Strona 1 z 1

Transport mebli - jaka firma?

: 10 kwie 2020, 2:17
autor: Sobieslaw-74
Witajcie. Orientujecie się, jaka firma organizuje transport mebli przy przeprowadzce? Możecie mi kogoś polecić?

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 10 kwie 2020, 5:42
autor: lechoslaw
Sprawdź ofertę https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. Wynajmują kartony, przewożą meble i mogą je też zmontować już w nowym miejscu. Oferują kompleksowe usługi w dobrych cenach. Korzystałem, więc polecam :)

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 15 maja 2020, 19:04
autor: Farelka
Według mnie takie transportowe usługi powierzyć odpowiedniej firmie jak np Magemar https://magemar.com.pl/ Oni zajmują się profesjonalnym transportem lądowym oraz morskim - obsługują transport od A do Z . Także nie musicie martwić się o żadne raporty czy tranzyt w ujęciu prawnym

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 20 maja 2020, 15:33
autor: bradford.mclaughlin
Czy jestem w stanie poradzić sobie jakoś sama z transportem?

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 04 sie 2020, 6:31
autor: miśka28
Można kombinować, ale moim zdaniem to gra nie warta świeczki. Będziesz musiała zrobić tryliard kursów i na pewno zajmie ci to więcej niż tydzień. Ja sobie chciałam oszczędzić nerwów i zleciłam przeprowadzkę firmie Aksel https://www.przeprowadzki-aksel.pl/ofer ... legionowo/. Szybko umówiliśmy się na termin. Przewóz był profesjonalny. Meble bardzo dobrze zabezpieczone. Widać, że tego pilnowali.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 04 sie 2020, 9:55
autor: wiki01
Możesz zapytać się firmy Aston Partner. Jest to firma transportowa i wydaje mi się, że transportuje też meble. Ich pełną ofertę możesz znaleźć na http://astonpartner.pl Warto spojrzeć.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 26 sie 2020, 23:48
autor: piasia
W Trójmieście na pewno tiptoptrans.pl . Przewożą duże gabaryty a te niepotrzebne dodatkowo mogą zutylizować za nas. Przydatna opcja jak musimy opróżnić całe mieszkanie a nie chcemy wszystkiego zabierać na nowe miejsce. Mają ofertę skierowaną zarówno do osób prywatnych jak i firm.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 15 lut 2021, 10:33
autor: mąsana
A słyszałeś o firmie Japa&Co? Oni mają dobre ceny i są solidni. Warto się do nich odezwać, na pewno nie pożałujesz wyboru. Nie znam nikogo, kto byłby niezadowolony z ich pracy. Na ich stronie znajdziesz kontakt do nich. A chłopaki są sympatyczni, także cała przeprowadzka mija w miłej atmosferze.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 19 kwie 2021, 15:26
autor: słoneczko
Faktycznie najlepszą firmą od przeprowadzek jest Japa&Co i powie Ci to każdy, kto miał z nimi do czynienia. Tutaj jest kontakt do nich: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ . Całą przeprowadzkę zrobią Ci od A do Z i to za nieduże pieniądze. Bez względu na to, ile masz rzeczy do przewiezienia, na pewno sobie poradzą.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 21 kwie 2021, 8:45
autor: janiś
A tutaj https://www.liderpak.pl/transport-mebli/ już mieliście okazję się rozejrzeć? Ta firma oferuje wiele ciekawych usług, jeśli chodzi o transport mebli. Myślę, że najlepiej jest korzystać z profesjonalnych rozwiązań, aby taka usługa została wykonana naprawdę szybko i sprawnie. Pomyślcie koniecznie o tym.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 12 maja 2021, 10:24
autor: dajkonś
Adexim - zdecydowanie oni. W zasadzie wszystko udało się ogarnąć z ich pomocą w krótszym czasie niż zakładaliśmy. Firma została przeprowadzona w 100 proc. jednego dnia. Z naszej strony nie było szczególnej ingerencji i właśnie na takich zasadach nam zależało. Kawał solidnie wykonanej roboty.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 16 maja 2021, 17:48
autor: Krzyś
Będąc w temacie transportu mebli, znacie może firmę https://wyslijbusem.pl/? Według mnie, ta strona to genialne rozwiązanie dla kogoś, kto szuka lub chce zlecić przewóz pewnych rzeczy. Można sobie wybrać spośród wielu ogłoszeń to, które najbardziej nam odpowiada. Dajcie znać, co i tym uważacie

