Strona 1 z 1

Protetyk

: 23 lut 2019, 11:58
autor: Bonzaj
Poszukuję dobrego protetyka, który zajmie sie moim uśmiechem. Polecicie kogoś?

Re: Protetyk

: 24 lut 2019, 15:56
autor: Fifi
Sztab znakomitych specjalistów stacjonuje w warszawskiej klinice Declinic. W kwestii zębów bałbym się oddać w niepewne ręce, zwłaszcza, ze wszelkie zabiegi z tym związane nie należą do moich ulubionych. No może z wyjątkiem jednego, który już do końca życia będzie się wiązać z uśmiechem - założenie licówek https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/

Re: Protetyk

: 15 wrz 2019, 19:49
autor: elfik12
To prawda, żeby potem móc się szeroko uśmiechać i być zadowolonym, to przede wszystkim na dobrych specjalistów trzeba trafić. Na usługi protetyczne na wysokim poziomie możecie liczyć w centrum https://dental-team.pl/uslugi/protetyka/ . Pracują tam znakomici specjaliści. Warto zapisać się do nich na konsultacje.

Re: Protetyk

: 26 lis 2019, 10:03
autor: freddy
Jeżeli mieszkacie w okolicach Puław i rozglądać się za porządnym protetykiem to polecam wam wybrać się do pracowni protetycznej http://protetykpulawy.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą i zakupicie protezę w rozsądnej cenie.

Re: Protetyk

: 06 maja 2020, 9:40
autor: menidera
Ja również korzystałam z usług wcześniej tutaj wspomnianego gabinetu protetycznego http://protetykpulawy.pl/ i jestem zadowolony z pomocy, którą tam otrzymałam. Teraz mam dobrze prezentującą się protezę zębową, która nie kosztowała mnie fortuny. Polecam ich wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Puław.

Re: Protetyk

: 04 paź 2021, 21:52
autor: Pieśkier
Konieczność założenia protezy dla każdego jest jakąś tragedią. Znalezienie zakładu, który robi i dopasowuje protezy o wyjątkowej jakości to też niemały problem. Na szczęście u nas w Lublinie jest takie miejsce przy ul. Związkowej https://www.promed.lublin.pl/kontakt Należę do pacjentów, którzy doświadczyli tego na własnej skórze. Po kilku nieudanych próbach nareszcie w tym zakładzie otrzymałam protezę, którą noszę i nie odczuwam żadnego dyskomfortu.