się na spełnienie swojego marzenia. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ofertę firmy https://www.fudal.eu. Zajmują się m.in. pracami budowlanymi, elewacjami zewnętrznymi, termomodernizacją oraz docieplaniem budynków. Osobiście byłem bardzo zadowolony z ich usług.

Re: Budowa domu.

: 21 lut 2021, 12:13
autor: Łatek98
Budowa domu to długi proces podczas, którego powstaje mnóstwo odpadów. Odpady budowlane należy właściwie zgromadzić w kontenerach oraz odpowiednio zutylizować. Ja korzystałem z usług firmy https://www.skip.bialystok.pl/wynajem-k ... k-dla-firm i byłem bardzo zadowolony.