Nowe pomysły na garderobę

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
ZłotaRączka
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 12:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nowe pomysły na garderobę

Post autor: ZłotaRączka »

Ahoj!
Rzućcie jakieś pomysły na zorganizowanie butów w garderobie. Do tej pory miałem dwie chromowane rury jedna nieco wyżej niż druga, ale ten sposób sprawdza się najlepiej dla szpilek mojej żony, gdzie sobie zahacza obcasem. Tymczasem moje sportowe buty często lądowały na podłodze. Może źle wymierzyłem odległość. Nevermind.
Macie jakieś sprawdzone pomysły? Zwykłe półki są strasznie nudne i szukam czegoś oryginalnego i efektownego, bo to ma też dobrze wyglądać :lol:
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

Re: Nowe pomysły na garderobę

Post autor: zośka »

Ja mam osobne pomieszczenie na garderobę. Super sprawa, wszystko mam w jednym miejscu. Jak to kobieta lubię od czasu do czasu sobie coś kupić nowego, to i rzeczy przybywa. Ale jak się nie skusić na takie oferty jak w sklepie https://butymodne.pl/czolenka-damskie-c5543.html . Piękne, eleganckie czółenka i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Szukam czegoś takiego elegantszego właśnie.
ODPOWIEDZ