Okna Drutex

Przed, po i w trakcie budowy, projekty, ekipy, technologie, materiały.
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 149
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Okna Drutex

Post autor: mili898 »

Jestem właśnie przed wyborem odpowiednich okien dla siebie i powiem szczerze, że nie mam kompletnie pojęcia, na jakie okna postawić. Znajomi przekonują mnie do firmy Drutex i chętnie sprawdzę sobie, jakie macie opinie na temat tej firmy, dlatego zachęcam do zostawienia pod tym postem Waszych opinii. Będę wdzięczna!
Awatar użytkownika
eemka020
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:15

Re: Okna Drutex

Post autor: eemka020 »

Ja myślę, że warto zdecydować się na firmę Drutex. Ogólnie w sieci mają bardzo dobre opinie i wiele osób z nich korzysta, więc wydaje mi się, że to rozwiązanie dla wszystkich osób - i tych którzy wymieniają okna i tych, którzy potrzebują nowych okien do swojego domu.
Awatar użytkownika
piotrtalikos1987
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 23:43
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Okna Drutex

Post autor: piotrtalikos1987 »

Kupując okna zerknijcie sobie tutaj - http://twoje-okna.com/ . Możecie porównać sobie ceny u kilku sprzedawców. Wydaje mi się że to wam pomoże
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/
Awatar użytkownika
parma
Posty: 98
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:31

Re: Okna Drutex

Post autor: parma »

Ja mam z OKNOPLAST i mogę polecić ich okna. Dobra jakość, solidne wykonanie i elegancki wygląd profilu.
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: Okna Drutex

Post autor: soltar »

Też w swoim domu mam okna marki Drutex. Zakupiłem je od firmy http://www.neumannokna.pl/okna/drutex/, która ma całkiem niezłe ceny. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Starogardu Gdańskiego to polecam wam się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Okna Drutex

Post autor: Domek »

Warto podczas poszukiwań odpowiednich okien jednak poświęcić trochę więcej czasu i wszystkiego bezpośrednio dowiedzieć się w firmie Domega Poznań. Rozwiewają jakiekolwiek wątpliwości oraz na pewno nie przepłacicie. W ich przypadku można liczyć na każdy aspekt terminy, jakość produktów, ceny, realizacja montażu więc lepiej mieć jak to mówią wszystko z jednej fachowej ręki.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 182
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Okna Drutex

Post autor: freddy »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Gniezna i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą okien marki Drutex to polecam wam skontaktować się z https://oknadrutex-gniezno.pl/ Sam mam okna PCV od nich zakupione i jestem zadowolony z ich jakości oraz ceny.
Awatar użytkownika
monaset554
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:29

Re: Okna Drutex

Post autor: monaset554 »

Jeśli chodzi o okna, to te o których wspominacie moim zdaniem są na prawdę dobre


_____________________
przeprowadzka Warszawa
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Okna Drutex

Post autor: irenee »

A czy ktoś z was może kojarzy firmę http://www.dobreoknapoznan.pl ? Pytam, ponieważ poszukuje do swojego nowo budowanego domu okna. Zależy mi na jak najwyższej jakości, także liczę na waszą pomoc. Z tego co dowiedziałam się to firma ta ma wieloletnie doświadczenie w takiej branży. Ich okna mają być naprawdę porządne- to prawda?
Awatar użytkownika
Marika88
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:43

Re: Okna Drutex

Post autor: Marika88 »

mili898 pisze: ↑23 sty 2020, 23:28 Jestem właśnie przed wyborem odpowiednich okien dla siebie i powiem szczerze, że nie mam kompletnie pojęcia, na jakie okna postawić. Znajomi przekonują mnie do firmy Drutex i chętnie sprawdzę sobie, jakie macie opinie na temat tej firmy, dlatego zachęcam do zostawienia pod tym postem Waszych opinii. Będę wdzięczna!
Hej, uważam, ze firma jest jak najbardziej godna polecenia. Okna sa mocne, solidne i w ogóle sa energoszczędne. ja mam te okna Iglo Energy. Jeszcze mam też rolety firmy Drutex w domu.
Awatar użytkownika
cynka
Posty: 61
Rejestracja: 27 cze 2019, 15:05

