Strona 1 z 1

Geodeta

: 12 sie 2019, 17:31
autor: finka125
Poszukujesz odpowiedzialnego i sumiennego człowieka, który potrafi działać pod presją czasu? Może musisz, na szybko, zdać wszystkie niezbędne papiery w związku z posiadaną przez siebie działką? Nie ma problemu - skorzystaj z pomocy https://geodeta-kopniak.pl/ który dzięki profesjonalizmowi, którym się odznacza, na pewno wykona wszystko zgodnie z wymaganiami oraz potrzebami.

Re: Geodeta

: 18 paź 2019, 15:07
autor: dannika
Świetna firma z długoletnim doświadczeniem zawodowym to M-Geo z Dąbrowy Górniczej http://mgeo.com.pl/ Bardzo wysoka jakość usług i dobra obsługa klienta a do tego nieprzesadzone ceny, także ogółem zdecydowanie warto. Obsługują klientów z całej Polski.

Re: Geodeta

: 12 sty 2020, 21:58
autor: Kolla
Przy podziale gruntów i wytyczeniu granic oraz dokładnym pomiarze potrzebowałam pomocy geodety. Polecono mi biuro www.debet.gda.pl. Sprawdzili się rewelacyjnie. To prawdziwi fachowcy, którzy znają się na tym, co robią. Cenowo konkurencyjnie.

Re: Geodeta

: 07 lut 2020, 19:24
autor: emilia610
W dziedzinie geodezji, to ja zdecydowanie polecam http://geodezjamigon.pl/. Bardzo mi pomogli, gdy musiałam podzielić grunty. Od samego początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach, bo czuć od nich profesjonalizm.

Re: Geodeta

: 03 mar 2020, 14:21
autor: menidera
Jeżeli mieszkacie na terenie województwa lubuskiego i rozglądacie się za odpowiednią firmą geodezyjną to polecam wam skontaktować się z http://geo-graf.pl/ Sama kilka razy korzystałam z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi profesjonalistami.

Re: Geodeta

: 11 lip 2020, 13:48
autor: pitaja
Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://gstarcad.pl/dwg-fastview/

Re: Geodeta

: 20 lip 2020, 15:00
autor: Kaj3tann
Ze swojej strony mogę Ci polecić Pan Witolda Witkowskiego. Jest to uprawniony geodeta, który posiada ogromną wiedzę i doświadczenie zdobyte na różnorodnych budowach przez wieloletnią pracę. Pan Witold wykonywał różne pomiary geodezyjne na mojej działce przed rozpoczęciem budowy domu i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Jest to rzetelny, sumienny i dokładny fachowiec, który doskonale zna się na swojej pracy. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o usługówkach geodezyjnych, które wykonuje Pan Witold zerknij na jego stronę - https://www.poznan-geodeta.pl/uslugi-geodezyjne/

Re: Geodeta

: 01 sie 2020, 10:50
autor: anula
Przed budową geodeta jest niezbędny do wytyczenia działki i fundamentów. U mnie robiła to firma https://www.lisak.com.pl/ Skorzystałem z ich usługi geodezji tradycyjnej. Przyjechali wytyczyli. Teraz nie mam, żadnych problemów z sąsiadami czy urzędami. Jest tak jak powinno być!

Re: Geodeta

: 23 wrz 2020, 10:31
autor: montyr
Znalezienie dobrej i zaufanej firmy geodezyjnej jest ważne. Jeżeli mieszkacie w okolicach Stargardu to polecam wam skontaktować się z http://geodeta.stargard.pl/ Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że są świetnymi profesjonalistami, na których można w pełni polegać.

Re: Geodeta

: 09 paź 2020, 7:27
autor: Źrebak
Najlepszy geodeta z jakim współpracowałem to geodeta24 http://geodeta24.com który naprawdę zna się na rzeczy a co więcej jego ceny są naprawdę konkurencyjne.

Re: Geodeta

: 19 paź 2020, 12:05
autor: ędras
Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą geodezyjną. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi http://geodeta.stargard.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z województwa zachodniopomorskiego. Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.

Re: Geodeta

: 30 lis 2020, 15:57
autor: koneczka
Ja sprawdzonego geodetę znalazłem w internecie. Wcześniej szukałam po lokalnych ofertach, lecz nic nie było odpowiednie. Geodeta z https://www.lisak.com.pl/ pomógł nam określić mapę działki i udokumentować jej przebieg. Polecam spróbować szukać tak jak ja!

Re: Geodeta

: 22 gru 2020, 9:16
autor: miruś
Ja mogę polecić dla wszystkich mieszkających w okolicach Ełku geodetę z Piszu. Polecam bardzo pomógł z podziałem działki.

Re: Geodeta

: 17 lut 2021, 16:37
autor: DariuszŁ
Bardzo ciekawy temat. Ja niedawno współpracowałem z firmą https://www.mgeo.com.pl. Zajęli się pomiarem gruntów oraz sporządzeniem potrzebnej dokumentacji dla inwestycji. Swoje usługi zrealizowali profesjonalnie, dokładnie i terminowo. Myślę, że będą w stanie pomóc również Tobie.

