Strona 1 z 1

Ochrona prawna firmy

: 11 mar 2019, 17:30
autor: arianna
Nie zawsze chrona prawna firmy jest taka łatwa jak mogło by nam sie wydawać. Jest wiele ukrytych kruczków, które mogą nam zaszkodzić. dlatego też lepiej jest korzystać z pomocy kogoś doświadczonego , kogoś kto posiada w tym zakriesie wiedze takich jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Przynajmniej mamy pewność, że od strony prawnej nic nie bedzie zagrażać naszej firmie.

Re: Ochrona prawna firmy

: 27 lip 2019, 10:06
autor: Żona
A co z ochroną danych osobowych w Waszych firmach? Czy jesteście pewni, że jest ona na właściwym poziomie? Czytałam sobie ostatnio na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/ o specjalnym audycie zgodności z przepisami RODO i pomyślałam, że może warto byłoby się na coś takiego w firmie zdecydować... jak sądzicie?

Re: Ochrona prawna firmy

: 23 sie 2019, 10:41
autor: panel
Wiadomo że teraz dane osobowe muszą być odpowiednio zabezpieczone, ale prawnik w firmie zawsze się przyda także do innych spraw, na przykład proces sądowy adwokat katowice wygrał na korzyść naszej firmy więc warto było go zatrudnić

Re: Ochrona prawna firmy

: 30 sie 2019, 16:10
autor: anula
Tutaj https://tatianaparma.pl/ macie namiar na rzetelnego radcę prawnego z Rybnika. Pani Tatiana świadczy kompleksowe uslugi, więc z całą pewnością jej oferta, zainteresuje większość z was.

Re: Ochrona prawna firmy

: 29 paź 2019, 0:15
autor: dannika
Jeśli szukacie solidnego prawnika z Suwałk to ja mogę doradzić Pawła Świetlickiego https://www.adwokatswietlicki.pl/ Obsługa prawna na wysokim poziomie a przy tym sensowne stawki, także na bank będziecie zadowoleni z jego usług, u nas zdecydowanie się sprawdza.

Re: Ochrona prawna firmy

: 02 gru 2019, 12:14
autor: freddy
W Chorzowie znajduje się bardzo dobra kancelaria adwokacka, która specjalizuje się w obsłudze prawnej firm. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam skontaktować się z https://www.zubrzyckaadwokat.pl/ Sam z nimi współpracowałem i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Ochrona prawna firmy

: 11 gru 2019, 23:07
autor: praktyk89
W prawie spółek handlowych bardzo dobrze zna się adwokat Tomasz Gizinski. Znajomość to oczywiście nie tylko zakładanie takich spółek ale ich bieżąca obsługa. Właściciel może dzięki temu dobrze skupić się na własnym biznesie, wg. mnie taka obsługa prawna powinna być standardem. Pozwala to na oszczędzenie działalności wielu problemów.

Re: Ochrona prawna firmy

: 16 gru 2019, 11:29
autor: soltar
Jeżeli rozglądacie się za porządną kancelarią adwokacką, która ma doświadczenie w obsłudze prawnej firm to polecam wam zgłosić się do http://kancelaria-bachleda-kominek.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Ochrona prawna firmy

: 19 gru 2019, 20:22
autor: elfik12
Najlepiej żeby obsługa prawna firmy była kompleksowa, a kancelaria z doświadczeniem. Godną polecenia, którą bardzo cenię za owocną współpracę jest kancelaria https://sobczak-maciejewska.pl/ w Łodzi. Młody zespół co prawda, ale ze świetnym podejściem, dużymi kompetencjami, mają duże doświadczenie. Widać to w takiej codziennej współpracy.

Re: Ochrona prawna firmy

: 23 gru 2019, 15:35
autor: Andrzej1
Oczywiście, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie uzyskać znacznie lepsze efekty jeśli chodzi o ochronę prawną firmy. Na przykładzie kancelarii http://radcowie-prawni.waw.pl/zespol-radcowie-prawni/ idealnie widać, jakie może to przynieść możliwości dla Waszej firmy. Warto o tym pomyśleć już teraz.

Re: Ochrona prawna firmy

: 29 gru 2019, 23:42
autor: wodnikos80
Fajnie, że wypowiadacie się w tym zakresie. Bardzo jest to przydatne.

