Strona 1 z 1

Ochrona posesji - warto?

: 12 kwie 2020, 16:30
autor: Andżelika1965
Witam, czy ktoś z was ma zamontowany monitoring na własnej posesji? Uważacie, że takie rozwiązanie ma sens?

Re: Ochrona posesji - warto?

: 16 kwie 2020, 15:32
autor: Jonatan73
Na zainstalowanie monitoringu zdecydowałem się po tym, jak ktoś uszkodził mi samochód. Podjąłem współpracę z https://saippsecurity.pl/ i muszę przyznać, że to byłą jedna z lepszych decyzji. Pracownicy tej firmy doskonale wiedzą, jak zadbać o dobro klienta i bezpieczeństwo jego własności. Poza tym bardzo szybko interweniują, dzięki czemu uniknąłem wielu przykrych sytuacji, na przykład wtargnięcia na mój teren.

Re: Ochrona posesji - warto?

: 22 cze 2020, 12:41
autor: malkolm
Zdecydowanie w obecnych czasach trzeba dobrze zabezpieczyć dom czy firmę. My korzystamy od dawna z usług agencji ochrony Securitas https://www.securitas.pl/ Agencja działa kompleksowo i to nam się podoba, zajmują się m.in. projektowaniem i serwisem zabezpieczeń, w tym systemów alarmowych czy systemów telewizji dozorowej, stosują też monitorg systemów alarmowych, zdalny monitoring wizyjny, patrole czy usługę ochrony fizycznej, także jak widzicie jest w czym wybierać. To bardzo dobra, solidna, rzetelna agencja, jesteśmy zadowoleni, że na nich się zdecydowaliśmy, ich usługi są na wysokim poziomie.

Re: Ochrona posesji - warto?

: 06 sie 2020, 13:48
autor: Domek
Na ten moment zdecydowanie warto zwrócić uwagę na https://dmsi.pl/zdalny-dozor-wideo/ które pozwalają skutecznie zarządzać ochroną swojego domu, czy także całej firmy przed ewentualnymi próbami włamań i kradzieży. Dzięki nim w końcu możemy spać spokojnie i mamy pewność, że kolejne włamania już się nie powtórzą. Pozdrawiamy :)

Re: Ochrona posesji - warto?

: 23 wrz 2020, 11:12
autor: nityr
Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią firmą ochroniarską działającą na terenie Trójmiasta polecam zgłosić się do http://gabor-security.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że do swoich zadań podchodzą bardzo profesjonalnie.

Re: Ochrona posesji - warto?

: 20 paź 2020, 11:19
autor: mariusż
W Gdańsku jestem w stałej współpracy z firmą ochroniarską https://www.ochronahevelius.pl która dba o bezpieczeństwo mojej posesji. Komunikatywna i kulturalna brygada więc z czystym sumieniem mogę polecić.

Re: Ochrona posesji - warto?

: 22 cze 2021, 8:39
autor: EmilKeś
W przypadku kiedy chcecie zadbać o odpowiednią ochronę Waszej posesji, ale również zabezpieczenie przed próbami kradzieży to warto rozważyć wykorzystanie po prostu kamer zewnętrznych do prostej obsługi i jednocześnie zachowania wysokiej funkcjonalności. W moim przypadku wybór padł na producenta orllo, a dokładnie model IP POE Orllo POE5 5Mpx w wersji obrotowej https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-przewodowa-poe5.html niezła opcja za naprawdę rozsądne pieniądze, do tego 4x zoom optyczny, powiadomienia alarmowe i podgląd na żywo :)

Re: Ochrona posesji - warto?

: 19 maja 2022, 14:34
autor: wąsowy
W dzisiejszych czasach na pewno warto rozważyć alternatywne, aczkolwiek skuteczne metody ochrony posesji. Mam tu na myśli niezawodne kamery termowizyjne, jak chociażby te z oferty ATLINE . Kamera w tym stylu ma na celu wykryć "ciepło" na posesji, bez względu na porę dnia czy warunki atmosferyczne. Taka opcja w szczególności spisuje się na osiedlach mieszkalnych. W dzisiejszych czasach odsetek włamań jest dużo większy, także trzeba kombinować z bezpieczeństwem na różne, możliwe sposoby - mi ta opcja całkowicie odpowiada.