Strona 1 z 1

Myjka ciśnieniowa

: 26 mar 2019, 16:19
autor: arianna
Coraz bardziej popularna stała się myjka ciśnieniowa. W wielu sytuacjach przydaje się w domu. Tylko jaką kupić? Też na wiosne chciałabym się za to zabrać. Czytałam tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ fajny artykuł na ten temat, ale może wy mi jeszcze coś podpowiecie?

Re: Myjka ciśnieniowa

: 25 kwie 2020, 22:28
autor: dannika
tez szukam, polecajcie co jest dobre!

Re: Myjka ciśnieniowa

: 30 maja 2020, 16:34
autor: eureka
wejdzcie sobie na myjki.com, tam maja spory wybór takich sprzetów i najnizsze ceny karchera, bardzo sie oplaca tam zamawiac a wysylka ekspresowa

Re: Myjka ciśnieniowa

: 26 kwie 2021, 8:10
autor: eliś
Ja zdecydowałam się na myjkę ciśnieniową, bo ciężko było nam ogarnąć bez myjki powierzchnię magazynową niby niedużą, a jednak. Postanowiliśmy wybrać jedną z myjek wysokociśnieniowych Karcher karcher-intervip.com.pl . To był strzał w dziesiątkę, nie dość, że jest błysk, to jeszcze ogarnięcie sali po dniu pracy zajmuje o wiele mniej czasu, co przekłada się na spore oszczędności.

Re: Myjka ciśnieniowa

: 30 cze 2021, 10:55
autor: Saruś
My mamy taki porządny sprzęt, jest pompa do myjki ciśnieniowej, kupiliśmy z http://olpe.pl/myjki-cisnieniowe/ . Powiem Wam, że nawet posadzę na tarasie tym myjemy, ściany na zewnątrz domu, całą łazienkę, kuchnię, no po prostu to jest taki sprzęt, który trzeba mieć, bo bardzo ułatwia życie.

Re: Myjka ciśnieniowa

: 15 lip 2021, 9:45
autor: piotruś012
Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu myjki tutaj - http://olpe.pl/myjki-cisnieniowe/. Są tam też myjki zimnowodne i gorącowodne, w zależności do czego chcesz używać takiej myki, to sobie dopasuj model :) Są bardzo solidne i łatwe w użyciu, ja polecam jak najbardziej tą markę.