Strona 1 z 1

Podłoga

: 14 lut 2022, 18:37
autor: justynian_85
Totalnie nie mam pomysłu na podłogę w kuchni. Sporo osób polecało mi panele winylowe, które podobno nadają się do takich bardziej wilgotnych pomieszczeń, jednak jeśli mam być szczera, nie do końca jestem do nich przekonana. Raczej nic nie będzie aż tak trwałe, jak płytki podłogowe, prawda? A mogę wybrać takie, które wyglądają przecież jak panele, imitujące drewno

Re: Podłoga

: 30 mar 2022, 12:48
autor: !Anna!
Jak dla mnie nie ma nic lepszego jak naturalne drewno na podłodze i na takie właśnie zdecydowałam się u siebie. Specjaliści z parkietlux doradzili mi egzotyczne drewno, aby było odporne na wilgoć i mam je w kuchni, ale też w łazience, co niektórych dziwi, ale mi się tak podoba. A co najważniejsze taka podłoga sprawdza się idealnie i robi wrażenie :) Winylowe panele może i też są praktyczne ale wyglądem nie dorównują drewnu, także zastanów się na czym Ci najbardziej zależy :)

Re: Podłoga

: 01 kwie 2022, 13:47
autor: Ewunia2
według mnie pewne i bezproblemowe będą na pewno płytki tradycyjnie kładzione w kuchni czy w łazience. Zwłaszcza jeśli wahasz się nad funkcjonalnością paneli podłogowych! Przy płytkach nie musisz martwić się o mokrą podłogę, gdyż są one na to odporne i posłużą wiele lat! Teraz wybór wzorów i kolorów, nawet produktów drewnopodobnych jest tak duży, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Ja polecam zakup płytek w sklepie https://www.merkurymarket.pl/plytki-do-kuchni/
Wybór jest tu na prawdę duży!

Re: Podłoga

: 25 kwie 2022, 16:57
autor: mewkowa
W kuchni śmiało można położyć płytki imitujące drewno, ja mam salon połączony z kuchnią i z jadalnią i na całej podłodze położyłam właśnie płytki drewnopodobne bardzo dobrze imitujące drewno,, z salonu Bokaro https://www.bokaro.pl/oferta/kolekcje-plytek .. Mają spory wybór bardzo dobrej jakości płytek,, więc myślę, że każdy coś dla siebie znajdzie, nawet ten najbardziej wymagający i marudzący ;) Płytki idealnie sprawdzają się do ogrzewania podłogowego.