wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
koleszka
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2019, 0:02

wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

Post autor: koleszka »

hej hello :) sami wykanczaliscie swoje mieszkania czy korzystaliscie z pomocy fachowców? wiecie, architekci, ekipuy budowlane itd. Gdzie kupowaliście materiały? kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać... jesli ma to jakies znaczenie potrzebuje namiary na kogos, kto dziala na terenie Szczecina. Dzięki!
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

Post autor: agawosia33 »

no to jak szczecin to tylko ,,NmSzczecin", tu masz namiar na pełną ofertę https://projekt.nmszczecin.pl/. Siostra wykańczała ostatnio mieszkanie i korzystała z ich oferty. powiem tak - sztos! Jak tylko ogarne kredyt i kupie swoje gniazdko to na pewno sie do nich zgłosze. tworza mieszkania jak z katalogu - takie jakie chcesz - nowoczesne i przestronne wnetrza. Tu masz architekta, który tworzy projekt zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, masz sprawdzonych specjalistów od prac budowlanych. Po wszystkim zakładasz kapcie i mieszkasz, bajka :)
Awatar użytkownika
trevor
Posty: 26
Rejestracja: 21 maja 2019, 22:40

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

Post autor: trevor »

My mamy przed sobą nieco większe wyzwanie, bo postanowiliśmy zbudować cały dom od podstaw. Od zawsze o tym marzyliśmy i wreszcie chyba uda się to marzenie spełnić. Znajomi polecili mi firmę MGProjekt - https://www.mgprojekt.com.pl/, która oferuje wysokiej klasy, funkcjonalne projekty domów. W ofercie są różne modele domów, w zależności od tego jakie kto ma preferencje. Profesjonaliści doskonale znają się na rzeczy i wiedzą jak dopasować projekt do upodobań i życzeń klientów.
Nie dziw się, jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody.
Awatar użytkownika
panel
Posty: 60
Rejestracja: 11 kwie 2019, 8:08

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

Post autor: panel »

Ja nie musze się tym zajmować bo kupiłem mieszkanie z wykończeniem pod klucz prosto od dewelopera, taką możliwość daje między innymi Atal, wybierasz sobie u nich wykończenie i deweloper robi to za Ciebie
Awatar użytkownika
labadie.ally
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 23:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

Post autor: labadie.ally »

Najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera. Nie ma wtedy takich problemów. Prawda jest też taka, że kupujemy mieszkanie, które najbardziej nam odpowiada więc nie musimy się też obawiać niekorzystnego projektu.
marketing dla deweloperów
Awatar użytkownika
Jupiterm
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:47

Re: wykonczenie mieszkania pod tzw klucz

Post autor: Jupiterm »

Można, tylko zawsze "pańskie oko konia tuczy", deweloper liczy zysk w swoim, nie Twoim portfelu. ;-)
ODPOWIEDZ