Strona 1 z 1

Mycie okien – Bielsko Biała

: 07 sty 2020, 21:51
autor: Rachela_82
Cześć! Znacie może firmę renova? Chcę zlecić komuś czyszczenie okien w firmie i nie wiem czy warto nawiązać z nią współpracę. Macie jakieś doświadczenia?

Re: Mycie okien – Bielsko Biała

: 19 sty 2020, 10:44
autor: maryn_86
Korzystałem kiedyś z usług czyszczenia i sprzątania https://renova.bielsko.pl/oferta/czyszczenie-i-sprzatanie tej firmy i mogę szczerze powiedzieć, że jestem zadowolony. Wszystko zrobione na czas, dokładnie i porządnie. 

Re: Mycie okien – Bielsko Biała

: 12 lut 2020, 11:11
autor: babelkowa
jesli znajdzie sie ktos kto nie chce korzystac z zadnej firmy a zalezy mu na porzadnym sprzecie, to ja fajne myjki zakupilam w myjki.com sklep ma bogaty asortyment i bardzo fajna obsluge ktora doradzi we wszystkim

Re: Mycie okien – Bielsko Biała

: 17 maja 2020, 20:32
autor: Elzi
Mycie okien na wysokości w województwie śląskim przyzwoicie wykonają fachowcy z firmy www.inmago.pl. Pracują na nowoczesnych sprzętach i bez trudu radzą sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dobre warunki współpracy.

Re: Mycie okien – Bielsko Biała

: 26 sie 2020, 22:37
autor: piasia
W Katowicach można zamówić mycie okien u https://getclean.pl/lokalizacje/katowice/ . Moja znajoma mi jakiś czas temu dała namiar na tą firmę, oni także zajmują się praniem tapicerki, dywanów, czyszczeniem parowym. Jakość nie do opisania, mają sprzęt, najlepsze i w pełni bezpieczne środki do czyszczenia. A ceny naprawdę przystępne.

Re: Mycie okien – Bielsko Biała

: 17 gru 2020, 13:13
autor: falł
W sumie wiem co to znaczy mycie okien gdzieś na wysokościach, ale chcę Wam powiedzieć, że na tym naprawdę można zarobić. Przeczytajcie sobie ten http://technikiwspinaczkowe.pl/pasja-do ... j-zarobic/ wpis, a wszystko będziecie wiedzieli. Może się okazać, że to sposób dla Was na przyszłość.