Strona 1 z 1

Taśma i folia malarska

: 15 kwie 2020, 8:21
autor: godfryg1980
Hej, gdzie w Łodzi kupić dobrej jakości folię i taśmę malarską? W sieciówkach często takie produkty są naprawdę słabe i niezbyt wytrzymałe.

Re: Taśma i folia malarska

: 19 kwie 2020, 8:49
autor: Patrycjusz
Sprawdź ofertę http://www.opak-fol.pl/. Produkują taśmy, folie do pakowania i tym podobne. Mają naprawdę dobrej jakości produkty w całkiem niskich cenach ;)

Re: Taśma i folia malarska

: 09 lip 2020, 18:22
autor: dorszek
Ja przy ostatnim remoncie mieszkania taśmy malarskie zamówiłem w sklepie internetowym https://dystrybutor.tasmytesa.pl/ i byłem bardzo zadowolony z ich jakości i wytrzymałości. Dzięki nim malowanie ścian poszło bardzo sprawnie i precyzyjnie.

Re: Taśma i folia malarska

: 10 mar 2021, 9:02
autor: Tymęs
Jeżeli chodzi o różnego typu taśmy malarskie to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://chle-mar.pl/ gdzie również się w to wszystko zaopatrujemy, również jeżeli chodzi o wałki malarskie, drabiny itd. Dobre ceny, szeroki wybór i jednocześnie obsługa na której pomoc można liczyć.

Re: Taśma i folia malarska

: 08 lip 2021, 13:56
autor: ginamó
Całe szczęście, dobór odpowiedniej tasmy mam juz za soba. Pomocna w tym wypadku okazala sie oferta https://tasmy24.pl/category/tasmy?horizontal , dzieki ktorym malowanie poszło jak z płatka. Co najwazniejsze, nie ubrudzilismy zbednych powierzchni a przeciez o to nam chodzilo.

Re: Taśma i folia malarska

: 09 lip 2021, 12:07
autor: Łągerr
Jak dla mnie bardzo dobrej jakości taśma malarska przede wszystkim powinna działać w ten sposób, że nie przepuszcza farby, nie rwie sie, nie odpada wraz z farbą i gładzią. Są bardzo dobre materiały, które warto stosować i kupuje się je po prostu w renomowanych sklepach

Re: Taśma i folia malarska

: 15 sie 2021, 11:46
autor: grześ
Ja taśmy malarskie bez problemu znalazłem w sieci. Zdecydowanie korzystam z takiej formy robinia zakupów bo jest ona dla mnie najwygodniejsza i zdecydowanie szybciej niż stacjonarnie można znaleźć to, czego się szuka. Znalazłem ich spory wybór i wybrałem te potrzebne. W asortymencie hurtowni w której zamawiałem znalazłem wiele innych produktów, które będą mi potrzebne. Z pewnością jeszcze do nich zajrzę.

Re: Taśma i folia malarska

: 25 sie 2021, 21:11
autor: kermia
Podczas remontu, a dokładnie podczas malowania ścian w pokojach świetnie sprawdziły się tasmy dwustronne z folii pet i bardzo tanio można je kupić przez internet czy sklepach stacjonarnych. Żeby malowanie przebiegło bezbłędnie trzeba je obowiązkowo zabezpieczyć taką taśmą.