Strona 1 z 1

Osuszanie mieszkania

: 13 gru 2019, 14:25
autor: Domanaa
Wydaje mi sie, że przydało by Ci się tutaj osuszanie mieszkań. Wtedy pozbył byś sie z domu wilgoci. Z tego co się orientuje to ta firma https://optimal-osuszanie.pl/ zajmuje sie takimi rzeczami. Inaczej raczej z wilgocią sobie nie poradzisz.

Re: Osuszanie mieszkania

: 09 lut 2020, 10:27
autor: Karol221
Polecam suszenie mieszkania po zalaniu ta firma pomogła mojemu sąsiadowi gdy pękła mu rura w ścianie i zalała łazienkę. Taka woda w ścianach jest niebezpieczna bo osłabia to materiał i może prowadzić do powstania grzyba lub pleśni. Polecam bardzo bo ta firma również po osuszaniu może zdezynfekować ściany znają się na tym dokładnie.

Re: Osuszanie mieszkania

: 13 lut 2020, 11:26
autor: lipka75
zamiast zlecać osuszanie jakiejś firmie proponuję zakup osuszacza... osobiście posiadam takie urządzenie https://wentsystem.com/product-pol-1611 ... H-720.html które skutecznie pomaga mi z walką z wilgocią, a dodatkowo bardzo fajnie sprawdza się przy suszeniu prania :)

Re: Osuszanie mieszkania

: 13 lut 2020, 12:07
autor: menidera
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Łodzi, które rozglądają się za odpowiednią firmą zajmującą się osuszaniem budynków, polecam skontaktować się z http://fhu-tokarski.pl/ Sam korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.

Re: Osuszanie mieszkania

: 25 kwie 2020, 9:07
autor: mili898
Ja to się raczej zastanawiam nad czymś innym, ponieważ zdecydowałabym się na to, aby wybrać osuszacz powietrza do swojego mieszkania. Wiem, że to bardzo fajne urządzenie, które na co dzień można sobie używać, aby zadbać o odpowiednią wilgotność powietrza w naszym domu. Świetne osuszacze znajdziecie na stronie https://econovli.pl/120-klimatyzery-wen ... -powietrza

Re: Osuszanie mieszkania

: 25 cze 2020, 10:42
autor: dorothy.bernhard
Wilgoć powoduje bardzo nieprzyjemny zapach, co może wpływać bardzo niekorzystnie na zdrowie mieszkańców oraz ich samopoczucie. Do osuszania ścian potrzeba fachowców z odpowiednim sprzętem.

_____________________________________________
osuszanie ścian warszawa

Re: Osuszanie mieszkania

: 11 lis 2020, 11:09
autor: alicję
Czyli to jest odpowiedź na pytanie jak usunąć wilgoć z domu? Jedynie osuszanie się sprawdzi? Nie ma innej opcji?
Mam wilgoć jedynie w łazience ale niestety zaczyna to wyglądać naprawdę kiepsko. A dopiero co skończyłam remont....

Re: Osuszanie mieszkania

: 20 lis 2020, 9:44
autor: kębarn
Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się osuszaniem budynków. W końcu zdecydowałem się na ofertę firmy http://osuszamypozalaniu.pl/ i wam też polecam się do nich zgłosić. Firma ta ma swoją siedzibę w Warszawie, więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

Re: Osuszanie mieszkania

: 15 sty 2021, 18:05
autor: Warszawiak88ćś
Jakiś czas temu miałem problem z zalanym mieszkaniem. Woda kapała z sufitu. Bardzo pomogła mi firma zajmująca się osuszaniem mieszkań, domów, budynków po zalaniu. Jeśli ktoś ma podobny problem polecam https://tomabud.waw.pl/. Działają w Warszawie i okolicy.

Re: Osuszanie mieszkania

: 16 sty 2021, 1:27
autor: mayczak
Trzeba szukać profesjonalistów do takich rzeczy

___
https://menworld.pl/jak-wyglada-przerej ... samochodu/

Re: Osuszanie mieszkania

: 31 sty 2021, 19:45
autor: Kędzierska
Na wszelki wypadek kup sobie zapas pochłaniaczy wilgoci https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/. My po osuszeniu domu byliśmy zaskoczeni, że jeszcze w niektórych miejscach czuć wilgoć i zdecydowaliśmy się na zakup właśnie tego pochłaniacza. Miałam go w każdym pomieszczeniu, ale najwięcej w kuchni i łazience. Po ok. miesiącu już było dobrze, ale nadal zostawiam po kilka torebek w różnych miejscach, bo nie chcę, żeby problem wrócił.

