ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Post autor: tolana »

Orientujecie się w jakich sklepach meblowych dostanę meble robione typowo pod styl loftowy ? Zalezy mi na fajnej jakości ale i niewygórowanej cenie. Licze na Was :)
Awatar użytkownika
vizzka
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:07

Re: ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Post autor: vizzka »

Hmm wiesz co ja w sumie sama się rozglądam i szczerze mówiąc do tej pory nic fajnego nie wpadło mi w oko więc jesli pozwolisz, przycupnę tu na chwilę i też poczekam na jakieś namiary.
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Post autor: agawosia33 »

Na ofertę Caya Design sobie zerknijcie :) oni co prawda specjalizują się w narożnikach modułowych, sofach i fotelach wypoczynkowych ( które robią pod wymiar) ale mają też kolekcję mebli loftowych :)
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Post autor: tolana »

O wow dzięki pewnie nie trafiłabym do nich sama także namiar na pewno sprawdzę. A jak z cenami, jakością i terminem dostawy?
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Post autor: agawosia33 »

Ogólnie zamówienia realizują mega sprawnie, ja na narożnik modułowy czekałam około 6 tygodni także mega szybko biorąc pod uwagę, że wszystko było robione ręcznie na konkretne zamówienie.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Post autor: tolana »

super, wielkie dzięki za info :) Przez święta kilka razy przejrzałam ich stronkę i dziś już zamknęłam listę - będę zamawiać :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: ciekawe meble loftowe - gdzie kupić w sieci ?

Post autor: agawosia33 »

to super :) mnie też to siedzenie w domu i przygotowania do swiąt natchnęły na zmiany i będę szaleć ( u mnie to kuchnia i łazienka). Z salonu i sypialni jestem już zadowolona ;p daj znać jak zamówienie dotrze :)
ODPOWIEDZ