Strona 1 z 1

Ekspres kawowy

: 15 sty 2020, 20:26
autor: Andrzej1
Nie wyobrażam sobie dnia bez przynajmniej jednego kubka kawy. Jeśli macie tak samo jak ja, to powinniście zaopatrzyć się w dobry ekspres. Wiem, że ciekawą ofertę znajdziecie w https://upcafe.pl/ więc nie ma co czekać. Chodzi w końcu o komfort Waszego życia.

Re: Ekspres kawowy

: 17 sty 2020, 14:34
autor: hot
Ja też bardzo lubię pić kawę. Nie wyobrażam sobie zacząć bez niej kawę. Chciałabym w przyszłości kupić sobie ekspres do kawy. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://iguanasklep.pl/ekspresy-do-kawy-saeco. Myślę, że przed zakupem warto sprawdzić opinie w internecie. Z pewnością kawa z ekspresu jest o wiele lepsza od takiej tradycyjnie parzonej. Ja aktualnie piję z kawiarki, ale w przyszłości chciałabym kupić lepszy sprzęt. Ekspres daje dużo możliwości, można robić różne rodzaje kawy. Moim zdaniem to też dobra opcja jeśli goście wpadają niezapowiedzianie. Warto zapoznać się z ofertą.

Re: Ekspres kawowy

: 23 sty 2020, 7:21
autor: Żona
A czy kiedykolwiek Wasz ekspres uległ awarii? I gdzie wtedy oddaliście go do naprawy? Widziałam, że jest taki fajny serwis ekspresów https://klinikaekspresow.pl/bosch, który zajmuje się między innymi naprawą ekspresów Bosch. Działa on w ten sposób, że wystarczy się skontaktować, kurier do Was przyjedzie i odbierze zepsuty sprzęt. Następnie, już po naprawie, przywiezie Wam go z powrotem. Moim zdaniem to bardzo wygodna opcja, a Wy jak sądzicie?

Re: Ekspres kawowy

: 31 sty 2020, 14:29
autor: Farelka
Wedlug mnie warto zakupic taki porzadny ekspres- to swietny prezent :) Ja sama ostatnio sprawilam sobie taki prezent i zakupilam ze sklepu internetowego https://ekspresowy-serwis.pl/ porzadny ekspres do kawy. Kawa z niego jest przepyszna - taka aromatyczna a obsluga banalna jak budowa cepa :D

Re: Ekspres kawowy

: 14 lut 2020, 9:08
autor: menidera
Wszystkim osobom, które rozglądają się za jak najlepszymi ekspresami do kawy, polecam zajrzeć na stronę http://www.ekspresydokawy.pl/ Firma ta posiada bardzo ciekawą ofertę tego typu urządzeń. Sama mam ekspres zakupiony od nich i jestem z niego bardzo zadowolona.

Re: Ekspres kawowy

: 22 kwie 2020, 17:58
autor: Malina
Do firmy warto kupić jakiś profesjonalny ekspres dobrej jakości. Jeśli pracowników jest dużo to ekspres będzie często używany dlatego musi być wytrzymały. Bardzo dobry jest ekspres saeco. Duży wybór profesjonalnych ekspresów znajdziecie w ofercie Iguana Sklep. Teraz mają sporo modeli w atrakcyjnych cenach więc można zamówić sprzęt o wiele taniej.