Strona 1 z 1

Pierwszy taniec.

: 06 mar 2019, 16:32
autor: liluna
A chodziliście na naukę pierwszego tańca ? Chcemy z R. pójść na kurs tańca do tej szkoły http://sosalsa.pl/ , żeby po pierwsze nauczyć się tańczyć. W związku z tym mam pytanie. Ile przed ślubem poszłyście na taki kurs tańca i jak to wyglądało technicznie?My niby podstawowe kroki znamy, ale nie mamy pojęcia jak to wszystko połączyć w ładny układ i jak to zrobić by chociaż w najmniejszym stopniu "płynąć" a nie stawiać twarde kroki

Re: Pierwszy taniec.

: 29 sie 2019, 8:23
autor: paskan
Nie ma co się obawiać pierwszego tańca często czytam obawy na ten temat, a potem widzę jak ludzie się cieszą, bo bardzo dobrze wyszło. Dla dorosłych taniec powinien być tym samym co taniec dla dzieci czyl zabawą, radością i czerpaniem jak najwięcej szczęścia z takich chwil. Mniej nerwów i obaw a więcej wiary i pewności siebie to moja recepta na sukces!

Re: Pierwszy taniec.

: 30 sie 2019, 21:40
autor: izkasala
Jak chcesz się obecnie nauczyć tańczyć to nawet i partner nie jest ci potrzebny bo są już w ofercie akademii tańca kursy dla singli jak ten z stolicy https://www.akademiatanca.com.pl/kursy- ... a-dla-pan/ Nie jesteś uzależniona od partnera i masz możliwość się spełnić w tańcu korzystając z rad najlepszych instruktorów. Według mnie idealne rozwiązanie na dzisiejsze czasy.

Re: Pierwszy taniec.

: 11 lis 2019, 19:38
autor: Andrzej1
Nad czym się tu zastanawiać? Jeśli czujecie to, by poćwiczyć pierwszy taniec, to nie ma co się zastanawiać. Myślę, że śmiało możecie zajrzeć do http://www.slubwbialej.pl/organizacja-s ... rem-tanca/ i poczytać, co na ten temat sądzą specjaliści. Myślę, że pomoże Wam to w podjęciu decyzji.

Re: Pierwszy taniec.

: 21 wrz 2020, 22:54
autor: renfri
Pierwszy taniec wyszedł nam tylko dlatego że chodziliśmy na kurs, bez tego byłaby to tragedia, bo żadne z nas nie było wielkim tancerzem :d Jak coś to mogę doradzić kurs w Check This Out w Rybniku https://cto-taniec.pl/ To dobre studio tańca, tam poradzą sobie nawet z najbardziej opornymi :D Muszę powiedzieć, że nam po kursie u nich poszło naprawdę nieźle, byłam z nas naprawdę dumna.

Re: Pierwszy taniec.

: 25 mar 2021, 11:49
autor: waćka
To na pewno ważna sprawa dla młodej pary, dlatego wydaje mi się, że powinniśmy pomyśleć o tym, czy w ogóle zajmować się tym najpierw. Co prawda piosenki na pierwszy taniec na blogu MARCINA ORZOŁKA, fotografa krakowskiego znalazłam. Problem polega na tym, że nie do końca ogarniam to wszystko. Może mi ktoś pomóc?

Re: Pierwszy taniec.

: 10 maja 2021, 20:42
autor: Maruś19
Jeśli chodzi o pierwszy taniec to wiadomo, że musi wypaść idealnie. Dlatego też uważam, że warto wybrać się na warsztaty taneczne, które czegoś nas nauczą. Z tego co widziałem to na stronie https://madenska.com/ znajdziecie profesjonalne warsztaty taneczne.