Re: Okna Drutex

Post autor: cynka »

Wybrałaś już rolety na okna? Jeśli nie to polecam ta firme https://www.karnix.pl/rolety-marki-karn ... uktow.html Karnix ma szeroki wybór rolet różnego rodzaju. Bez problemu zamówisz tam rolety na wymiar. Sama myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy.
Awatar użytkownika
Miczi
Posty: 6
Rejestracja: 23 cze 2020, 13:41

Re: Okna Drutex

Post autor: Miczi »

Ja mam okna drewniane od https://urzedowski.pl/produkty/okna-drewniane/ od lat i nigdy nie miałem problemów. Szczelne, dobrze izolują, dzięki temu mam znacznie mniejsze rachunki za ogrzewanie, bo ciepło w domu jest właściwie trzymane. Zadbali o najmniejsze detale, a poza tym drewno jest ponadczasowe i dobrze się prezentuje w każdym wnętrzu, nadając mu elegancji. Jak nie wiesz co najlepiej się u ciebie sprawdzi, to możesz liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo.
Awatar użytkownika
zieme.astrid
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2020, 18:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okna Drutex

Post autor: zieme.astrid »

Jaki kolor framugi podoba Wam się najbardziej w domach?
Awatar użytkownika
bohater_domu
Posty: 17
Rejestracja: 19 sty 2020, 14:36

Re: Okna Drutex

Post autor: bohater_domu »

Z tego co wiem to bardzo znana marka okien, więc myślę że każdy Ci je poleci. A chcesz nowe czy używane? Ostatnio na serwisie ogłoszeniowym pokato.pl widziałem ogłoszenie na okna pcv używane. Okazuje się, że ludzie sprzedają takie rzeczy i to w dobry stanie. Może Wam coś wpadnie w oko
Awatar użytkownika
tremolis44
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2020, 6:51

Re: Okna Drutex

Post autor: tremolis44 »

Czy te okna są rzeczywiście tak dobrej jakości?


____________________
https://purproject.pl/
karinuś32

Re: Okna Drutex

Post autor: karinuś32 »

Oferta firmy Drutex może być interesująca, więc jak najbardziej zerknijcie sobie na ich ofertę. Moim zdaniem mają doświadczonych fachowców, którzy pomogą zarówno przy montażu, jak i przy dobrze idealnych okien dla nas. Warto korzystać z uslug takich profesjonalistów.
aśka90

Re: Okna Drutex

Post autor: aśka90 »

Ja polecam okna pcv warszawa: https://medrus.pl/ . Firma ta ma w ofercie także drzwi, rolety a nawet parapety. Sama zdecydowałam się na to rozwiązanie do mojego domu i jestem z niego bardzo zadowolona. Wybrałam właśnie okna PCV. Myślę, że to inwestycja na długi czas.
zdzźź

Re: Okna Drutex

Post autor: zdzźź »

Co do jakości to może są dobre ale mi trafiły 4 szt na 14 kupowanych z usterkami poprzewiercane ramy i 7 miesięcy nie można się doprosić o naprawę gwarancyjną . Pisane pisma - i cały czas jakaś ściema , później pracownik stwierdziła że ja zrezygnowałem z naprawy bo dogadam się ze sprzedawcą bez uzgodnień ze mną i znowu pisma i czekanie . Jeżeli kupicie i nie trzeba będzie naprawiać -reklamować to ok . Trzech moich znajomych kupiło od tego samego sprzedawcy i było ok nie było na razie usterek . Obsługa reklamacji dno i jeszcze raz dno
Joleń

Re: Okna Drutex

Post autor: Joleń »

Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru stolarki okiennej to tutaj jak najbardziej warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez Anex Okna, którzy działają w Warszawie oraz okolicach. Można znaleźć tutaj dobrej jakości rozwiązania, topowych producentów i jednocześnie najwyższy standard jeżeli chodzi o całą realizację od zakupu aż po montaż. Pozdrawiam serdecznie!
miśka05

