Sklep z artykułami elektrycznymi

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
MniejszaNiz
Posty: 94
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:21

Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: MniejszaNiz »

Najlepszy sklep w sieci z częściami elektrycznymi to elektryczny.pl
Bogata oferta i atrakcyjne ceny
Oferują zegar programowalny, kable, przewód linka, gniazdka, kabel antenowy, puszki natynkowe i wiele innych produktów
Awatar użytkownika
Olaf232123
Posty: 12
Rejestracja: 21 mar 2019, 15:29

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: Olaf232123 »

Jeśli szukacie porządnych gniazdek to najlepiej postawić na markę Ospel. Ich produkty dostępne są w każdym większym markecie budowlanym czy w sieci. Nie ma żadnych problemów. To solidna marka, z rozsądnymi cenami.
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: irenee »

Wiecie, takie rzeczy są bardzo drogie. Dlatego według mnie opłaca się zerknąć chociażby do takiej hurtowni https://www.interblue.pl i tam pokupować sobie wszystkich niezbędnych artykułów. Co, jak co, ale hurtownie mają najkorzystniejsze ceny. Dlatego warto się tam rozglądnąć.
Awatar użytkownika
Marika88
Posty: 40
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:43

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: Marika88 »

Bardzo polecam osprzęt firmy Ospel zwłaszcza gniazdka z kolorowymi ramkami, które sobie dopasujecie czy to pod kolor ścian, mebli czy nawet zaslon. Są też gniazdka z miedzią CU + które jeszcze pamiętam z przed kilku laty ;)
Cetwiński

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: Cetwiński »

Z miesiąc temu też szukałem wyłączników, gniazd itp. Potrzebowałem dokupić kilka opraw do tego, co już mam w domu, bo nieco rozbudowałem elektrykę. Niestety w sklepach w mojej okolicy nie mogłem znaleźć tego modelu. Z pomocą na szczęście przyszedł mi internet, znalazłem sklep z osprzętem elektrycznym w którym był poszukiwany przeze mnie model i parę innych ciekawostek. Po raz kolejny przekonałem się, że warto robić zakupy w necie.
WietrzykowskiŻ

Re: Sklep z artykułami elektrycznymi

Post autor: WietrzykowskiŻ »

Marika88 pisze: ↑23 lip 2020, 12:14 Bardzo polecam osprzęt firmy Ospel zwłaszcza gniazdka z kolorowymi ramkami, które sobie dopasujecie czy to pod kolor ścian, mebli czy nawet zaslon. Są też gniazdka z miedzią CU + które jeszcze pamiętam z przed kilku laty ;)
u nas w domu też wszędzie Ospel, w pokojach seria karo a w korytarzach sonata stal inox
ODPOWIEDZ