Re: Osuszanie mieszkania

: 02 mar 2021, 23:26
autor: sośniak
mayczak pisze: 16 sty 2021, 1:27 Trzeba szukać profesjonalistów do takich rzeczy

Zgadzam się z mayczak, najlepiej jest znaleźć profesjonalistów, którzy sobie z tym poradzą. Na https://ih.katowice.pl/uslugi/osuszanie ... e-wykonac/ czytałam artykuł o tym, kiedy należy wykonać osuszanie ścian. Żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej bo pojawił mi się grzyb. :(

Re: Osuszanie mieszkania

: 15 mar 2021, 6:01
autor: Józef
Gdy masz wilgoć w domu, samo osuszanie może okazać się nie wystarczające, jeśli nie zlikwidujesz przyczyny wilgoci. A żeby to zrobić trzeba poznać przyczynę jej gromadzenia się. Być może przyczyną zawilgocenia jest zła wentylacja, ale równie dobrze może za taki stan rzeczy odpowiadać uszkodzenie termo lub hydroizolacji lub inna, niby drobna usterka, nawet niewidoczna na pierwszy rzut oka. Żeby to sprawdzić, trzeba przeprowadzić badanie budowlane. Takimi sprawami zajmuje się firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/, która u nas się wszystkim zajęła, to znaczy ustalili przyczynę nadmiernej wilgoci (u nas to był podciekający dach), przedstawili jakie prace trzeba wykonać by problem zlikwidować, a nawet sporządzili kosztorys prac. Wszystko solidnie i profesjonalnie.

Re: Osuszanie mieszkania

: 24 mar 2021, 21:16
autor: Michaś
lipka75 pisze: 13 lut 2020, 11:26 zamiast zlecać osuszanie jakiejś firmie proponuję zakup osuszacza... osobiście posiadam takie urządzenie wentsystem.com/product-pol-1611-Osuszacz-powietrza-Master-DH-720.html które skutecznie pomaga mi z walką z wilgocią, a dodatkowo bardzo fajnie sprawdza się przy suszeniu prania :)
Ja również jestem tego zdania. Tylko zwrócę uwagę na to, że należy pamiętać, aby wymieniać w nich filtry powietrza do domu - w innym przypadku może dojść do zatkania filtru lub osuszacz sam może stać się zagrożeniem dla układu klimatyzacji. Szczegółowe informacje co jaki czas należy zmieniać filtr powinny znajdować się na opakowaniu osuszacza lub instrukcji.

Re: Osuszanie mieszkania

: 07 kwie 2021, 10:42
autor: Maciuś23
Właśnie podczas zalania domu osuszanie dokumentów przez profesjonalną firmę jest dobrą opcją. Z tego co czytałem to taka firma ma sprawdzone sposoby dzięki którym jest w stanie odzyskać zawilgocone dokumenty, dlatego też warto mieć namiar na takich specjalistów.

Re: Osuszanie mieszkania

: 01 maja 2021, 10:37
autor: mczayś9494
Wilgoć w domu to naprawdę poważny problem. Trzeba go zwalczyć raz na zawsze. Mnie interesowało osuszanie po zalaniu. Wiedziałem, że sam mogę tego nie wykonać odpowiednio więc zacząłem szukać w sieci jakiejś firmy, która ma na co dzień do czynienia z takimi tematami. Znalazłem w pobliżu i też dzięki stronie http://www.klub.kobiety.net.pl/moje/lin ... -,428.html wiedziałem, na co zwracać uwagę. Koniecznie przeczytajcie o metodach osuszania. Wiele osób osusza mieszkania i domy.

Re: Osuszanie mieszkania

: 23 maja 2021, 14:48
autor: Daroń
Zaczynając od walki z problemem wilgoci fundamentów warto tutaj zwrócić uwagę na dobrą jakość w zakresie skutecznych hydroizolacji, dlatego jak macie trochę wolnego czasu to warto zajrzeć do oferty producenta Icopal u którego znajdziecie najwyższej jakości systemy do zabezpieczenia fundamentów oraz dachów, które jednocześnie objęte są nawet ponad 45 letnią gwarancją.