Nowy materac na zamówienie

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Mieczysława-80
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 12:37

Nowy materac na zamówienie

Post autor: Mieczysława-80 »

Cześć, witajcie :) Czy ktoś z was zamawiał kiedykolwiek materac przez internet? Taki na konkretny wymiar? Może więc znacie firmę Alvare? Chciałabym poznać wasze opinie na ich temat. Każdą wezmę pod uwagę!
Awatar użytkownika
Wszebor_98
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 6:19

Re: Nowy materac na zamówienie

Post autor: Wszebor_98 »

Na zakupy od Alvare zdecydowałem się, kiedy znajomy powiedział mi, że sprzedają idealne na kręgosłup materace termoelastyczne. Decyzja była bardzo dobra, bo teraz śpi mi się o niebo lepiej. Uważam też, że mają atrakcyjne ceny takich materacy. Polecam.
dławik0044

Re: Nowy materac na zamówienie

Post autor: dławik0044 »

Dobry materac kupimy w sklepie https://sypialniaplus.pl/ , to sklep który daje aż 20 nocy na przetestowanie zakupu. Materace tam sprzedawane charakteryzują się wysoką jakością, to produkty renomowanych producentów. Materac to ważny zakup, warto wybrać taki który będzie służył wygodnie przez długie lata.
gałgan

Re: Nowy materac na zamówienie

Post autor: gałgan »

ja ostatnio dla corki zamawialam materac na https://materacyk.pl/produkt/materac-se ... la-dzieci/ - maja super jakosc i dodatkowo te sciagane pokrowce do prania
żużu

Re: Nowy materac na zamówienie

Post autor: żużu »

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest łatwo zdecydować się na jeden wybór materaca, ale jeśli mnie to by dotyczyło, to zdecydowałabym się raczej na materac kokosowy . Podoba mi się jego uniwersalność i to, że jednocześnie możemy mieć materac np.: miękki i twardy. Po to ten ma właśnie warstwy. Może nie zgodzicie się ze mną? Ja tak to widze.
Awatar użytkownika
dropp
Posty: 105
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:01

Re: Nowy materac na zamówienie

Post autor: dropp »

Jeśli weźmiesz na zamówienie materac to musisz się liczyć z tym że zapłacisz więcej. Więc polecam raczej skorzystać z już gotowej oferty i producent materacy piankowych posiada bardzo bogaty wybór materacy. Nie tylko piankowych, ale też sprężynowych. Sprawdź sobie koniecznie
wię

Re: Nowy materac na zamówienie

Post autor: wię »

Wszebor_98 pisze: ↑20 paź 2020, 6:18 Na zakupy od Alvare zdecydowałem się, kiedy znajomy powiedział mi, że sprzedają idealne na kręgosłup materace termoelastyczne. Decyzja była bardzo dobra, bo teraz śpi mi się o niebo lepiej. Uważam też, że mają atrakcyjne ceny takich materacy. Polecam.
Na pewno dobry materac pomoże, ale czasami to nie tylko kwestia materaca. Ja z moimi problemami z bólem pleców poszłam po prostu do specjalisty w Klinice Schorzeń Kręgosłupa i Stawów Tomasz Stengert (“McKenzie Clinic”) w Poznaniu https://www.mckenzie.pl/metoda-mckenziego i był to bardzo dobry pomysł. Tam uzyskałam rzetelną pomoc, po dobrze przeprowadzonych, dokładnych badaniach, chodziłam tam na leczenie metoda KcKenzie, które sprawiło, że obecnie nie czuję już bólu, poprawiła się moja postawa i komfort życia, polecam.
Jadźka

Re: Nowy materac na zamówienie

Post autor: Jadźka »

Ja ostatnio właśnie zmieniłam swój materac. Tym razem, za poleceniem koleżanki, zdecydowałam się na sovea. Widać,że jest porządnie i solidnie wykonany a co ważniejsze strasznie wygodny. Mój kręgosłup, po całym dniu stania na nogach, jest ogromnie za niego wdzięczny, czuje, że podczas spania mam dobre podparcie i materac fajnie układa się do ciała.
ODPOWIEDZ