Strona 1 z 1

Tanie ubezpieczenie OC

: 23 sty 2020, 11:07
autor: anula
Hej. Za niedługo kończy mi się ubezpieczenie OC. Szukam czegoś nowego i tańszego. Polecicie coś?

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 23 sty 2020, 12:30
autor: koneczka
Od dawna wiadomo, że najtaniej wszystko można znaleźć w internecie i to jest prawda. Posiłkujemy się porównywarkami bo dzięki nim możemy znaleźć naprawdę fajne oferty przykład do ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC - https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najta ... czenie-oc/ fajne zestawienie i możliwość zakupu polisy online. Naprawdę nie ma nic lepszego moim zdaniem.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 31 sty 2020, 20:47
autor: newbie
Możesz sprawdzić w sieci oferty ubezpieczeniowe takich towarzystw. To popularne ubezpieczenia, wiec raczej znajdziesz wiele takich ofert dla kierowców.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 08 lut 2020, 19:27
autor: Adi3883
Polecam wam skorzystanie z oferty http://an70pio.oferty-kredytowe.pl/o/sa ... tor=278490. Szybko, sprawnie i niedrogo.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 18 lut 2020, 15:26
autor: moses
Próbowałaś na Fixly? Jak ostatnio byłem u mojego agenta ubezpieczeniowego, to mówił właśnie, że założył konto, bo teraz pojawiły się tam takie kategorie i w prosty sposób można będzie znaleźć właśnie dobre ubezpieczenie OC. Ja do tej pory korzystałem w innych kategoriach i się bardzo dobrze sprawdzało, także warto sprawdzić na pewno.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 16 mar 2020, 18:29
autor: luiza
Ubezpieczenie OC na bardzo dobrych warunkach znajdziesz m.in tutaj http://swiatubezpieczen.net.pl/ Sama myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy. Planuję zakup nowego samochodu i zależy mi na korzystnym ubezpieczeniu - nie za miliony monet.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 18 kwie 2020, 16:06
autor: parma
Moim zdaniem decydując się na jakiekolwiek ubezpieczenie warto skorzystać z porównywarki, na przykład tej https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/ . Samemu szukać polis i porównywać je ze sobą zajmie naprawdę sporo czasu. Korzystając z przeglądarki wystarczy wypełnić bardzo krótki formularz i już po kilku minutach dostanie oferty z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Po decyzji, która polisa jest najkorzystniejsza będąc już na stronie możesz ją kupić. Dla mnie to bardzo wygodna opcja, która pozwala oszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 12 maja 2020, 10:39
autor: Tati17
Jeśli chcesz się doedukować na ten temat więcej to polecam spojrzeć sobie na blog - http://iskrownik4t.pl . Według mnie w tym miejscu odszukasz najbardziej potrzebne informacje odnośnie owego problemu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 12 maja 2020, 21:27
autor: mayczak
Ciężko jest znaleźć naprawdę tanie ubezpieczenie OC, bo ceny takich ubezpieczeń są raczej wysokie. Szczególnie dla młodych, niedoświadczonych kierowców. Na stronie: http://antymoto.com/ubezpieczenie-samochodu/ są dostępne porady jak wybrać najtańsze OC i dobre AC. Polecam - takie informacje przydadzą się każdemu.

Re: Tanie ubezpieczenie OC

: 14 maja 2020, 14:44
autor: mili898
Pewnie wszyscy kierowcy doskonale wiedzą, że obowiązkowe jest ubezpieczenie OC. I tak naprawdę traci ono swoją ważność po roku czasu, więc co chwilę trzeba szukać nowych ofert. Zerknijcie sobie może na stronę https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac aby przetestować fajny kalkulator ubezpieczeń. Z pewnością będziecie zadowoleni. Ja jestem bardzo.