Dywany

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Żuk122

Dywany

Post autor: Żuk122 »

Cześć, sluchajcie mam dywan taki puchaty i bardzo miękki. Mam go od niedawna i zastanawiam się czy go wyprać, lecz nie mam pojecia jak za to się zabrać. Jakieś porady?
Awatar użytkownika
eureka
Posty: 60
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:20

Re: Dywany

Post autor: eureka »

a moze odkurzacz pioracy? ja tez mam w domu takie dywany i u mnie to rozwiazanie sie sprawdza, wejdz sobie na karchercenter-ocean.com, maja naprawde sporo odkurzaczy do wyboru
Żyrafa344

Re: Dywany

Post autor: Żyrafa344 »

Ja dywany zazwyczaj do pralni oddaje. Nie lubię prać dywanów w domu, za dużo czasu to zajmuje, a potem jeszcze suszenie. W pralni mają tez odpowiednie do tego środki czyszczące.
Żuk122

Re: Dywany

Post autor: Żuk122 »

Odkurzacz piorący byłby spoko, tylko, że aktualnie nie mam możliwości zakupu takiego :/. Co do tej pralni to nie korzystałem nigdy z takiej. Znacie coś wartego polecenia w Warszawie?
Żyrafa344

Re: Dywany

Post autor: Żyrafa344 »

To sprawdz sobie tą pralnie https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Bardzo dobrze piorą, mają odpowiednie środki itd. To pralnia na telefon, dzwonisz, a oni podjeżdżają pod wskazany adres. Fajne to bo nie musisz latać z dywanem przez pół miasta.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 367
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21
Kontakt:

Re: Dywany

Post autor: mayczak »

Zastanawiam się właśnie nad tym, jaki dywan do swoich pomieszczeń sobie wybrać. Propozycji jest tak naprawdę bardzo dużo

___
SEO Złota
Awatar użytkownika
Abiaszwasilewski5
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2019, 22:32

Re: Dywany

Post autor: Abiaszwasilewski5 »

Moim zdaniem koniecznie powinieneś spojrzeć co ciekawego znajdziesz tu - źródło. Dość fajne porady na temat urządzania wnetrz.
małka

Re: Dywany

Post autor: małka »

A powiedzcie mi, gdzie kupiliście dywany do swoich domów? Byłam oglądać co nieco stacjonarnie, ale niestety nic nie wpadło mi w oko. Za to propozycje od https://teppi24.pl/ totalnie mnie oczarowały :) A ceny wcale nie są mocno wygórowane. Ktoś z was robił już zakupy w tym sklepie?
Łania29

Re: Dywany

Post autor: Łania29 »

Wiele rzeczy kupuję w internecie ale dywany są akurat tym towarem, który muszę dotknąć i sprawdzić osobiście. Dość długo szukałam odpowiadającego nam dywanu i okazało się ,że Galeria handlowa Janki oferuje duże możliwości.Tam jest po prostu wiele sklepów, w których można dostać dywany. Obejrzałam ich kilkanaście aż w jednym ze sklepów dokonałam zakupu.
kaśka

Re: Dywany

Post autor: kaśka »

ja w warszawie tez kozystalam z pralni ale clis jest rewelacyjna. Teraz maz chce sie przeprowadzić i mam nadzieje ze bede miec dalej do nich blisko.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 23
Rejestracja: 07 sie 2020, 10:37

Re: Dywany

Post autor: malutka_alutka »

Wg mnie i do salonu i do pokoju dziecięcego wpasują się dywany shaggy fioletowe. Są miękkie i nowoczesne, i dodatkowo ten kolor!
ODPOWIEDZ