Oświetlenie techniczne

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 28
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:45

Oświetlenie techniczne

Post autor: JakubNowakowski »

Cześć,

Wiecie gdzie w sieci dostane porzadne?
Awatar użytkownika
Olgaboryk
Posty: 18
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:56

Re: Oświetlenie techniczne

Post autor: Olgaboryk »

Hejka,

Mój mąż kupował w sklepie Asaj (zobacz). Za każdym razem gdy potrzebuje czegoś z zakresu elektryki to zagląda do tego sklepu i wszystko kupuje :D Z tego co wiem to jest bardzo zadowolony, wiec moze sprawdz ich produkty
Awatar użytkownika
tomek.glogowski
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:06

Re: Oświetlenie techniczne

Post autor: tomek.glogowski »

Polecam odwiedzić sklep Perfekt Market ;) Ja tam bardzo dużo rzeczy zamawiam. Nie tak dawno kupowałem regulowane oprawy halogenowe ruchome, coś takiego: https://www.perfektmarket.com.pl/oprawy ... we/ruchome i jestem zadowolony. Dobra jakość, fajnie się sprawdzają, nie było problemu z montażem.
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Oświetlenie techniczne

Post autor: Żona »

A skoro już jesteśmy przy oświetleniu, to czy znacie jakieś firny, które zajmują się wykonywaniem audytów oświetlenia? Z tego, co wiedziałam na stronie jednej z takich firm https://www.efektywniej.pl/audyt-energe ... ulicznego/, taki audyt może pozwolić na obniżenie kosztów związanych z energią. Jak sądzicie, czy warto taki audyt wykonywać?

bilka buty
Gąska

Re: Oświetlenie techniczne

Post autor: Gąska »

Ja jeszcze wspomnę na temat oświetlenia ze sklepu Light-Home. jest to sklep, na który wpadłam ostatnio zupełnie przypadkowo szukając odpowiednich lamp do kuchni. Przyznam, że te reflektory sufitowe, lampy wiszące (z klasycznymi abażurami) oraz nastrojowe lampki nocne bardzo przypadły mi do gustu :)
ODPOWIEDZ