Strona 1 z 1

Drony, technologia - pomoc

: 11 gru 2019, 14:25
autor: plakowski90
hejka
Podoba mi się latanie dronami i cała ta technologia. Chciałbym pracować w jakiejś firmie albo założyć własną działalność. W jakich branżach są wykorzystywane drony, czym warto się zainteresować? Mam zrobione wszystkie papiery żeby móc latać dronami. teraz zajmuje się robieniem zdjęć ale szukam jakiejś branży z większymi wyzwaniami.Widziałem że np. firma https://skysnap.pl/ortofotomapa/ wykorzystuje drony w budownictwie i ubezpieczeniach, gdzie jeszcze można? Gdzie szukają pracowników bo ofert pracy jakoś nie widać niestety.
Pozdrawiam

Re: Drony, technologia - pomoc

: 24 sty 2020, 8:58
autor: PanMajster
Ja ostatnio znalazłem bardzo ciekawą stronę o technologiach, maja tam różne porady i wykonują testy.
Zajrzyj na stronę https://techpolska.pl/ może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Re: Drony, technologia - pomoc

: 27 maja 2020, 15:53
autor: Karol221
Moim zdaniem jeśli chodzi o rozwój technologii, warto jest także zainteresować się rozwojem samego internetu. W tym celu polecam wam zajrzeć do tego artykułu https://apagroup.pl/apalab/co-to-jest-i ... e-rozwija/ . Na pewno znajdziecie tu sporo ciekawych informacji na ten temat

Re: Drony, technologia - pomoc

: 30 maja 2020, 21:44
autor: mycha
W pierwszej kolejności, jeśli nie macie przekonania, co do danego urządzenia, to warto pomyśleć o wypożyczeniu drona. Opcja jest warta uwagi, bo można wtedy rozwiać swoje wątpliwości. Tutaj https://megadron.pl/pl/info/wypozyczaln ... li-34.html jest ciekawa oferta w tym zakresie. Przemyślcie sobie takie rozwiązanie.

Re: Drony, technologia - pomoc

: 29 cze 2020, 11:56
autor: pitaja
Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi https://evchargepartner.pl/

Re: Drony, technologia - pomoc

: 12 sty 2021, 15:41
autor: Śnieżka
Szukam drona do podwodnego filmowania moich podróży. W oko wpadł mi model https://megadron.pl/pl/products/dron-po ... 24961.html . Jak myślicie? To odpowiedni sprzęt?

Re: Drony, technologia - pomoc

: 13 kwie 2021, 18:37
autor: Zdzisiek78Ś
plakowski90 pisze: 11 gru 2019, 14:25 hejka
Podoba mi się latanie dronami i cała ta technologia. Chciałbym pracować w jakiejś firmie albo założyć własną działalność. W jakich branżach są wykorzystywane drony, czym warto się zainteresować? Mam zrobione wszystkie papiery żeby móc latać dronami. teraz zajmuje się robieniem zdjęć ale szukam jakiejś branży z większymi wyzwaniami.Widziałem że np. firma ... wykorzystuje drony w budownictwie i ubezpieczeniach, gdzie jeszcze można? Gdzie szukają pracowników bo ofert pracy jakoś nie widać niestety.
Pozdrawiam
Drony wykorzystywane są w wielu branżach. Poczynając od fotografii, filmowania, reklamy, poprzez rolnictwo, geodezję, budownictwo czy usługi detektywistyczne. Na wojsku oczywiście kończąc. Jednak takie zawody wymagają odpowiednich umiejętności oraz wiedzy na temat latania dronem. Polecam zainteresować się szkoleniami oferowanymi przez https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/cenni ... n-i-uslug/

Re: Drony, technologia - pomoc

: 05 lis 2021, 0:11
autor: Hubert78
mycha pisze: 30 maja 2020, 21:44 W pierwszej kolejności, jeśli nie macie przekonania, co do danego urządzenia, to warto pomyśleć o wypożyczeniu drona. Opcja jest warta uwagi, bo można wtedy rozwiać swoje wątpliwości. Tutaj https://megadron.pl/pl/info/wypozyczaln ... li-34.html jest ciekawa oferta w tym zakresie. Przemyślcie sobie takie rozwiązanie.
Witam,co sądzicie o tym,by zainwestowac w drona? Zastanawiam się czy ma jakies cele edukacyjne,mysle,aby kupic drona synowi,ale by korzystał z niego mądrze i z pasją. https://ironsky.pl/zastosowanie-dronow- ... m-swiecie/ Co o tym sądzicie?