Strona 1 z 1

drukarnia wrocław

: 11 gru 2019, 22:45
autor: JakubNowakowski
Czesc,

Mozecie mi polecic jakas sprawdzona?

Re: drukarnia wrocław

: 11 gru 2019, 22:46
autor: Olgaboryk
Witaj,

Jezeli poszukujesz czegos takiego jak drukarnia wrocław to polecam wybrac sie do Reprotechniki :D Mysle, ze jest to bardzo fajne miejsce do kserowania i drukowania. Polecam sprawdzic, mysle, e to bardzo fajne i tanie miejsce.

Re: drukarnia wrocław

: 15 gru 2019, 19:24
autor: pitaja
Ostatnio czytałem o tym tutaj: https://estilab.pl/

Re: drukarnia wrocław

: 10 sty 2020, 12:02
autor: soltar
Bardzo dobrą drukarnią z Wrocławia z usług, której sam korzystam jest http://anex.pl/ Jeżeli zależy wam na porządnie wykonanych materiałach reklamowych za nieduże pieniądze to powinniście się do nich zgłosić.

Re: drukarnia wrocław

: 23 mar 2020, 23:44
autor: malkolm
Dobra, wrocławska drukarnia cyfrowa to AQRAT https://aqrat.pl/ Lubię ich, bo zawsze wszystko jest solidnie zrobione i terminowo, jest z nimi dobry kontakt, nie boją się wyzwań i trudnych przypadków ani druku na ostatnią chwilę. No i mają swoje studio graficzne. To solidna ekipa, zawsze się u mnie sprawdzają, dlatego od dawna się ich trzymam.

Re: drukarnia wrocław

: 10 gru 2020, 10:28
autor: ryć
Teraz na rynku jest wiele drukarni , jednak ja polecam zainteresować się ofertami tej https://www.jkbprint.pl/ bogata oferta, przystępne ceny to tylko nie wiele co można o nich powiedzieć. Warto samemu wejść i zobaczyć , naprawdę warto.

Re: drukarnia wrocław

: 18 lut 2021, 15:12
autor: śnieżka25
Bardzo fajną opcją są drukarnie internetowe, szczególnie gdy prowadzimy jakieś firmy, możemy szybko zamówić wydrukowanie np. ulotek czy też plakatów. Bardzo fajną drukarnią jest https://chroma.pl/pl. Tam drukują bardzo szybko i dokładnie jak też trzymają się terminów.

Re: drukarnia wrocław

: 30 mar 2021, 21:22
autor: ranełej
JakubNowakowski pisze: 11 gru 2019, 22:45 Czesc,

Mozecie mi polecic jakas sprawdzona?
Pewnie! Wejdź sobie na stronę https://www.copio.pl/ bo oni mają naprawdę obszerną ofertę wydruku. A co do miasta, to moim zdaniem lepiej jest zamówić przez internet - szybko i sprawnie, a nawet i taniej. Poza tym wiadomo - im więcej zamówisz to też cena leci w dół.

Re: drukarnia wrocław

: 10 maja 2021, 16:09
autor: ąsk
Drukarnia we Wrocławiu którą można polecić ze szczerym sercem? https://drukarniakid.pl/ - właściciel widać, że to pasjonata, który żyje tymi wszystkimi technologiami druku cyfrowego i offsetowego ;) my dla naszej firmy drukowaliśmy na przestrzeni lat u nich: wizytówki, notesy firmowe, zeszyty firmowe, foldery, broszury, książeczki - wszystko świata klasowa, liga mistrzów :shock: 8-)

Re: drukarnia wrocław

: 20 sie 2021, 18:59
autor: pitaja
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://bingraf.pl/

Re: drukarnia wrocław

: 21 paź 2021, 20:50
autor: gośka
Niedawno sama zdecydowałam się na wykorzystanie wizytówek tłoczonych dla swojego salonu, ponieważ dowiedziałam się, że jest to świetna opcja by nasza marka dobrze utkwiła w pamięci klientów. Dużo informacji na ten temat znajdziecie w https://warszawa24.ovh/wizytowki-tloczo ... najlepiej/ , dowiecie się również o co należy zadbać wybierając takie wizytówki