Re: Geodeta

: 24 mar 2021, 11:08
autor: Sabboć
Polecam współpracę z http://cejrowscy.com/ geodeta starogard gdański, bardzo doświadczona firma, więc kompleksowo poradzą sobie z tym, żeby ogarnąć wszystkie rzeczy, dopilnować dokumentacji, wyjaśnić inwestorowi wszystkie wątpliwości. Mogę zdecydowanie polecić z nimi współpracę

Re: Geodeta

: 22 kwie 2021, 17:56
autor: lubń
My nie mieliśmy aż takiej presji czasu, ale nasz geodeta szybo się ze wszystkim sprawił. Do prac geodezyjnych zatrudniliśmy specjalistów z GEONIVEL https://geonivel.pl/offer-2 . Oni prowadzą prace geodezyjne w Brześciu Kujawskim i Włocławku, w woj. kujawsko-pomorskim. Do prac podeszli indywidualnie, wykonali swoją prace porządnie, mają korzystne stawki cenowe, dzięki czemu nie zapłaciliśmy zbyt wiele, a mieliśmy odpowiednio wykonaną usługę, polecam.

Re: Geodeta

: 22 kwie 2021, 18:03
autor: gienń
My do wszystkich czynności geodezyjnych, w tym do wytyczenia budynku zatrudniliśmy specjalistów z pracowni geodezyjnej Geonet http://geonet-gdy.pl/poradnik/geodezyjn ... dowlanych/ z Gdyni. Ich oferta jest szeroka, zatrudniają kompetentne osoby, ich geodeci z łatwością wykonali wszystkie pomiary, sprawdzili kompletność i ważność dokumentacji budowlanej, wykonali również inwentaryzację powykonawczą, spisali się doskonale.

Re: Geodeta

: 07 cze 2021, 17:49
autor: ginamó
Znalezienie porządnego geodety wydawało się niewykonalne, jednak nic bardziej mylnego! Ogromnego wsparcia na tym polu udzielono mi u https://ugpryzmat.pl/uslugi-geodezyjne . Zrealizowali dla mnie mapy do celów projektowych, ale również podziały geodezyjne. Znakomicie im to wyszło!

Re: Geodeta

: 10 wrz 2021, 20:35
autor: Michał J.
Usługa geodety jest niekiedy koniecznością podczas procesu budowlanego. W takim przypadku każdy chciałby, aby pomiary na jego posesji zostały wykonane prawidłowo. Profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Żor i okolic znajdziecie na stronie internetowej https://geo-tec.pl/zory-uslugi-geodezyj ... -pomiarow/.

Re: Geodeta

: 23 paź 2021, 12:06
autor: łódka333
Właściwe ruchy geodezyjne zrealizowali https://geodeta-wejherowo.pl/oferta/ . Chodziło o wykonanie map do celów projektowych i muszę przyznać, że był to rozsądny ruch. Ich zadanie polegało również na wytyczeniu budynków i sieci uzbrojenia. Należycie zrealizowany plan i zadanie, także zalecam skupić się na tym aspekcie.

Re: Geodeta

: 23 paź 2021, 12:25
autor: lócek
Dzięki http://geodeta.stargard.pl/oferta.html udało się rozgraniczyć nieruchomość. Cały proces polegał na dwuetapowym postępowaniu polegającym na określeniu granicy własności, jeśli występuje spór pomiędzy stronami w kwestii ich przebiegu. Takie postępowanie zaoszczędziło nam wielu późniejszych kłopotów i niedopowiedzeń, także wszystko za nami!

Re: Geodeta

: 07 lis 2021, 20:10
autor: arszenik
Hej. Jeśli chcecie mieć dobrze podzieloną działkę, to znam super biuro geodezyjne. Nazwy się GEONET i mieści się w Gdyni przy ul. Benisławskiego 17c/8 Oto link do jego strony: http://geonet-gdy.pl/kontakt/ Nie raz korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Wszystkie mapki sporządzają dokładnie, szybko, a co najlepsze w bardzo fajnych pieniądzach. Zresztą korzysta z ich usług pół miasta, więc to samo mówi o jakości ich prac. Śmiało tam uderzajcie.

Re: Geodeta

: 23 lis 2021, 17:12
autor: Liłaś Piotr
Budowa domu to przede wszystkim ścisła współpraca z geodetą, to pierwszy specjalista, z którym będziemy mieli kontakt i który bardzo dużo rzeczy powinien i musi załatwić. Dlatego warto, aby to była firma, która ma odpowiedni sprzęt i odpowiednią wiedzę. Zerknijcie sobie na ofertę https://www.northgeo.com.pl/oferta. Pomogą wykonać wszystkie mapy oraz inną dokumentację, zrobią to terminowo i rzetelnie, więc spokojnie będziemy mogli prowadzić dalej budowę