Dachówka

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Dachówka

Post autor: arianna »

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: Dachówka

Post autor: carmen »

ja dachówkę wybierałam kilka dobrych lat temu, w tym roku nadszedł czas na renowację i jej porządne czyszczenie. Tu zdecydowałam się skorzystać z usług profesjonalnej firmy Rope Expert ( działają w Warszawie i okolicach). Usługi wykonywane na najwyższym poziomie, duża dbałość o bezpieczeństwo i higiene pracy. Konkurencyjne ceny i dość szybkie terminy to też duży plus :)
Awatar użytkownika
vovin
Posty: 120
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:09

Re: Dachówka

Post autor: vovin »

najlepsza jest dachówka ceramiczna, zawsze najlepiej wygląda i jest solidna
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Dachówka

Post autor: malkolm »

W pełni się zgadzam, też jestem zdania że najsensowniejsza jest dachówka ceramiczna, najlepiej wygląda no i jest trwała, to wybór na lata. U nas jest dachówka falista Roben Bornholm https://www.edaszek.pl/pl/c/Faliste/223 Idealnie pasuje nam do klasycznego stylu naszego domu, jest solidna, ma dużą wytrzymałość, niską nasiąkliwość a jej kształt sprawdza się w miejscach narażonych na silny wiatr. Po całości jesteśmy z tego wyboru zadowoleni, także z racji tego że w eDaszek trafiliśmy na dobre doradztwo, mieliśmy indywidualną wycenę i darmową dostawę.

aniołki bożonarodzeniowe obrazki
Kozoń

Re: Dachówka

Post autor: Kozoń »

Dobre pokrycie dachowe + odpowiednia izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wprowadził do swojej oferty nie tylko pokrycia dachowe ale również bogatą ofertę akcesoriów do stworzenia pewnego dachu na długie lata z "jednej ręki" łapiąc też 15 lat gwarancji systemowej.
lótka

Re: Dachówka

Post autor: lótka »

Zamówienie dachówki z oferty https://www.hajdukpokryciadachowe.pl/sprzedaz/dachowka było znakomitym posunięciem. Efekt końcowy to właściwie ozdobiony dach przy użyciu rozwiązań nowoczesnych i charakterystycznych. Moim wymogom sprostało to w pełni, także zachęcam skupić się właśnie na tej ofercie!
MichałEz

Re: Dachówka

Post autor: MichałEz »

Przy wykonywaniu prac dachowych na pewno warto tutaj zwrócić więcej uwagi na dobranie odpowiedniego pokrycia dachowego to weźcie pod uwagę również dachówkę ceramiczną Braas (model Topas 11V), którą jak najbardziej mogę polecić ze względu na jakość wykonania, barwienie w masie i równą krawędź dzięki czemu efekt wyszedł genialnie, jednocześnie postanowiliśmy skorzystać z pomocy ich certyfikowanych dekarzy.
ODPOWIEDZ