zarządca w Warszawie

Kącik dla majsterkowiczów. Dzielimy się poradami z dziedziny remontów i urządzania przestrzeni. Szukasz najłatwiejszych w utrzymaniu płytek do łazienki? Chcesz naprawić pralkę? Pomożemy.
Awatar użytkownika
zośka
Posty: 77
Rejestracja: 20 maja 2019, 9:39

zarządca w Warszawie

Post autor: zośka »

Moja wspólnota mieszkaniowa poszukuje dobrego i pewnego zarządcy nieruchomości w Warszawie. Ten, który jest teraz to porażka na całej linii. Jakieś namiary?
Awatar użytkownika
Malina53
Posty: 23
Rejestracja: 19 gru 2019, 10:23

Re: zarządca w Warszawie

Post autor: Malina53 »

Ja szczerze polecam firmę Status. Zajmują się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi od lat. Dowidziałam się o nich szukając odpowiedzi na pytanie jak zgłosić usterkę w lokalu mieszkalnym. Super ciekawie o tym piszą: http://status.pl/moje-pytania/
rzetelna firma, której warto zaufać! Po przejrzeniu opinii i nich i rozmowach podjęłam współpracę.
Awatar użytkownika
elfik12
Posty: 196
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:58

Re: zarządca w Warszawie

Post autor: elfik12 »

Swojego zarządcę właśnie w Warszawie znam od dobrych kilku lat. Jak kupiliśmy z mężem większe mieszkanie, to http://www.per-modum.pl/ już tym osiedlem zarządzało. W samych superlatywach mogę się tylko wypowiedzieć. Po prostu wywiązują się ze swoich obowiązków, jest porządek. Sprawy na bieżąco załatwiają.
Awatar użytkownika
rowerowo
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2020, 9:59

Re: zarządca w Warszawie

Post autor: rowerowo »

Czy zarządca ma w obowiązku zadbać o to, aby na osiedlu pojawiły się owalne kosze uliczne? Nie ma żadnego publicznego koszu, nie ma gdzie wyrzucić papierka po lodzie, gdy się spaceruje z dziećmi, a nie wspomnę o koszach na psie odchody... Muszę coś z tym zrobić, bo tak nie powinno być. Choć jeden owalny kosz uliczny powinien być.
krzyś

Re: zarządca w Warszawie

Post autor: krzyś »

słuchajcie a jeśli nie ma firmy, która zajmuje się administracją w budynku i Wspólnota Mieszkaniowa sama zajmuje się tymi sprawami to ile zarabia członek zarządu wspólnoty? Bo rozumiem, że obowiązków ma całkiem spoko czy nie do końca?
ODPOWIEDZ