Re: Okna Drutex

Post autor: miśka05 »

mili898 pisze: ↑23 sty 2020, 23:28 Jestem właśnie przed wyborem odpowiednich okien dla siebie i powiem szczerze, że nie mam kompletnie pojęcia, na jakie okna postawić. Znajomi przekonują mnie do firmy Drutex i chętnie sprawdzę sobie, jakie macie opinie na temat tej firmy, dlatego zachęcam do zostawienia pod tym postem Waszych opinii. Będę wdzięczna!
Okna z Drutexu to są naprawdę solidne. Wcześniej mój brat wstawiał z tej firmy i to on mnie na takie właśnie namówił. Tym bardziej, że wybór mają spory i pomogą jak coś dopasować najbardziej odpowiednie i pasujące do danego domu. Z resztą widzę dużo osób, które są zadowolone z tych okien.
babajadzka

Re: Okna Drutex

Post autor: babajadzka »

mili898 pisze: ↑23 sty 2020, 23:28 Jestem właśnie przed wyborem odpowiednich okien dla siebie i powiem szczerze, że nie mam kompletnie pojęcia, na jakie okna postawić. Znajomi przekonują mnie do firmy Drutex i chętnie sprawdzę sobie, jakie macie opinie na temat tej firmy, dlatego zachęcam do zostawienia pod tym postem Waszych opinii. Będę wdzięczna!
No polska firma, ja tam lubię wspierać nasze przedsiębiorstwa, a nie zagraniczne firmy. Okna są ok, mają bardzo dobre parametry, no i potrafią doradzić. Można wybierać i modele pcv, mają też okna drewniane, aluminiowe. Na przykład modele PCV mają węższe profile, dzięki temu więcej światła wpada do wnętrza.
ola990

Re: Okna Drutex

Post autor: ola990 »

Przyznam szczerze, że okna Drutex to rewelacyjna opcja. Sama jestem ich posiadaczką i jestem zadowolona zarówno z samych okien, jak i z obsługi klienta. Miałam do wyboru różne konkurencyjne firmy, ale ta przedstawiła mi najlepszą ofertę cenową. Okna PCV w naszym domu sprawdzają się bardzo dobrze. Sprawdźcie sobie, skorzystajcie, a z pewnością znajdziecie dla siebie okna, które spełnią Wasze oczekiwania. Nam się udało, Wam na pewno też się uda. Sprawdzajcie!
Krystynka

Re: Okna Drutex

Post autor: Krystynka »

Ja mam okna Drutex od kilku lat. Też szukałam przed zakupem informacji po hasłem "drutex opinie" i większość osób polecała. Ja się na tych oknach nie zawiodłam. Mam model pcv, w okleinie, ze szprosami. Dodatkowo na zamówienie robili okna łukowe. Od kilka lat służą bezawaryjnie i nadal utrzymują swoje parametry techniczne. Wystarczy regularna konserwacja. Jeśli bym wymieniała okna to tylko na kolejne okna marki Drutex, bo zdecydowanie się sprawdziły. Także Tobie też polecam.
Karol53

Re: Okna Drutex

Post autor: Karol53 »

Moim zdaniem Drutex ma bardzo dobre opinie. Może zdarzy się jakiś negatyw, ale trudno zadowolić 100% klientów. Sam korzystam z okien Drutex i nie są to moje pierwsze okna tej firmy. Poprzednie pvc były świetne i bardzo dobrze służyły kiedy mieszkałem w bloku. Teraz w domku postawiłem na ich okna drewniane. I tak samo, rewelacja. Mają różne opcje dostępne zarówno jeśli chodzi o sam rodzaj okien, jak i montowane w nich pakiety szybowe. Na bank znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Izabela.Rajka

Re: Okna Drutex

Post autor: Izabela.Rajka »

