Strona 1 z 1

Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

: 08 sty 2020, 3:48
autor: Bogdan_89
Cześć! Poszukuję stylowego parkietu w okolicach Łodzi. Znacie może sklepy gdzie warto kupić coś takiego? Zależy mi na tym, żeby podłoga była stylowa i elegancka.

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

: 13 sty 2020, 8:57
autor: Sedomir_79
A sprawdzałeś ofertę Julomax? Z tego co wiem, to w tym sklepie kupisz bardzo dobrej jakości podłogi. Polecam – wyglądają bardzo estetycznie i są trwałe.

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

: 22 sty 2020, 4:12
autor: Rachela_82
Kiedy urządzaliśmy dom, to też zakupiliśmy parkiet w tym sklepie. Bardzo dobrze wspominam te zakupy – doradca klienta podpowiedział nam kilka rzeczy i opowiedział o kilku dostępnych rozwiązaniach. 

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

: 26 sty 2020, 21:31
autor: Andrzej1
Wszystko zależy od Waszego zapotrzebowania. Jeśli zależy Wam na sprawdzonych posadzkach, to to powinniście zajrzeć do http://multi-floor.pl/posadzki-poliuret ... 36,pl.html Znajdziecie tam najlepsze sposoby na to, by zorganizować odpowiednie podłogi w każdym z Waszych pomieszczeń. Pomyślcie nad tym dobrze.

Re: Gdzie kupić parkiet w okolicach Łodzi?

: 21 lut 2020, 9:48
autor: kamilaskal
Cześć potrzebuję kogoś kto mi położy parkiety. Gdańsk jest miastem w którym kogoś szukam. Parkiety trzeba położyć w całym mieszkaniu. Zależy mi na kimś solidnym, kto szybko zrobi robotę. Nie chciałbym tez przepłacić zbyt dużo.