Strona 1 z 1

Jaki wózek wybrać?

: 15 sty 2020, 18:31
autor: Andrzej1
Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaki wózek będzie najlepszy dla Waszego malucha, to powinniście zajrzeć do https://umalucha.pl/ Tam znajdziecie bardzo ciekawe modele. Osobiście polecam Wam sprawdzić Balios Lux i Talios S, bo wiele osób bardzo pozytywnie się wypowiada na ten temat.

Re: Jaki wózek wybrać?

: 18 mar 2020, 11:44
autor: olga23
Wiele modeli wózków znajdziesz również w sklepie na https://www.wozki-foteliki.pl . Pamiętaj, że taki wózek powinien być funkcjonalny i praktyczny. Wiele osób nie zwraca uwagi na wielkość, ciężar, a potem jest problem z przeniesieniem, włożeniem do auta itp. Warto analizować wszystko i dopiero kupować.

Re: Jaki wózek wybrać?

: 17 kwie 2020, 8:57
autor: kalafior
Wózków nie lubię bo sa niewygodne, zdecydowanie wole nosidełka, sama mam własnie takie od kinder hop http://kinderhop.pl jest eleganckie i konkretne, do tego maluch jest spokojny w nim bo ma dobra pozycję i mnie nie boli kręgosłup

Re: Jaki wózek wybrać?

: 24 kwie 2020, 14:38
autor: franka
No co Ty mówisz, ja sobie nie wyobrażam wychowywania dziecka bez wózka, mam nosidełko owszem i też używam ale mój x-lander jest po prostu niezastąpiony :)

Re: Jaki wózek wybrać?

: 18 maja 2020, 15:13
autor: panel
Dokładnie, my też od początku mamy wózek silver cross surf i nie wiem co bez niego byśmy zrobili, nasz maluch bardzo chętnie w nim zasypia, nawet jak mamy z tym problem wystarczy go włożyć do wózka i śpi, pewnie mu tam bardzo wygodnie ale nie ma co się dziwić bo wózek jest wręcz luksusowy