Strona 1 z 1

Weterynarz w Krakowie

: 11 gru 2019, 15:15
autor: MniejszaNiz
Gdybyście szukali weterynarza w Krakowie zdecydowanie postawcie na ten gabinet - http://alphavet.pl/
To najlepsza oferta, znajdują się w dzielnicy Ruczaj i mają najlepsze podejście do zwierzaków

Re: Weterynarz w Krakowie

: 06 mar 2020, 20:55
autor: motofan
Dzięki za namiar. Myślę, że każdy właściciel psa powinien wiedzieć gdzie udać się z pupilem w razie konieczności albo na szczepienia. Warto posiadać ponadto wiedzę odnośnie psich chorób aby móc reagować jak najszybciej w razie wystąpienia problemu. Niektóre choroby są bowiem bardzo groźne, np. parwowiroza. Parwowiroza u psa rozwija się bardzo szybko i jeśli nie zareagujemy w porę możemy stracić czworonożnego przyjaciela. Czytałem o tym w poradniku na stronie https://johndog.pl/blog/zdrowie/parwowiroza-u-psa/ , dowiedziałem się stąd też wiele o profilaktyce i leczeniu.

Re: Weterynarz w Krakowie

: 28 mar 2020, 17:33
autor: pitaja
Warto zajrzeć na tę strone aby dowiedzieć się więcej o tym temacie: http://vet-point.waw.pl/zwierzeta-egzotyczne/

Re: Weterynarz w Krakowie

: 09 kwie 2020, 14:04
autor: vizzka
Jesli chodzi o stolicę to na pewno warto tu wspomnieć o klinice weterynaryjnej VET4PET, która działa całodobowo i znajduje się na ulicy Grenadierów ( Grochów). Bardzo wysoki poziom leczenia, kompleksowa oferta, świetni i zaangażowani w swoją pracę lekarze.

Re: Weterynarz w Krakowie

: 15 kwie 2020, 17:50
autor: malkolm
Widzę, że mowa też o innych miastach. Jeśli chodzi o dobrą przychodnię weterynaryjną we Wrocławiu to sprawdźcie sobie na osiedlu Strachocin w dzielnicy Psie Pole http://wetjaneczek.pl/ To świetna klinika, świadczy pełen zakres usług weterynaryjnych. Zajmują się m.in. chirurgią zwierząt, leczeniem chorób wewnętrznych a ich specjalnością jest stomatologia i ortodoncja weterynaryjna. Ja bardzo dobrze ich oceniam, super podejście do zwierzaków i fachowe leczenie.