Jak dla mnie Drutex robi najlepsze okna na rynku. Od lat są jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym producentem stolarki okiennej. Drutex opinie o swoich produktach ma naprawdę bardzo dobre i wiele osób poleca ich rozwiązania. Ja sama kupowałam do mieszkania w bloku okna Drutex. Zależało mi na oknach dżwiękoszczelnych, bo hałas w okolicy spory. Okna Drutex miały świetne parametry w tym temacie. Izolacyjność dźwiękowa ich okien ma naprawdę wysoki współczynnik. Sami sprawdźcie.
Fabian

Re: Okna Drutex

Post autor: Fabian »

Okna to inwestycja na lata. Nie uważam, żeby na stolarce okiennej można było oszczędzać, ale akurat okna Drutex mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Ja się na tych oknach nie zawiodłem. Zresztą na drzwiach wejściowych i systemie tarasowym także nie. Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o wykonanie - dokładnie, estetyczne, z zachowaniem najwyższych standardów. Jeśli chodzi o parametry techniczne akustyczne i termiczne to moje okna mają już kilka lat i są ok. A teraz pewnie dostępne są jeszcze lepsze rozwiązania. Drutex opinie ma świetne i ja się pod tym podpisuję.
Sebek

Re: Okna Drutex

Post autor: Sebek »

Wrzuć sobie w google frazę "drutex opinie", a znajdziesz wszystko co potrzebne. Gwarantuję, że większość będzie pozytywów. Bo robią naprawdę świetną stolarkę okienną. Ich okna są produktami o bardzo dobrej jakości i funkcjonalności. Plusem jest to, że do wyboru masz okna wykonane w różnych technologiach - okna pvc, drewniane, aluminiowe i aluminiowo-drewniane. Dostępne są różne wymiary i parametry - podpytaj w jakimkolwiek salonie, a przybliżą Ci temat. Ja polecam ich produkty.
Jolanta

Re: Okna Drutex

Post autor: Jolanta »

Okna Drutex opinie mają świetne. Popatrz w sieci, a przekonasz się o czym mówię. Ja też polecam ich produkty, bo po prostu wiedzą co robią. Firma z ogromną wiedzą i doświadczeniem. I to po prostu widać w ich produktach. Ja mam od nich okna drewniane. Nieco droższe niż np. pvc, ale polecam. Bardzo estetyczne, starannie wykonane, mogę nawet powiedzieć, że ekskluzywne. Starannie dbają o wybór materiałów do ich produkcji - restrykcyjnie wyselekcjonowany materiał taki jak np. sosna, modrzew , do tego zastosowane proekologiczne lakiery wodne. Także piękne, trwałe i zdrowe.
Robert1987

Re: Okna Drutex

Post autor: Robert1987 »

Mam za sobą kilka inwestycji związanych ze stolarką okienna. Trzy razy wymieniałem okna w mieszkaniach i teraz w domku jednorodzinnym. Mam na koncie okna od 3 producentów i muszę powiedzieć, że tylko o Drutex opinie mam bardzo dobre. Inne okna bardzo szybko traciły swoje właściwości - nie tylko estetyczne, ale i techniczne. Jeden producent nie poczuwał się do odpowiedzialności za występujące uszkodzenia. A okna Drutex w domku mam od kilku lat i żadnych problemów.
Lidi

Re: Okna Drutex

Post autor: Lidi »

Chyba najfajniejsze okna jakie zdarzyło mi się mieć. Dla mnie okna Drutex opinie mają zasłużenie pozytywne, bo są naprawdę solidnie zrobione. Firma dba o każdy detal. Ja wybrałem szprosy wewnętrzne, a do tego okleinę na okna pvc w kolorze mahoniu. Super sprawa, bo takie oleiny można zrobić chyba w każdym kolorze z palety RAL, a to ułatwia dopasowanie okien do całej elewacji domu. I to stosunkowo niewielkim kosztem. Inne parametry techniczne też są ok - wyciszają, trzymają ciepło. Polecam bardzo.
Lori

Re: Okna Drutex

Post autor: Lori »

