Strona 1 z 1

Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 05 cze 2020, 12:05
autor: Dąbrówka
Witajcie! Mam zamiar nieco odświeżyć łazienkę, a przede wszystkim pozbyć się z niej starych mebli. Chciałabym ją jakość fajnie urządzić, tak z nutą nowoczesności ;) Gdzie polecacie szukać dobrej jakości mebli?

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 20 cze 2020, 15:30
autor: brunhilda
Ja swoją łazienkę urządziłam z meblami od labi.pl. Wybrałam tego producenta, bo czytałam o nim wiele pozytywnych opinii, a teraz i ja mogę się pod tym podpisać. Produktom nie można nic zarzucić, są super jakości, niedrogie i świetnie wyglądają w aranżacji łazienki :)

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 24 cze 2020, 16:50
autor: merowa
Możesz zobaczyć w salonach Bokaro, bo tam też mają fajne mebelki i dosyć duży wybór.

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 27 lip 2020, 10:15
autor: dorothy.mclaughlin
Jest wiele salonów meblowych, w których znajdziemy odpowiednie meble do łazienki.

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 04 sie 2020, 14:45
autor: Marioola
Najlepiej w internecie.

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 04 sie 2020, 15:03
autor: Aneta80
Remont łazienki to dość skomplikowana sprawa w dzisiejszych czasach, a to ze względu na ogromny wybór dostępnych materiałów wykończeniowych. Trzeba sobie w pierwszej kolejności zadać pytanie czy szukamy wszystkiego po kosztach czy może zależy nam na doskonałym efekcie końcowym. Prawde mówiąc to większość moich znajomych decyduje się na taką renowację raz na kilka lat więc wolą mieć wszystko zrobione w jak najlepszym standardzie.

Jedną z ważniejszych kwestii jest odpowiedni dobór kolorów samych płytek jak i reszty wyposażenia. Wszystko zależy od konkretnej stylizacji, wielu ludzi z tego co czytam w sieci decyduje się na biel ponieważ jest uniwersalna. Nawet wybór takich produktów jak szafki łazienkowe jest o wiele większy w kwestii doboru rozmiarów. Świetnie prezentują się te z połyskowym wykończeniem, do tego łatwo jest je utrzymać w czystości.

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 21 paź 2020, 11:03
autor: makośka
Zobacz ofertę sklepów Bokaro https://bokaro.pl/oferta/meble-lazienkowe/ właśnie tam kupiliśmy meble ale i u nich znaleźliśmy piękne płytki.

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 21 paź 2020, 14:03
autor: Erica
Przejrzyj też ofertę sklepu internetowego Prima łazienki: https://prima-lazienki.pl/116-parawany-nawannowe . Mają sporo do zaoferowania. Myślę, że znajdziesz u nich coś także dla siebie.

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

: 27 sty 2021, 22:38
autor: bałka
Dużo mebli nie potrzebowałam bo łazienkę mam stosunkowo małą ale chciałam większą szafki pod umywalkę i do tego wzięłam słupek, także mi to wystarczyło i fajnie wygląda a znalazłam to w salonie Bokaro. Wybór mają dosyć spory, dobra jakość.