Strona 1 z 1

Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 26 mar 2019, 18:51
autor: kasiunia
Mamy obecnie okres, gdzie wszyscy rozliczamy się z urzędem skarbowym.Przy tej okazji możemy przekazać swój 1% podatku na fundacje pomagające dzieciom .Jedną z takich fundacji jest Fundacja Pociecha która wspiera dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo.Wspiera świetlice środowiskowe – zapewnia dzieciom bezpieczne miejsce po szkole, opiekę, ciepły posiłek, pomoc w nauce a także organizuje wyjazdy na kolonie i ferie zimowe.Moszem wspomóc tę fundację w pomocy dzieciom.

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 22 kwie 2019, 23:31
autor: Lambertix
Liczę na takie sprawdzone usługi. To jest bardzo przydatne.

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 27 kwie 2019, 8:26
autor: liluna
To dobrowolne, każdy oddaje na co/kogo chce. Mnie bardziej odpowiada ten cel, bo widzę i wiem na co zostają wydane pieniądze. Najczęściej wspieramy fundację Szlachetny gest http://szlachetnygest.pl/ tu jest zbiórka dla chorych dzieci. liczy sie kazda zlotowka!:) A my możemy wesprzeć by dzieci miały na leczenie czy rehabilitacje.

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 07 maja 2019, 21:40
autor: crossjones
liluna pisze: 27 kwie 2019, 8:26 To dobrowolne, każdy oddaje na co/kogo chce. Mnie bardziej odpowiada ten cel, bo widzę i wiem na co zostają wydane pieniądze. Najczęściej wspieramy fundację Szlachetny gest http://szlachetnygest.pl/ tu jest zbiórka dla chorych dzieci. liczy sie kazda zlotowka!:) A my możemy wesprzeć by dzieci miały na leczenie czy rehabilitacje.
Także wspieram fundację Szlachetnego Gestu i aktywnie wspomagam promowanie fundacji. Skupiajmy się na zbiórce Ani, bo zaraz dobije 100%! <3
http://szlachetnygest.pl

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 25 cze 2019, 23:52
autor: Lubasia
Podoba mi się taka akcja 1% przy okazji rozliczania się z fiskusem. W tym roku przekazałam go na rzecz właśnie Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . A żeby tego nie było zbyt mało, to co miesiąc pewną kwotę przekazuje na ich konto. Te chore dzieci mają dość swojego codziennego zmagania się z wielkim cierpieniem. Każdy powinien je wspierać.

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 20 sie 2019, 9:43
autor: paskan
A jak to jest jeżeli np. pracuję legalnie i w Polsce i w Niemczech to mogę z obydwu podatków oddać 1% na dzieci? Jak przychodzi zwrot podatku z niemiec to od razu myślę o tym żeby pomagać. Przecież 1% mnie nie zbawi, a jeżeli komuś może pomóc to dlaczego nie. Jeżeli mamy na forum osoby, które pracują za granicą i znają się na tym temacie to bardzo bym prosił o kontakt.

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 29 gru 2019, 11:33
autor: kamilaskal
Dzień dobry. Wiecie co należy zrobić żeby dostać zwrot podatku z Norwegii? Jestem pewien, że należy mi się zwrot podatku, tylko nie wiem jak się o to ubiegać. Przydałby się jakiś zastrzyk gotówki w nowym roku. Każda wskazówka się przyda.

Re: Przekaż swój 1% podatku dla dzieci

: 25 paź 2021, 18:15
autor: newbie
liluna pisze: 27 kwie 2019, 8:26 To dobrowolne, każdy oddaje na co/kogo chce. Mnie bardziej odpowiada ten cel, bo widzę i wiem na co zostają wydane pieniądze. Najczęściej wspieramy fundację Szlachetny gest tu jest zbiórka dla chorych dzieci. liczy sie kazda zlotowka!:) A my możemy wesprzeć by dzieci miały na leczenie czy rehabilitacje.
Myślę, że warto zakładać zbiórki internetowe na taki cel. Jest to tego wiele portali np. https://dotuje.pl/s/zbiorka-pieniedzy-na-prywatne-konto