No tak, stolarka okienna to spory wydatek. Zwłaszcza jeśli inwestycja prowadzona jest w domku jednorodzinnym. Jeśli chodzi o markę Drutex to jest ona na rynku od okucia, wydajne pakiety szybowe, a do tego starannie wykonane profile. Ich okna to także nowoczesny design, innowacyjna technologia i wysoka energooszczędność - a to bardzo ważne jeśli myślimy o optymalizowaniu kosztów utrzymania budynku. Wpisz sobie w google frazę drutex opinie, a sporo informacji znajdziesz. Generalnie większość ludzi poleca.
Martyyna

Re: Okna Drutex

Post autor: Martyyna »

Byłam u nich po wycenę, ale nic się nie trzymało kupy, że tak powiem. Raz, że kilka razy musiałam się przypominać z tą wyceną to jeszcze wycena nie uwzględniała opcji, które wybrałam. Miałam wrażenie, że sprzedawca mnie nie słuchał. Standard obsługi na pewno do poprawy. Będę szła jeszcze po wyceny do innych producentów. Koleżanka mi poleciła Oknoplast. Co prawda trochę drożej mają, ale jeśli wszystko będzie ok to warto dopłacić. Okna wydatek duży, ale jednak ważny. Ja chcę energooszczędne okna, ponieważ modernizujemy dom i chcemy mniej opału spalić. Przy obecnych cenach niedługo nie będzie nas stać na opał. Dom też ocieplony rok temu więc to sporo zmieniło.
ZuziaKowalik

Re: Okna Drutex

Post autor: ZuziaKowalik »

Okna Drutex znam bardzo dobrze, bo sama mam w domu. Na zamówienie zrobili mi okna z łukami i ze szprosami. Bardzo fajny efekt, a same okna od lat służą bezawaryjnie. Mnie nie dziwi, że drutex opinie ma tak dobre. To firma, która stolarką zajmuje się od lat i wciąż wprowadza unowocześnienia do swoich produktów. Teraz powoli myślę o wymianie okien, bo planuję remont elewacji i to dobra okazja, by przeprowadzić taką gruntowną odnowę. I zapewne zdecyduję się na okna Drutex tym bardziej, że mają w ofercie także okna drewniane, o których zawsze marzyłam.
Damiano

Re: Okna Drutex

Post autor: Damiano »

Fajnie, że okna Drutex opinie mają tak dobre. Bo to właśnie te okna zamówiłem niedawno. Jeszcze czekam na realizację, ale liczę na to, że wszystko będzie ok. Kilka osób z mojej rodziny i znajomych korzysta z tych okien i to ich rekomendacje mnie przekonały. Postawiłem na okna drewniane, o profilu 88 mm, wykonane z sosny, z dodatkowym uszczelnieniem wewnętrznym. Do tego okna mają termookapniki, które będą odpowiadały za odprowadzanie wody. Do tego pakiet czteroszybowy z kryptonem 54 mm. Będą super, jestem pewien.
Basia

Re: Okna Drutex

Post autor: Basia »

Bardzo dobry wybór. Nie będziesz żałował. Okna Drutex opinie mają zasłużenie dobre. Ich produkty trzymają poziom. Zarówno jeśli chodzi o technologię i parametry techniczne, jak i estetykę wykonana. Ja mam ich okna pvc, w okleinie. Dzięki temu stosunkowo niewielkim kosztem, okna zupełnie inaczej się prezentują. Są stylowe i eleganckie. No i pasują do całej elewacji. Mimo upływu lat estetyka okien się nie zmienia. Wymagają jedynie regularnej konserwacji i służą bezproblemowo.
Remik

Re: Okna Drutex

Post autor: Remik »

mili989, a próbowałaś wbić w google frazę "okna drutex opinie"? To najłatwiejszy sposób by wyszukać opinie klientów o tych oknach. Spokojnie można założyć, że praktycznie wszystkie będą pozytywne. Ja też uważam, że to jedne z lepszych, jeśli nie najlepsze okna na rynku. Popatrz na ich parametry techniczne - termiczne i akustyczne, popatrz na design i staranność wykonania. W każdym salonie sprzedaży dostarczą Ci wszelkich możliwych informacji o wybranych profilach, okuciach, pakietach szybowych itp.
Boomer

Re: Okna Drutex

Post autor: Boomer »

