Strona 1 z 1

Nagrobki

: 01 cze 2020, 1:12
autor: viktoria34
Plastikowa struktura marmuru pozwala nadać nagrobkom najbardziej nietypowy kształt, przecinając kamień różnymi płaskorzeźbami. Materiał ten doskonale nadaje się do produkcji posągów i rzeźb - postacie płaczących, żałobnych dziewic i aniołów będą pięknym dodatkiem do projektu miejsca grobowego https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-bydgoszczy/.

Re: Nagrobki

: 19 sie 2020, 7:12
autor: viktoria34
viktoria34 pisze: 01 cze 2020, 1:12 Plastikowa struktura marmuru pozwala nadać nagrobkom najbardziej nietypowy kształt, przecinając kamień różnymi płaskorzeźbami. Materiał ten doskonale nadaje się do produkcji posągów i rzeźb - postacie płaczących, żałobnych dziewic i aniołów będą pięknym dodatkiem do projektu miejsca grobowego https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-bydgoszczy/.
Muszę powiedzieć, że moi znajomi również zamówili u nich pomnik i byli zadowoleni

Re: Nagrobki

: 08 paź 2020, 14:00
autor: lórnak
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym zakładem kamieniarskim, który specjalizuje się w wykonywaniu nagrobków i pomników cmentarnych to polecam wam zgłosić się do https://www.pracowniakamieniarska.pl/ Sam zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć że są świetni w tym co robią.

Re: Nagrobki

: 19 paź 2020, 16:48
autor: buźka
ja na szczescie moglam skorzystac z usluch kamieniarskich oferowanych przez zaklad pogrzebowy Gloria w Zarowie gdzie organizowalam pogrzeb taty. Nie wiem czy mialabym w tym czasie jeszcze sily i checi poszukiwac czegos w internecie, a tutaj udalo nam sie zalatwic zarowno ceremonie jak i nagrobek za "jednym zamachem"

Re: Nagrobki

: 19 lis 2020, 11:24
autor: roletka
Jeśli czeka cię ceremonia pogrzebowa to warto ją zlecić fachowcom którzy odpowiednio zajmą się całym pogrzebem.

Re: Nagrobki

: 28 gru 2020, 12:27
autor: Rób
Faktycznie, temat jest o tyle skomplikowany, że te wszystkie działania podejmuje się w dużym stresie i żalu po stracie bliskiej osoby. Własnie dlatego warto wybierać najbardziej sprawdzone zakłady pogrzebowe, takie jak http://www.elizjum-warszawa.pl/uslugi/urny W ten sposób będziecie w stanie dobrze przejść przez ten trudny czas.

Re: Nagrobki

: 11 sty 2021, 11:55
autor: rómtarmis
Też korzystałem z usług wcześniej tutaj wspomnianej pracowni kamieniarskiej https://www.pracowniakamieniarska.pl/ która zajmuje się wykonywaniem pomników cmentarnych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego to polecam wam się do nich zgłosić. Nie będziecie tego żałowali.

Re: Nagrobki

: 13 sty 2021, 11:18
autor: róbris
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się wykonywaniem nagrobków. Jeżeli mieszkacie na terenie Białegostoku to polecam wam zgłosić się do http://nagrobkibialystok.pl/ Sam zdecydowałem korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Re: Nagrobki

: 25 sty 2021, 14:54
autor: Łucja
Korzystacie z firm, które dbają o czystość na nagrobkach? Bardzo rzadko mam możliwość odwiedzania najbliższych na cmentarzu i zastanawiam się nad wykupieniem takiej usługi http://www.biala-lilia.pl/. Proszę o opinię, jeżeli korzystacie.

Re: Nagrobki

: 15 lut 2021, 17:49
autor: szampó
Tak naprawdę nagrobki poznań to coś, na czym zna się mój tato. Pracował kiedyś w kamieniarstwie, także poradziłby sobie z każdym zadaniem. Dawniej, bo teraz nie pracuje, nie ma do tego możliwości. A dodatkowo firma Wicherek to za duża konkurencja na tym rynku.

Re: Nagrobki

: 07 mar 2021, 19:40
autor: Elzi
Gdy szukaliśmy wykonawcy nagrobka, nie mieliśmy pojęcia gdzie się zgłosić, zwłaszcza że już wiele lat mieszkamy za granicą. Gdy zmarła mama przyjechaliśmy z bratem, żeby załatwić pogrzeb, pomnik itp. Znajomi podesłali nam taką stronę https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... amieniarze, gdzie po lokalizacji można dotrzeć do fachowców kamieniarzy. Błyskawicznie udało nam się znaleźć specjalistę. Pomnik jest piękny i starannie wykonany.

Re: Nagrobki

: 24 kwie 2021, 11:52
autor: Mońka82
Niestety mój daleki krewny zmarł kilka dni temu i muszę go pochować. Pomocą formalną oraz organizacją pogrzebu zajmuje się zakład pogrzebowy: https://www.pogrzebyconcordia.pl. Ja natomiast muszę zastanowić się nad wyborem trumny i nagrobku. Z Waszą pomocą na pewno uda mi się coś wybrać. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Re: Nagrobki

: 27 maja 2021, 12:33
autor: Kłutek
Jestem już w podeszłym wieku, dlatego postanowiłem zapewnić sobie godne miejsce wiecznego spoczynku. Wykupiłem miejsce z wymurowanym grobem i wynająłem kamieniarza w firmie Kamieniarstwo Cebula https://ikamienie.pl/oferta/ do postawienia okazałego granitowego pomnika. Kamieniarz okazał się prawdziwym artystą. Skorygował moje pomysły i zmienił projekt. Pomnik ma bardzo oryginalny wygląd.

Re: Nagrobki

: 23 cze 2021, 15:08
autor: WiesiaĆ
Jestem na etapie wyboru pomnika dla siebie i pomyślałam, że warto takie sprawy załatwić za życia. Pamiętam jaki problem byl, że zrobieniem pomnika dla moich rodziców, którzy mieli stary lastrykowy pomnik, który zaczął się rozpadać...a to był grobowiec rodzinny wiec grobowce to jest już duża inwestycja. Teraz szukam pomnika pojedynczego i trafiłam na fajny zakład kamieniarski ASD Kamieniarstwo we Wrocławiu https://www.asd-kamieniarstwo.pl/kontakt

Re: Nagrobki

: 26 sie 2021, 22:29
autor: Dymirjuś
Witam. Sam miałem problem z wyborem dobrego kamieniarza. Znaleźć odpowiedniego fachowca w dobrych pieniądzach jest ciężko. Dowiedziałem się jednak, że istnieje baza firm pogrzebowych, w której kompleksowo zakupicie wszystko, co jest związane z pochówkiem. Ona posiada oferty z całej polski. Zapraszam więc, do skorzystania z niej https://kataloguslugpogrzebowych.pl/fir ... ieniarstwo Pozdrawiam serdecznie.