Strona 1 z 1

Nauka pływania dla dziecka

: 08 kwie 2020, 10:48
autor: Malina53
Sprawdzona szkoła pływania dla niemowląt ? Co sądzicie o tej: https://www.malinurkowie.pl/o-nas/
Dajcie znać jeśli znacie Małych Nurków!

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 04 cze 2020, 13:30
autor: jaden39
W jakim wieku dziecko pierwszy raz powinno odwiedzić basen? :)

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 14 sie 2020, 0:34
autor: motofan
My zaczęliśmy nie od szkoły pływania a od basenu ogrodowego:) To świetna opcja aby dziecko oswoiło się z wodą i jednocześnie cały czas było pod nadzorem dorosłych. Taki basenik to wydatek niewielki, z tym, że trzeba pamiętać o higienie i komforcie, zwłaszcza jeśli ma służyć dla naszych pociech. To też na szczęście nie problem, bo bez kłopotu można kupić akcesoria takie jak pokryty i maty basenowe. W ofercie https://basenyogrodowe.pl/32-pokrywy-i-maty jest fajny wybór w dobrej cenie.

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 26 sie 2020, 17:00
autor: Ela012
Dziecko fajnie uczyć pływania od małego, szczególnie jeśli posiada się własny basen ogródkowy. Czytałam ostatnio jak zbudować basen - https://www.dobrebaseny.pl/blog/jak-zbu ... n-ogrodowy i w sumie myślę, że jak ktoś posiada ogród to bardzo fajna opcja. Przynajmniej można się relaksować w basenie nie chodząc na publiczną pływalnię czy plażę.

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 23 paź 2020, 16:36
autor: mariusz35
Jeśli ktoś posiada swój dom to z pewnością lubi spędzać czas na zewnątrz z rodziną lub znajomymi. Takim miejscem może być taras, albo wydzielone miejsce w przydomowym ogrodzie. Jednak z biegiem czasu jak w przypadku większości powierzchni zewnętrznych potrzebne będzie przeprowadzenie prac konserwacyjnych. Ważne, aby czyszczenie tarasu było przeprowadzone w sposób odpowiedni z wykorzystaniem odpowiednio dobranych środków przeznaczonych do rodzaju powierzchni z jakiego wykonany jest nasz taras. Użycie zbyt agresywnych środków czyszczących może negatywnie wpłynąć na przykład na lakier. Dlatego nie jest złym pomysłem, aby zlecić przeprowadzenie tych prac profesjonalnej firmie.

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 11 gru 2020, 12:08
autor: aśka
a możecie polecić jakieś kursy pływania Kraków? Mam córkę w wieku 6 lat, która pływa słabo ale się nie boi wody i chłopczyka 4 latka, który jeszcze nie uczył się pływać.

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 19 sty 2021, 19:01
autor: robcią
Jak chodzi o naukę pływania to polecam Ci się rozejrzec na obozach takich jak https://movecamp.pl znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących instruktorów którzy znają się na nauce dzieci i mają do nich podejście. Z pewnością w krótkim czasie każde dziecko opanuje tą sztuką.

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 28 kwie 2021, 10:37
autor: damić
Na początek coś w takich klimatach - https://www.hop-sport.pl/baseny-ogrodowe/ Serio.
Zaczynacie na takiej powierzchni, żeby dziecko opanowało podstawy. Poza tym - kiedy zrobi się ciepło, to uwierzcie mi, że dla dzieci nie ma atrakcyjniejszej rozrywki. U nas to się zawsze mega dobrze sprawdzało i nawet ciężko mi wskazać coś, co będzie tutaj lepsze. Ale to pewnie wie większość z rodziców ;-)

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 24 maja 2021, 15:10
autor: włoskikaśki1908
Malina53 pisze: 08 kwie 2020, 10:48 Sprawdzona szkoła pływania dla niemowląt ? Co sądzicie o tej: https://www.malinurkowie.pl/o-nas/
Dajcie znać jeśli znacie Małych Nurków!
Ja polecam szkołę Artura Dudy z pływania :) profesjonalne podejśćie oraz duża dostępność terminów lekcji. Osobiście nie wiem czy pływanie dla niemowląt jest w ich ofercie, zapisałam tam swoja starsze dziecko. Musisz zadzownić i dopytać :)
-
Przedłużanie włosów

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 28 cze 2021, 11:58
autor: Aśka
Hmm, wiesz ja korzystałam z lekcji pływania u http://www.swimmotion.pl/ i naprawdę jestem zadowolona z efektów, wystarczyło kilka lekcji żebym poczuła się jak ryba w wodzie haha :D Ceny mają naprawdę adekwatne co do usługi, widać już na pierwszy rzut oka widać, że pracuje tam wykwalifikowany zespół.

Re: Nauka pływania dla dziecka

: 13 lip 2021, 0:57
autor: bliś
A tutaj https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-dzieci/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji, z których można wybrać rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto zawsze stawiać na profesjonalne rozwiązania, bo dzięki temu nauka będzie prosta i przyjemna.