Masz rację, to najlepszy i najwygodniejszy sposób żeby dowiedzieć się więcej o tym jakie okna drutex opinie mają. Można też poszukać bezpośrednio na forach branżowych. Ale myślę, podobnie jak Ty, że będą to praktycznie same dobre opinie. Drutex stolarką okienną zajmuje się od lat. Pamiętam, że dawno temu, jeszcze u w mieszkaniu moich rodziców, były okna Drutex. Teraz sama mam je w domu i podobnie jak rodzice jestem bardzo zadowolona. Oczywiście technologia poszła na przód. Teraz te okna są dużo lepsze niż kiedyś i bardziej estetyczne, ale od lat ludzie je polecają.
Boguś

Re: Okna Drutex

Post autor: Boguś »

Dla mnie okna drutex opinie mają zasłużenie dobre. To producent stolarki okiennej, który jest na rynku od lat i wciąż udoskonala swoje produkty. I to widać, bo jakość jest coraz lepsza. Wystarczy popatrzeć na parametry techniczne tych okien. Akustyka, parametry termiczne, okucia, profile - wszystko to trzyma najwyższy poziom. I to wychodzi w praktyce, bo ich okna służą przez lata skutecznie i bezawaryjnie. Do tego w moim odczuciu mają dobre ceny. To akurat można sobie porównać w każdym punkcie sprzedaży. Także warto moim zdaniem.
Kinga

Re: Okna Drutex

Post autor: Kinga »

Zgadzam się z Tobą. Okna Drutex opinie mają świetne, bo po prostu robią świetne produkty. U moim rodziców kilka albo nawet kilkanaście lat temu pojawiły się ich okna pvc i wiem, że długo służyły bez żadnych problemów. Kolejne okna, na które zdecydowali się rodzice też były z Drutexu. Ja budując dom w zasadzie nie brałam żadnej innej marki pod uwagę. Nie znam się na parametrach technicznych i ich dobór zostawiłam specjalistom. Skupiłam się na estetyce - a okna Drutex są zwyczajnie ładne. Poszłam w drewno i polecam. Piękne i solidne.
Barbra

Re: Okna Drutex

Post autor: Barbra »

Ja też popieram wszystkich tych, którzy wystawiają firmie Drutex opinie bardzo dobre. To firma z tradycjami, która stolarką okienną zajmuje się od wielu lat. Ich okna zawsze trzymały poziom - teraz też są na najwyższym poziomie. Piękne, stylowe, funkcjonalne, wygodne w użytkowaniu, bezawaryjne, no i przed wszystkim o świetnych parametrach technicznych. Mają okna pvc, aluminiowe, drewniane i aluminiowo-drewniane. Także bez problemu można wybrać coś dla siebie.
Duśka

Re: Okna Drutex

Post autor: Duśka »

Dobrze ktoś radziła. Wbij w google lub w inną wyszukiwarkę frazę "okna drutex opinie", a dostaniesz mnóstwo informacji na temat tych okien. Ja jako użytkowniczka od lat, mogę tylko polecać. Bo Drutex ma naprawdę świetne produkty. Kiedyś miałam tylko okna od nich. Budując dom postawiłam też na drzwi wejściowe z Drutexu, a także system tarasowy - to jest mega rozwiązania. Wszystko estetyczne, świetnie wykonane, z dbałością o szczegóły. Zamawiaj - jestem pewna, że ich produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Ohlala

Re: Okna Drutex

Post autor: Ohlala »

Podłączam się w sumie do tematu, bo jakiś czas temu zastanawiałam się czy drutex opinie ma faktycznie tak dobre, jak się chwalą, że mają. No i faktycznie mają :) Co z patrząc z perspektywy czasu mnie nie dziwi. Wybrałam ich okna - wszystkie robione na wymiar. Model pvc. Tematem szyb i innych parametrów technicznych zajął się specjalista z salonu. Teraz mam piękne i funkcjonalne okna. Także podpisuję się pod pozytywnymi opiniami. Dla mnie najlepszy producent od stolarki okiennej.
Gustaw