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 24 maja 2021, 12:50
autor: mała
Zostawiam Wam namiary na najlepszą firmę, jaką można sobie wyobrazić: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Są profesjonalistami pod każdym względem i pomagają od początku przeprowadzki do końca. A oprócz tego są po prostu super ludźmi, z którymi można fajne pogadać i pożartować :)

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 31 maja 2021, 16:27
autor: Bośka
W takiej przeprowadzce nie chodzi tylko o transport mebli...przecież trzeba je też odpowiednio zabezpieczyć, żeby nic sie nie zniszczyło. Dlatego najlepiej skorzystać z szerszego zakresu usług firmy od przeprowadzek. A i koniecznie zabookujcie sobie wczesniej termin, bo powiem Wam, ze moze byc ciężko. My własnie jestesmy po zakonczeniu budowy i gdyby nie ta firma Pana Tomka u nas w Warszawie https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ to zostałabym na lodzie. Na szczescie Pan jest bardzo pomocny. Zorganizował zespół z dnia na dzien

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 19 cze 2021, 23:11
autor: Sławomir
Szkoda, że nie napisałeś z jakiej miejscowości jesteś. Osobiście mogę polecić Ci firmę https://www.yellow-transport.pl/oferta/ ... ansportowe z Gdańska. W ubiegłym roku pomogli mi podczas transportu dużych i ciężkich mebli do nowego domu. Swoje usługi wykonali szybko i profesjonalnie.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 22 cze 2021, 10:19
autor: dakiś
Moim zdaniem to absolutnie najlepsze rozwiązanie - https://adexim.com.pl/
Przeprowadzka firmy załatwiona w ciągu jednej doby, bez opóźnień i komplikacji.
Ogólnie poszło zdecydowanie tak, jak nam zależało. Kawał wykonanej, solidnej roboty.
Wykonanie tego na własną rękę - nierealne. Biuro nie działało tylko przez jedną dobę.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 24 cze 2021, 13:07
autor: księżna
Jeżeli chcesz mieć wszystko przewiezione bez najmniejszej rysy, to tylko ta firma wchodzi w grę: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/
0, są najlepsi jeżeli chodzi o przeprowadzki. We wszystkim sprawnie Ci pomogą, nie tylko w przewiezieniu rzeczy, także nie będziesz musiała niczym się przejmować.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 04 paź 2021, 10:12
autor: kogiers
Adexim - załatwili nam w zasadzie wszystko, my mieliśmy tylko przygotować rzeczy. Całość odbyła się tak, jak nam zależało. Kawał solidnej roboty, zadanie zrealizowane, a jak to wyglądało u was? Takich rzeczy nie warto robić na własną rękę, a przynajmniej tak uważam na bazie mojego doświadczenia.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 26 paź 2021, 10:20
autor: sierra
Tutaj masz namiary na najlepszą firmę, która zajmie się szybko Twoimi przeprowadzkami. Do tego ceny mają bardzo konkurencyjne, także nie wydasz na ten cel majątku. Moim zdaniem, lepszej firmy nie znajdziesz. Zresztą wystarczy przeczytać opinie o nich, żeby dowiedzieć się, jak dużo zadowolonych klientów mają.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 22 lut 2022, 13:06
autor: durla
Na pewno trzeba zatrudnić firmę, która będzie znała się na rzeczy. Dlatego nie warto zatrudniać byle kogo, a zrobić odpowiedni research. Ja mogę polecić firmę Japa&Co, bo faktycznie chyba nie znajdziesz negatywnej opinii na ich temat. Tutaj masz namiary do nich: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Zapewniam Cię, że będziesz zadowolony na każdym etapie ich pracy, od początku do końca są bardzo profesjonalni i radzą sobie świetnie z każdym rodzajem przeprowadzki.

Re: Transport mebli - jaka firma?

: 25 maja 2022, 13:23
autor: kinay
Widzę, że poprzednicy już polecali Ci firmę Japa&Co, i ja też mogę się do nich dołączyć, bo oni są bezkonkurencyjni. Wszystkie Twoje meble dojadą w jednym kawałku i to bez najmniejszej rysy. Zabezpieczają wszystko dokładnie, a o wszystkie rzeczy dbają jak o swoje, także kompletnie niczym nie będziesz musiała się przejmować. A mogę też Ci polecić ich poradnik: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik Jest tam sporo przydatnych wskazówek, dzięki którym cała przeprowadzka przebiegnie łatwo i sprawnie, także polecam Ci tę lekturę.