Strona 1 z 1

Kominki - nadal modne?

: 29 kwie 2020, 5:19
autor: miśka28
Co myślicie o kominkach we wnętrzach? Nadal są modne w dzisiejszych czasach? Marmurowe panele jakoś nie specjalnie mi pasują. Zastanawiam się właśnie nad nowoczesnym wkładem kominkowym. Gdzie znaleźć najlepsze kominki sklep http://sklep.kominkigp.pl/ ma bogatą ofertę, ale czy wartą uwagi? Jeśli jest tutaj jakiś znawca, to chętnie się dowiem jak dokonać odpowiedniego wyboru.

Re: Kominki - nadal modne?

: 11 lip 2020, 18:08
autor: mycha
Oczywiście, że są modne. Warto mieć kominek w salonie. Dzięki niemu można bowiem stworzyć niesamowity klimat. Zerknijcie sobie tutaj https://kominkiwaligora.pl/realizacje/j ... rama-kafle na Kominki Tychy. Wybór jest ogromny. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb.

Re: Kominki - nadal modne?

: 11 lip 2020, 18:35
autor: Malinowa66
Oczywiście, że modne! Tylko takie nowoczesne :D My mamy z firmy Dorako, piękny kominek w super cenie. Polecam https://dorako.pl/

Re: Kominki - nadal modne?

: 11 lip 2020, 19:11
autor: Maggie6
Myślę, że moda na kominki wróciła. W zimie to jest wspaniała rzecz.

Re: Kominki - nadal modne?

: 12 lip 2020, 16:18
autor: augusta.baumbach
Kominki są nadal częstym wyborem, przez to, że tworzą klimat w pomieszczeniu.

Re: Kominki - nadal modne?

: 13 lip 2020, 5:48
autor: Adi3883
Warto udać się do sprawdzonego dystrybutora. Ja skorzystałem z usług firmy www.kominflex.com.pl. To producent nowoczesnych systemów kominowych ze stali szlachetnych. Ogromny wybór świetnej jakości wkładów kominowych. Nie mam żadnych uwag.

Re: Kominki - nadal modne?

: 15 lip 2020, 18:58
autor: elfik12
Myślę, że kominki to były, są i będą modne. Jedyne co to może się moda zmieniać jeśli chodzi o wygląd. Producenci oferują nam różnorodne rozwiązania, modele pasujące do różnych aranżacji. Na https://ignif.com/ jeśli chodzi o kominki to można wybrać dla siebie wzór idealny i solidnej jakości. Podoba mi się ich oferta.

Re: Kominki - nadal modne?

: 24 lip 2020, 9:27
autor: Inga
A co myślicie o bardziej ekologicznych rozwiązaniach do których niewątpliwie należą biokominki? Ich ogromną zaletą jest fakt, że nie wymagają podłączenia do instalacji kominowej, dzięki czemu zamontować je możemy na wybranej przez nas ścianie w domu. Na https://www.galeriakominkow.pl/produkty/biokominki.html znaleźć można różne modele biokominków, które świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnym, minimalistycznym jak i klasycznym wnętrzu.