bezpieczne przewożenie dzieci

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
pulasek
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:56

bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: pulasek »

Hejka. Kilka dni temu spotkałam koleżankę która powiedziała mi, że mogę przewozić swojego siedmiolatka w takich pasach Smart kid belt https://smartkidbelt.com/pl/ gdyż już ma taką wysokość, że na spokojnie mogę w takie pasy zainwestować. W sumie to nie słyszałam o takich pasach, ale koniecznie muszę sobie o takiej alternatywie poczytać. A Wy używacie takich pasów zamiast fotelika?
Awatar użytkownika
Filusia
Posty: 69
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:51

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: Filusia »

Ja się spotykam z tymi pasami coraz częściej, naprawdę! Teraz z kim nie rozmawiam to mi o tym wspominają. Sama się przekonałam od pewnego czasu i korzystam, ale pierw zrobiłam research w sieci i sprawdziłam bezpieczeństwo. Ale to bardzo przemyślane urządzenie i dobre
Awatar użytkownika
arkopolo
Posty: 55
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:25

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: arkopolo »

no skb podbija juz powoli swiat :) niestety w polsce nadal strasznie demonizuje go konkurencja, ale mam nadzieje, ze kazdy rozsadny rodzic potrafi sprawdzic sobie dokladnie badania i testy i wie, co bedzie dobre dla jego dziecka
Awatar użytkownika
Marika88
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:43

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: Marika88 »

To, że pasy smart kid belt są demonizowane to prawda. Ciągła krytyka jeszcze ze strony blogu osiemgwiazdek czy Matki prezesa. Porażka. I te szarpanie dziecka za nogi, że niby dziecko nurkuje, przecież żadna siła nie jest w stanie tak zadziałać na dziecko podczas wypadku !!
Awatar użytkownika
babelkowa
Posty: 83
Rejestracja: 10 gru 2019, 12:07

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: babelkowa »

znalazlam fajne badania na temat smart kid belt https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ warto sie z nimi zapoznac jesli ktos ma jakiekolwiek watpliwosci
Awatar użytkownika
Krystyna
Posty: 15
Rejestracja: 17 lut 2020, 14:18

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: Krystyna »

Ja moją pociechę przewożę w foteliku z caretero ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa więc nie muszę martwić się o jego bezpieczeństwo.:)
Awatar użytkownika
franka
Posty: 120
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: franka »

ja sobie nie wyobrażam jak można dziecko bez takiego zabezpieczenia przewozić, fotelik to jest absolutna podstawa, starasze dzieci mogą korzystać z jakiś zamienników
Awatar użytkownika
marek
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2019, 7:50

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: marek »

No dokładnie! Zawsze podróżowałem samochodem z fotelikiem do przewozu dzieci i teraz nie ma wymówki bo nawet samochody z wypożyczalni mogą być wyposażone w taki fotelik, wystarczy to zaznaczyć przy wynajmie :)

przedłużenie umowy internet play
Dorka

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: Dorka »

Wiesz co, przydaje się też przyciemnianie szyb :) dzięki temu można podróżować naprawdę komofortowo i wygodnie i słońce nie oślepia nas nawet w bardzo słoneczne dni
Awatar użytkownika
finka125
Posty: 313
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:50

Re: bezpieczne przewożenie dzieci

Post autor: finka125 »

Wiadomo, że bezpieczeństwo i zdrowie naszego dziecka jest najważniejsze dla rodziców. Dlatego warto wybrać dobrą polisę ubezpieczenie szkolne, by mieć pewność, że w razie potrzeby zagwarantujesz dziecku najlepszą opiekę. W tym temacie dobrze jest sprawdzić oferty ubezpieczycieli by wybrać najkorzystniejszą opcję.
ODPOWIEDZ