Meble do łazienki - gdzie szukać?

Tutaj dowiesz się, jak wybrać najłatwiejsze w czyszczeniu płytki, gdzie najtaniej kupić baterię do prysznica. Znajdziesz też mnóstwo inspiracji na urządzenie małej, funkcjonalnej łazienki.
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2020, 18:41

Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: Dąbrówka »

Witajcie! Mam zamiar nieco odświeżyć łazienkę, a przede wszystkim pozbyć się z niej starych mebli. Chciałabym ją jakość fajnie urządzić, tak z nutą nowoczesności ;) Gdzie polecacie szukać dobrej jakości mebli?
Awatar użytkownika
brunhilda
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2020, 3:50

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: brunhilda »

Ja swoją łazienkę urządziłam z meblami od labi.pl. Wybrałam tego producenta, bo czytałam o nim wiele pozytywnych opinii, a teraz i ja mogę się pod tym podpisać. Produktom nie można nic zarzucić, są super jakości, niedrogie i świetnie wyglądają w aranżacji łazienki :)
Awatar użytkownika
merowa
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2020, 18:36

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: merowa »

Możesz zobaczyć w salonach Bokaro, bo tam też mają fajne mebelki i dosyć duży wybór.
Awatar użytkownika
dorothy.mclaughlin
Posty: 6
Rejestracja: 27 lip 2020, 10:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: dorothy.mclaughlin »

Jest wiele salonów meblowych, w których znajdziemy odpowiednie meble do łazienki.
Awatar użytkownika
Marioola
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2020, 16:51

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: Marioola »

Najlepiej w internecie.
Awatar użytkownika
Aneta80
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2020, 14:47

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: Aneta80 »

Remont łazienki to dość skomplikowana sprawa w dzisiejszych czasach, a to ze względu na ogromny wybór dostępnych materiałów wykończeniowych. Trzeba sobie w pierwszej kolejności zadać pytanie czy szukamy wszystkiego po kosztach czy może zależy nam na doskonałym efekcie końcowym. Prawde mówiąc to większość moich znajomych decyduje się na taką renowację raz na kilka lat więc wolą mieć wszystko zrobione w jak najlepszym standardzie.

Jedną z ważniejszych kwestii jest odpowiedni dobór kolorów samych płytek jak i reszty wyposażenia. Wszystko zależy od konkretnej stylizacji, wielu ludzi z tego co czytam w sieci decyduje się na biel ponieważ jest uniwersalna. Nawet wybór takich produktów jak szafki łazienkowe jest o wiele większy w kwestii doboru rozmiarów. Świetnie prezentują się te z połyskowym wykończeniem, do tego łatwo jest je utrzymać w czystości.
makośka

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: makośka »

Zobacz ofertę sklepów Bokaro https://bokaro.pl/oferta/meble-lazienkowe/ właśnie tam kupiliśmy meble ale i u nich znaleźliśmy piękne płytki.
Awatar użytkownika
Erica
Posty: 81
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:55

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: Erica »

Przejrzyj też ofertę sklepu internetowego Prima łazienki: https://prima-lazienki.pl/116-parawany-nawannowe . Mają sporo do zaoferowania. Myślę, że znajdziesz u nich coś także dla siebie.
bałka

Re: Meble do łazienki - gdzie szukać?

Post autor: bałka »

Dużo mebli nie potrzebowałam bo łazienkę mam stosunkowo małą ale chciałam większą szafki pod umywalkę i do tego wzięłam słupek, także mi to wystarczyło i fajnie wygląda a znalazłam to w salonie Bokaro. Wybór mają dosyć spory, dobra jakość.
ODPOWIEDZ