Strona 1 z 1

ochrona firmy

: 24 sty 2020, 10:47
autor: izkasala
Prowadzę magazyn na którym składowane są materiały niebezpieczne, według prawa potrzebuję cały system alarmowy nie tylko w razie napadu czy włamu ale również czujniki przeciwpożarowe czy stężenia substancji niebezpiecznych w powietrzu, jest firma która może mi to zainstalować od ręki? tzn chodzi mi aby cały system był operowany przez jedną firmę. Mam to zaraz koło domy więc i w domu by się zabezpieczenia przydały.

Re: ochrona firmy

: 26 sty 2020, 19:18
autor: stefcia
Oczywiście że są takie firmy, na przykład zgłoś się tutaj http://saippsecurity.pl Jest to firma ochroniarska która może zabezpieczyć twój obiekt pod kątem kradzieży ale również własnie od substancji niebezpiecznych czy pożarów. Ich czujki posiadają systemy rozpoznawcze które w przypadku alarmu informują jaki typ alarmu został uaktywniony.

Re: ochrona firmy

: 27 lis 2020, 12:11
autor: vovin
My też mamy ochronę i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni, dobrze wybraliśmy. Za sprawą agencji ochrony Securitas (działają w całej Polsce) nie tylko mamy system alarmowy, ale i zdalny monitoring wideo. Tu sobie szczegóły poczytajcie https://www.securitas.pl/Uslugi/zdalny- ... ing-wideo/ Ja powiem tylko, że polega na obserwowaniu obiektu za pomocą systemu kamer i reagowaniu na sygnały alarmowe, agencja może zdalnie ocenić czy sytuacja alarmowa jest groźna i należy wysłać patrol interwencyjny, czy też alarm jest fałszywy. My dzięki temu oszczędzamy pieniądze, bo nie płacimy za nieuzasadnione interwencje patroli, także bardzo nam taki system odpowiada.

Re: ochrona firmy

: 22 gru 2020, 9:08
autor: Dominiśka
Mam małą firmę w Warszawie i skorzystałam z usług serwisu zajmującym się montażem monitoringu w Warszawie . Bardzo polecam, szybka i profesjonalna obsługa.

Re: ochrona firmy

: 19 sty 2022, 9:31
autor: góral
Ochronę firmy postawiliśmy sobie za całkowity priorytet. A okazało się to możliwe zaraz po zapoznaniu z ofertą ATLINE http://atline.pl/oferta/produkty/ . Odpowiadają za zapewnienie nam systemów alarmowych, czujnikow ruchu, kamer termowizyjnych - wychodze z zalozenia, iz warto dmuchac na zimne i nie mozna lekcewazyc klopotow. Ich oferta w zupelnosci sprostala naszym wymogom, takze z pewnoscia i Wy odnajdziecie tam cos dla siebie. My czujemy sie bezpieczni!