Strona 1 z 1

Tablice do biura

: 05 mar 2020, 16:03
autor: finka125
Potrzebuję zaopatrzyć firmę w tablice suchościeralne do pisania , myślę by wstawić taki do biur jak i na sale konferencyjne. Takie coś jest ponoć bardzo przydatne , zawsze można coś nakreślić itd. Nie mogę się zdecydować gdzie kupić bo potrzebuję takie pod wymiar by nam wszędzie pasowały. Znalazlem fajną ofertę tutaj tableo.eu/ . Ktoś kupował od nich ?

Re: Tablice do biura

: 05 mar 2020, 23:00
autor: motofan
Takie tablice świetnie zdają egzamin. Mamy takie w sali szkoleniowej.

Re: Tablice do biura

: 29 cze 2020, 17:36
autor: Żona
Jeśli szukacie tablic do Waszego biura, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://tablice-magnetyczne.com/. Znajdziecie tam trwałe, wytrzymałe tablice magnetyczne o różnych wymiarach, po całkiem atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach ;) Naprawdę warto się rozejrzeć ;)

Re: Tablice do biura

: 22 lip 2020, 10:00
autor: Balwinka
Do sal prezentacyjnych, konferencyjnych i szkoleniowych na pewno dobry zakup. Takich tablic mamy kilka w naszym biurze. Teraz jednak planujemy zmienić troszkę wnętrze biura, postawić na nowe meble, wymienić część urządzeń - zrobić tzw. fit out biura. Znalazłam tak firmę https://mikomaxsmartoffice.com/pl/activ ... -biurowej/ i ich pomoc w takim zadaniu. Kompleksowo zajmują się tu projektowaniem oraz meblowaniem wnętrz firmowych.