Re: Okna Drutex

Post autor: Gustaw »

Okna Drutex to w mojej ocenie najlepsze okna okna na rynku. Nie bez powodu okna Drutex opinie mają tak dobre. Jako użytkownik mogę pisać o nich tylko w samych superlatywach. Okna są bardzo trwałe. Nie deformują się, nie odkształcają. Do tego okucia solidne i całość pracuje bez żadnych problemów. Wystarczy odpowiednia pielęgnacja i konserwacja, a okna będą służyły długie lata. No i warto podkreślić cenę. Moim zdaniem mega konkurencyjna, co w dzisiejszych czasach też jest przecież ważne.
Wiesiek

Re: Okna Drutex

Post autor: Wiesiek »

Ja korzystam z tych okien od dawna. Drutex opinie zawsze miał świetne o swoich produktach, dlatego kilka lat temu to właśnie u nich zamówiłem pierwsze okna. I były super. Długo służyły bez żadnych awarii, dlatego przy wymianie kolejny raz postawiłem ja okna Drutex. Wszystkim którzy cenią sobie jakość w konkurencyjnej cenie polecam stolarkę okienną Drutex. Szczególnie okna pvc i drewniane - bo z tych miałem okazję korzystać. Wysokiej jakości profile, okucie. Wszystko estetycznie wykończone. Super krótko mówiąc.

naturhouse wieliczka
LolekBe

Re: Okna Drutex

Post autor: LolekBe »

Szukaj na forach budowlanych albo w ogóle w wyszukiwarkach takich informacji. Wystarczy, że wpiszesz "okna drutex opinie" albo nawet "drutex opinie" i będziesz miał wszystkie niezbędne informacji. Od siebie mogę tylko powiedzieć, że polecam. Mało jest na rynku tak solidnych producentów stolarki okiennej. Wiadomo, że to zakup na lata więc trzeba wybrać z głową. A w przypadku okien firmy Drutex wszystko jest jak powinno być. Parametry techniczne, cena, trwałość.
Marcinos

Re: Okna Drutex

Post autor: Marcinos »

O, i to jest chyba najlepsza ze wszystkich rad :) Czytanie opinii w sieci zawsze się sprawdza. No i można je sobie na spokojnie poprzeglądać, porównać itp. Ale ja generalnie mogę powiedzieć, że Drutex opinie ma świetne i w pełni zasłużone. To firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która od zawsze stawia na jakość. Ich okna są bardzo starannie wykonane, estetyczne, z dbałością o każdy szczegół. I bazują na solidnych materiałach i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych - a to też bardzo ważne.
Gabo

Re: Okna Drutex

Post autor: Gabo »

Znajomi Ci dobrze radzą - Drutex opinia ma bardzo dobre. Nie tylko jeśli chodzi o stolarkę okienną, ale też drzwiową czy systemy tarasowe. Rzuć okiem na ich stronę www. Masz opisanie wszystkie systemy i dostępne opcje. Jako użytkownik okien pvc - najbardziej popularnych, mogę Ci polecić właśnie je. Ja kupowałem kilka lat temu więc teraz masz pewnie jeszcze lepsze parametry techniczne dostępne, ale to tylko na plus. Piękne, stylowe, dobrze wykonane.
Katarzyna Ka

Re: Okna Drutex

Post autor: Katarzyna Ka »

Ja już jakiś czas temu szukałam sobie info o okna drutex opinie. I muszę przyznać, że trafiłam na same pozytywne. I z tego co widziałam to niemal wszystkie opinie są pozytywne. Tu też widzę, że ludzie są zadowoleni. Dlatego myślę, że skorzystam z ich oferty. Tym bardziej, że na okna drewniane, robione na wymiar, od ich przedstawiciela dostałam najlepszą ofertę cenową. Widziałam przykładowe okna w salonie i wyglądały pięknie. Jeśli moje będą wyglądały tak samo po montażu to sama wystawię im dobrą opinie.
SzaraMysz

Re: Okna Drutex

Post autor: SzaraMysz »

