Strona 1 z 1

archtekt

: 29 gru 2019, 23:51
autor: Monika82
Czesc,

potrzebuje kogos kto zaprojektuje mi mieszkanie. Macie jakies pomysly? :)

Re: archtekt

: 29 gru 2019, 23:56
autor: Alicja88
Czesc,

Ja ostatnio korzystalam z uslug Pani architekt. Zobacz sobie jej strone internetowa: https://www.nklim.design/architekt-wnetrz/.
Ja jestem bardzo zadowolona z uslug :) moge Ci ja szczerze polecic

Re: archtekt

: 27 mar 2020, 16:33
autor: cytrynova
Jeśli ktoś szuka dobrego architekta, na pewno warto zerknąć sobie na stronę REDLICKI STUDIO . To specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Co prawda, za taki projekt trzeba trochę zapłacić ale to w końcu inwestycja na lata. Jak już zrobić, to porządnie.

Re: archtekt

: 30 mar 2020, 16:37
autor: anula
W sieci jest mnóstwo projektów domu, warto poszukać najpierw wśród nich, ponieważ są o wiele tańsze niż robione na zamówienie. Jeśli nie znajdziemy wśród nich nic, co mogłoby nas zadowolić to wtedy można pomyśleć nad zamówieniem. Ja projekt, ktory spełnił moje oczekiwania znalazłam w Projekty z Wizją - polecam wam sprawdzić ich ofertę.

Projekt domu

: 21 kwie 2020, 11:16
autor: kasiunia
Jeśli chodzi o poszukiwania dobrego architekta warto rozejrzeć się w internecie ,gdzie można znaleźć mnóstwo gotowych projektów, które zadowolą najbardziej wybrednych klientów. Wcale nie trzeba więc zlecać wykonanie indywidualnego projektu. Moi przyjaciele dość długo szukali dopiero w mg projekt znaleźli wymarzony projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem .Projekt o nazwie dom z widokiem rzeczywiście wymiata, wizualizacja pozwala wyobrazić sobie jak dom będzie wyglądać.

Re: archtekt

: 20 wrz 2020, 16:40
autor: pitaja
Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej
https://www.eyecad.pl

Re: archtekt

: 13 sty 2021, 22:12
autor: irenee
Widzę, że trwają u was poszukiwania projektu domu. A czy sprawdzaliście oferty MG Projekty? Bo, według mnie ich propozycje są najkorzystniejsze. Zobaczcie sobie na projekt Willa Eska 3 https://www.mgprojekt.com.pl/willa-eska-3 . Jak go oceniacie? Według mnie jest on pomysłowy.