Strona 1 z 1

Szklane drzwi do szafy

: 09 maja 2020, 3:54
autor: Alfred_97
Hej. Mam w sypialni sporą szafę wnękową i zastanawiam się nad wykonaniem do niej szklanych drzwi z wzorem. Ktoś z was korzystał z takiego rozwiązania?

Re: Szklane drzwi do szafy

: 20 maja 2020, 15:01
autor: anzelma_88
To fajna opcja, jeśli chcesz ozdobić trochę wnętrze. Ja mam bardzo minimalistyczną sypialnię, więc wzór na drzwiach szafy sprawdził się świetnie. Drzwi wykonywała mi firma szklo-dekoracyjne.pl, robią doskonałej jakości szklane drzwi, wzór też wygląda świetnie. Polecam.

Re: Szklane drzwi do szafy

: 07 cze 2020, 23:24
autor: mycha
Jeśli chodzi o szklane drzwi, to na pewno tutaj https://www.szyby-dekoracyjne.pl/project/drzwi-szklane/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań, które się sprawdzą. Takie drzwi wyglądają nie tylko ładnie, ale również są praktyczne i funkcjonalne. Właśnie dlatego tak wiele osób się na nie decyduje.

Re: Szklane drzwi do szafy

: 28 sie 2020, 13:23
autor: KamilS
Też uważam, że szklane drzwi to szafy to jak najbardziej trafny wybór. Sama postawiłam na takie rozwiązanie i powiem wam, że sprawdza sie świetnie - nie tylko pod względem funkcjonalności, ale przede wszystkim wyglądu i nowoczesnego designu. Ważne jednak jest to, aby postawić na sprawdzoną i doświadczoną firmę szklarką. Od siebie polecam wam https://vetro.pl/ ponieważ sama korzystałam z ich usług.

Re: Szklane drzwi do szafy

: 17 lis 2020, 19:11
autor: oazał
Okazuje się, że można w ogóle mieć drzwi szklane wrocław w domu. I to niekoniecznie tylko w łazience. Tak naprawdę dziś szklarz może dowolnie barwić każdy rodzaj szkła, tworząc wyjątkowe i niecodzienne kompozycje. Ja sama o czymś takim myślę, ale czas pokaże, na co się dokładniej zdecyduję.

Re: Szklane drzwi do szafy

: 13 kwie 2021, 23:09
autor: aburó
U nas w Wałbrzychu ze świecą szukać dobrego szklarza. Ale do czasu - wystarczyło natrafić na usługi fachowców z https://www.superokna.net/oferta/uslugi-szklarskie . Odpowiadają za realizację szklanych drzwi , ale i balustrad które to na dobre zagościły w naszym domu. Pieknie to wygląda! Jestem absolutnie zadowolony z tej jakości.

Re: Szklane drzwi do szafy

: 15 kwie 2021, 0:53
autor: równy
Sklep Szklar-bud https://szklarbud.pl/oferta/ zajmuje się wytwarzaniem drzwi szklanych, także może do nich się odezwij? Dzięki nim wstawiliśmy piekne drzwi, nie tylko do szafy ale i pozostałych wnętrz. Bardzo pięknie się to prezentuje, także zalecam zainteresować się ty m tematem. Perfekcyjny wybór!