Mała kuchnia

Radzimy, jak praktycznie i stylowo urządzić wnętrza, wybrać meble i sprzęty kuchenne. Projektowanie, sklepy meblowe i wyposażenie domu nie mają przed nami tajemnic!
Awatar użytkownika
Halszka91
Posty: 9
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:26

Mała kuchnia

Post autor: Halszka91 »

Witajcie, macie jakieś sprawdzone rozwiązanie na urządzenie małej kuchni? Zależy mi na tym, żeby była funkcjonalna i w stylu retro.
Awatar użytkownika
Albina1988
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2020, 0:20

Re: Mała kuchnia

Post autor: Albina1988 »

Polecam skorzystać z usług profesjonalistów, takich jak Intus Group, którzy znajdą rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.
truśka

Re: Mała kuchnia

Post autor: truśka »

Halszka91 pisze: ↑10 lip 2020, 10:36 Witajcie, macie jakieś sprawdzone rozwiązanie na urządzenie małej kuchni? Zależy mi na tym, żeby była funkcjonalna i w stylu retro.
Jeśli chcesz mieć zmywarkę to zobacz na MaxiFlex od Electroluxa w wersji Slim, idealna do mniej kuchni, ale wciąż pojemna.
KamiZłota

Re: Mała kuchnia

Post autor: KamiZłota »

Halszka91 pisze: ↑10 lip 2020, 10:36 Witajcie, macie jakieś sprawdzone rozwiązanie na urządzenie małej kuchni? Zależy mi na tym, żeby była funkcjonalna i w stylu retro.
Ciężko tak w jednym by wszystko było. Zobacz SP-34-PM od Solgazu. Może nie jest zbyt retro ale mały i bardzo funkcjonalny. To właściwie 3 urządzenia w jednym: piekarnik, mikrofala i parowar. Zyskujesz miejsce w małej kuchni.
olńka

Re: Mała kuchnia

Post autor: olńka »

truśka pisze: ↑31 mar 2021, 15:27
Halszka91 pisze: ↑10 lip 2020, 10:36 Witajcie, macie jakieś sprawdzone rozwiązanie na urządzenie małej kuchni? Zależy mi na tym, żeby była funkcjonalna i w stylu retro.
Jeśli chcesz mieć zmywarkę to zobacz na MaxiFlex od Electroluxa w wersji Slim, idealna do mniej kuchni, ale wciąż pojemna.
Dokładnie mi ta zmywarka również świetnie się sprawdza, myślałam, że w moim mieszkaniu nie będzie miejsca na zmywarkę a ta miło mnie zaskoczyła.
Mariaż

Re: Mała kuchnia

Post autor: Mariaż »

Może wyspa? Zastąpi stół i będzie więcej miejsca do przechowywania? Polecam robienie szafek w górę, jak nawyżej, zaoszczędzisz miejsca, ewentualnie może szafki pax? Dużo inspiracji jest na stronie http://www.apartamentydomlux.pl/, możesz sprawdzić, może coś ci się spodoba.
ODPOWIEDZ