Strona 1 z 1

Chirurg dla psa Warszawa

: 21 kwie 2020, 13:51
autor: jbrakus
Piszę do Was ponieważ poszukuje odpowiedniego chirurga-weterynarza. Mój pies będzie musiał poddać się małemu zabiegowi i chcę znaleźć dla niego odpowiedniego lekarza. Czy ktoś z Was korzystał z pomocy tego chirurga dla psa w Warszawie? Profesjonalizm nie jest równoznaczny ze znieczuleniem na potrzeby zwierząt. Dobry weterynarz kocha zwierzęta, niemniej utrzymuje pewien dystans. Jest wobec nich delikatny, ale konsekwentnie wykonuje swoją pracę.

Re: Chirurg dla psa Warszawa

: 22 maja 2020, 7:00
autor: Bestia
Ja mogę polecić sprawdzonego weterynarza - http://www.weterynarzwesola.pl/. Regularnie chodzę do niego z psem i jest to miejsce, w którym mój pupil czuje się jak w domu :D Warto wypróbować.

Re: Chirurg dla psa Warszawa

: 25 lip 2020, 11:15
autor: Adi3883
Ważne jest trafić ze zwierzakiem w odpowiednie ręce. Ja mam sprawdzonego weterynarza z https://www.weterynarz.pila.pl/ i już wiele razy w trudnych sytuacjach pomógł. Lekarz z prawdziwym powołaniem.

Re: Chirurg dla psa Warszawa

: 25 lip 2021, 15:03
autor: pitaja
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://vet-point.waw.pl/zwierzeta-egzotyczne/

Re: Chirurg dla psa Warszawa

: 02 sie 2021, 18:08
autor: pólka
Długo zastanawiałam się, co mogę zrobić, ale prawda jest taka, że na razie to wydaje mi się, że nie mam co zamieniać pieska na pieska. Chodzi o to, że mojej zmarłej suni nikt i tak mi nie wróci. Zaczęłam jednak rozglądać się na koty brytyjskie pomorskie i najbliższy jemu region mnie interesuje. Nie wiem, czy znajdę, ale będę szukała.