Testowałam stolarkę okienną od różnych dostawców. Wiem, że technologia na przestrzeni lat się zmieniała, ale okna drutex opinie u mnie mają najlepszą. Stolarka okienna marki Drutex nie zawiodła mnie ani razu. Inne okna psuły się, wymagały wizyt fachowców, nie trzymały parametrów technicznych. Przy oknach Drutex nie było takich problemów. Wystarczy odpowiednia konserwacja i okna służą bezawaryjnie. Pierwsze okna Drutex montowałam w bloku, kolejne w domku jednorodzinnym. I zawsze klasa.
Rebelia

Re: Okna Drutex

Post autor: Rebelia »

Myślę, że okna drutex opinie mają bardzo dobre. I są to opinie zasłużone, bo ich stolarka okienna jest po prostu najlepsza na rynku. Potwierdza to wiele osób. Ja mogę się wypowiedzieć o ich oknach pvc, bo z takich korzystam. Jeśli chodzi o estetykę wykonania to nie mam nic do zarzucenia. Starannie wykonane, bez żadnych niedociągnięć. A zamówione przeze mnie szprosy tylko dodają im uroku. Parametry techniczne świetne. Wysokiej jakości okucia, pakiety szybowe. Dla mnie super.
Styśka

Re: Okna Drutex

Post autor: Styśka »

W pełni się z Tobą zgadzam. Okna Drutex opinie mają bardzo dobre. Firma pracowała na to wiele lat. I teraz mogą korzystać z opinii klientów, którzy chwalą ich produkty. Ja należę do grona ich użytkowników i bardzo polecam stolarkę Drutex. Mam okna aluminiowe, któe w 100% spełniają moje oczekiwania - zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Okna dojechały stosunkowo szybko. Cena była konkurencyjna. A jakość wykonania naprawdę wysoka. Myślę, że większość osób, które korzystają z tych okien, będzie je polecać.
Basia

Re: Okna Drutex

Post autor: Basia »

Okna Drutex opinie - to wpisz sobie w wyszukiwarkę, a znajdziesz mnóstwo opinii o tej firmie i ich stolarce. Nie tylko okiennej, ale też drzwiowej, bo i tym się zajmują. Zresztą na tym forum także masz opinie od realnych użytkowników. I jak widać 99% jest zdecydowanie pozytywnych. Ja należę do grona zadowolonych użytkowników. I zdecydowanie polecam Ci ich produkty. Szczegóły techniczne z pewnością przybliżą Ci w salonie sprzedaży. A jeśli chodzi o estetykę to nie masz się o co martwić - są świetnie zrobione i rewelacyjnie wyglądają.

endomondo jak używać
TomekIz

Re: Okna Drutex

Post autor: TomekIz »

Cytat:
"Jestem właśnie przed wyborem odpowiednich okien dla siebie i powiem szczerze, że nie mam kompletnie pojęcia, na jakie okna postawić. Znajomi przekonują mnie do firmy Drutex i chętnie sprawdzę sobie, jakie macie opinie na temat tej firmy, dlatego zachęcam do zostawienia pod tym postem Waszych opinii. Będę wdzięczna!"

Jak najbardziej mogę się zgodzić, że liczą się przede wszystkim parametry techniczne, a w następnym etapie efekty wizualne. Jeżeli rozglądacie się za wyborem odpowiedniej stolarki okiennej do swojego domu i macie na to konkrety budżet w którym musicie się zmieścić to warto się skontaktować z doświadczona firmą która doradzi i pomoże w wyborze. Tutaj już ktoś wspominał o Anex Okna, na pewno opcja warta rozważenia, a przynajmniej zawsze można porozmawiać.
Gość

Re: Okna Drutex

Post autor: Gość »

sądzę że jeśli planujemy wymianę okien to bym też założył okna Durtex polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów silikonów cementów gładzi gipsowych artykułów do glazury i terakoty zraszaczy kompresorów dodatków do aranżacji wnętrz wiertarek szlifierek pojemników koszy czajników silikatów mioteł łopat szpadli szlifierek wałków pędzli i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl
ODPOWIEDZ