Re: Ochrona prawna firmy

: 19 lut 2020, 22:20
autor: mycha
Nie da się ukryć, że rzecznik patentowy przydaje się w wielu sytuacjach. Niewątpliwe warto uzyskać prawną ochronę znaku towarowego. Jest to zabezpieczenie, dzięki któremu można zabezpieczyć się np. przed nieuczciwą konkurencją. Przepisy odnośnie tego co może być takim znakiem, a co nie są dość skomplikowane. Poza tym samo złożenie zgłoszenia znaku towarowego może być dla wielu niezwykle trudne. Warto więc skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Re: Ochrona prawna firmy

: 23 lut 2020, 20:14
autor: Adi3883
Adwokat Gorzechowski pomógł mi już dwukrotnie. To profesjonalista z wszechstronną wiedzą prawniczą. Wyjątkowo kompetentny i doświadczony. Namiary na niego możecie znaleźć na stronie www.kancelariaadwokackazgierz.pl.

Re: Ochrona prawna firmy

: 21 mar 2020, 1:33
autor: Farelka
Prowadząc własną działalność gospodarczą faktycznie powinnismy sięgać po profesjonalną pomoc prawną. Akurat prawo gospodarcze bywa nierzadko bardzo zawiłe - to samo dotyczy też między innymi tego jak właściwie jak zastrzec znak towarowy aby uniknąć wszelkich problemów . Warto więc przygotować się do takich działań zanim zabierzemy się do ich realizacji.

Re: Ochrona prawna firmy

: 26 mar 2020, 0:36
autor: newbie
Prawo patentowe czeto ma zastosowanie w firmach produkcyjnych. Raczej takie doradztwo dotyczy względnie niewielu firm. O wiele częściej przydaje się takie, które dotyczy rutynowej działalności np. zawierania umów. Wtedy przydają się takie usługi np. https://kancelaria-galazka.pl/ oferowane przez kancelarie prawne.

Re: Ochrona prawna firmy

: 28 mar 2020, 16:06
autor: Karol221
Zapraszam na stronę kancelaria w Jastrzębiu-Zdrój . Adwokat ten ma już długoletnie doświadczenie, jego specjalnością szeroko rozumiane sprawy gospodarcze, włada językiem angielskim. Obsluguje on osoby indywidualne oraz spółki gospodarcze. Polecam

Re: Ochrona prawna firmy

: 19 kwie 2020, 23:02
autor: Balerina
Zawsze warto mieć swojego prawnika jak prowadzimy własną firmę,ja korzystam czasem z usług Kancelarii Ożóg Tomczykowski.Bardzo prężnie działająca kancelaria, zajmują się sprawami spółek i firm. To ich konik , wiem ze zawsze w tej kwestii mogę na nich liczyć.

Re: Ochrona prawna firmy

: 26 kwie 2020, 17:21
autor: pitaja
Ostatnio był o tym artykuł https://ad-fenix.pl/kategoria-produktu/ ... dowlanych/

Re: Ochrona prawna firmy

: 22 cze 2020, 18:24
autor: zośka
Współpraca z dobrym adwokatem to podstawa.

Re: Ochrona prawna firmy

: 22 cze 2020, 22:47
autor: elfik12
Jeśli ktoś prowadzi firmę to najlepiej podjąć stałą i kompleksową współpracę, tyle żeby to była kancelaria z doświadczeniem. Taka jaką jest kancelaria adwokacka Węgłowski ze Szczecina. Również z województwa zachodniopomorskiego przyjmują klientów. Oczywiście można podjąć z nimi stałą współpracę, skorzystać z porady prawnej. Zawsze się dostosują do indywidualnych potrzeb klienta, stawiają na profesjonalizm.

Re: Ochrona prawna firmy

: 12 lis 2020, 1:46
autor: vovin
Ode mnie z kolei taki namiar - Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych Andrzej Paprota https://www.ap-prawoifinanse.pl/doradztwo-prawne z Siedlec. Świadczą profesjonalną i kompleksową obsługę prawną naszej firmy, specjalizują się w doradztwie prawnym i podatkowym a także windykacji wierzytelności. To super profesjonaliści z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do klienta.

Re: Ochrona prawna firmy

: 02 wrz 2021, 19:32
autor: Rozalka
Generalnie zagadnienia z zakresu prawa pracy, gospodarki czy handlu nie są proste, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy kancelarii. Obsługę prawną w Krakowie prowadzi adwokat http://www.migas-adwokat.pl/ . Pomaga w sprawach związanych z prawem pracy, handlowym i gospodarczym. Dodatkowo pomoże przy windykacjach i przy tworzeniu wymaganej dokumentacji.

Re: Ochrona prawna firmy

: 27 wrz 2021, 23:37
autor: piasia
W mojej firmie obsługę prawną powierzyliśmy tej kancelarii z Krakowa https://cpstanicka.pl/ . Mają swój oddział w Katowicach także. Rzetelnie, fachowo, terminowo - współpraca układa się nam naprawdę pozytywnie od samego początku. Reprezentują przed sądami, opiniują umowy, jesteśmy w stałym kontakcie tak naprawdę.