Kto wypierze dywan?

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Pakosław-76
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 15:04

Kto wypierze dywan?

Post autor: Pakosław-76 »

Witam serdecznie. Szukając specjalistów od prania dywanów z Warszawy, trafiłem na firmę Aquarius. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jesteście zadowoleni? Pytam, bo chcę się upewnić, że to porządni fachowcy.
Awatar użytkownika
dajmir-65
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 19:12

Re: Kto wypierze dywan?

Post autor: dajmir-65 »

Nie raz już zlecałem im mycie okien w budynku mojej firmy. Zawsze z realizacją radzili sobie bardzo dobrze. Są elastyczni, jeśli chodzi o dopasowanie terminu i stosują naprawdę skuteczne metody i środki. Gorąco polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 41
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:40

Re: Kto wypierze dywan?

Post autor: Riona »

Jak Warszawa lub okolice to tutaj https://www.pralnia-warszawianka.pl/ zadzwoń. Na telefon wszystko załatwisz. Pralnia czyści dywany i wykładziny. Zarówno w domu klienta czy w biurze, jak i u siebie w firmie. Fajne jest to, że mogą przyjechać po dywan i odwieźć go po czyszczeniu. Zadzwoń albo napisz maila.
Awatar użytkownika
eureka
Posty: 60
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:20

Re: Kto wypierze dywan?

Post autor: eureka »

ja mam odkurzacz pioracy, wiec nie musze nikogo do tego zatrudniac :) kupilam go tak w sumie bez przekonania, ale teraz, z czasem, widze ze to byla baardzo dobra inwestycja, mamy w Katowicach sklep Ocean-Karcher, u nich mozna zakupic rozne sprzety do sprzatania
Awatar użytkownika
Malina
Posty: 126
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:05

Re: Kto wypierze dywan?

Post autor: Malina »

Bez problemu można samodzielnie wyprać dywan. Ja mam odkurzacz pioracy z ryobi, którym nie tylko można normalnie odkurzac ale też właśnie czyścić na mokro. Poza praniem dywanu czy wykładziny można też wyprać nim np. tapicerkę mablową. Polecam, sprawdza się super.
ODPOWIEDZ