Strona 1 z 1

wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

: 28 sty 2020, 19:59
autor: koleszka
hej hello :) sami wykanczaliscie swoje mieszkania czy korzystaliscie z pomocy fachowców? wiecie, architekci, ekipuy budowlane itd. Gdzie kupowaliście materiały? kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać... jesli ma to jakies znaczenie potrzebuje namiary na kogos, kto dziala na terenie Szczecina. Dzięki!

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

: 29 sty 2020, 10:55
autor: agawosia33
no to jak szczecin to tylko ,,NmSzczecin", tu masz namiar na pełną ofertę https://projekt.nmszczecin.pl/. Siostra wykańczała ostatnio mieszkanie i korzystała z ich oferty. powiem tak - sztos! Jak tylko ogarne kredyt i kupie swoje gniazdko to na pewno sie do nich zgłosze. tworza mieszkania jak z katalogu - takie jakie chcesz - nowoczesne i przestronne wnetrza. Tu masz architekta, który tworzy projekt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, masz sprawdzonych specjalistów od prac budowlanych. Po wszystkim zakładasz kapcie i mieszkasz, bajka :)

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

: 29 sty 2020, 17:31
autor: trevor
My mamy przed sobą nieco większe wyzwanie, bo postanowiliśmy zbudować cały dom od podstaw. Od zawsze o tym marzyliśmy i wreszcie chyba uda się to marzenie spełnić. Znajomi polecili mi firmę MGProjekt - https://www.mgprojekt.com.pl/, która oferuje wysokiej klasy, funkcjonalne projekty domów. W ofercie są różne modele domów, w zależności od tego jakie kto ma preferencje. Profesjonaliści doskonale znają się na rzeczy i wiedzą jak dopasować projekt do upodobań i życzeń klientów.

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

: 07 kwie 2020, 11:44
autor: panel
Ja nie musze się tym zajmować bo kupiłem mieszkanie z wykończeniem pod klucz prosto od dewelopera, taką możliwość daje między innymi Atal, wybierasz sobie u nich wykończenie i deweloper robi to za Ciebie

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

: 13 kwie 2020, 23:39
autor: labadie.ally
Najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera. Nie ma wtedy takich problemów. Prawda jest też taka, że kupujemy mieszkanie, które najbardziej nam odpowiada więc nie musimy się też obawiać niekorzystnego projektu.

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

: 13 maja 2020, 12:49
autor: Jupiterm
Można, tylko zawsze "pańskie oko konia tuczy", deweloper liczy zysk w swoim, nie Twoim portfelu. ;-)