Strona 1 z 1

Zakupy do domu

: 04 lut 2020, 15:44
autor: Domanaa
W jakich miejscach zazwyczaj kupujecie dodatki do domu ? Zastanawiam sie nad zakupami w tym sklepie https://estilex.pl/nowe-produkty , bo chciałabym wymienić kilka fajnych drobiazgów.

Re: Zakupy do domu

: 24 lut 2020, 19:05
autor: Ela012
Szukając ciekawych i stylowych dodatków do domu znalazłam sztuczne bambusy. Wyglądają praktycznie jak żywe i ocieplają wnętrze. Taki bambus przez bardzo długi czas będzie świetnie się prezentował i nie straci nic ze swojego uroku. Jako, że za bardzo nie umiem dbać o żywe rośliny, to myślę, że dla mnie to rozwiązanie idealne.

Re: Zakupy do domu

: 26 lut 2020, 10:22
autor: babelkowa
zakupy do domu robie w roznych miejsach, w zaleznosci od tego, czego potrzebuje :) niedawno, musze wam powiedziec,natrafilam na bardzo fajny sklep ze sprzetem do sprzatania, karchercenter-ocean.pl :) zalezalo mi na kupnie dobrego odkurzacza, nawet nie sadzilam ze tyle tego jest, dlugo wybieralam i w koncu zdecydowalam sie na pioracy :) sprawdza sie super

Re: Zakupy do domu

: 13 mar 2020, 12:05
autor: gemero
Do firmy ze sklepu http://www.enkodery24.pl/pl/katalog/Enk ... analogowym enkodery z interfejsem zamowione to teraz mozna zakupy do domu zrobic. Przegladam sklepy ktore zaproponowaliscie i faktycznie w niektorych z nich sa rzeczy warte uwagi. Wiosna idzie, pora na zmiany w mieszkaniu :)

Re: Zakupy do domu

: 13 mar 2020, 14:22
autor: sliwka
Ja zakupy do domu robię zawsze przez internet. Jest dużo taniej i wygodniej. Polecam bloga https://dobry-polecam.pl/