Rolety dzień/noc - Karnix

Remontujemy, urządzamy i dekorujemy. Porcja inspiracji dla każdego pasjonata architektury wnętrz.
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: Pitros »

Hej.
Planuję zakup rolet do swojego mieszkania i przychodzę do Was z pytaniem na jakie modele oraz producentów warto zwrócić uwagę? Zastanawiamy się nad Karnix, natomiast jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji, pomożecie? :)
Awatar użytkownika
Jaceks
Posty: 44
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:37

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: Jaceks »

My kupowaliśmy rolety z oferty producenta Karnix i jestem pod wrażeniem zarówno jakości, podejścia do klienta oraz przystępnej ceny. Nie ma problemów podczas realizacji zamówienia i wszystkie nasze okna w domu mają piękne elementy dekoracyjne i do tego w końcu możemy zachować pełną prywatność wieczorami. Zdecydowanie udany zakup :)
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: Domek »

Rzeczywiście jest tutaj w czym wybierać :) Bardzo dobrze zestawiona oferta wyjątkowych dekoracji okiennych i to zarówno rolet, jak i żaluzji.

certyfikacja a akredytacja
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: Pilcia »

Moja opinia również nie będzie odbiegała od tych poprzedników, ponieważ jako jedni z nielicznych dbają o dobre wykonanie rolety, mechanizmu i też możliwość dopasowania konkretnych wymiarów. Ceny także dobre względem konkurencji, także myślę że nie zawiedziecie się na tym wyborze.
Awatar użytkownika
ArkadiuSz
Posty: 69
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:32

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: ArkadiuSz »

Także jestem przekonany co do Karnix jestem przekonany i uważam, że pod względem przygotowanych propozycji, bardzo dobrych cen i do tego jakości ciężki im dorównać w przypadku rolet rzymskich, czy także plis oraz wersji dzień/noc. Poza tym szeroka lista kolorów i wsparcie obsługi, która też z chęcią podpowie jak mamy jakieś wątpliwości bądź dodatkowe pytania.
Awatar użytkownika
mycha
Posty: 186
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: mycha »

Rozejrzyjcie się koniecznie na stronie Roletex . Oni mają ciekawe rolety dopasowane do konkretnych potrzeb oraz przede wszystkim plusem jest to, że są producentem. Od kiedy pamiętam sprzedają rolety i to nie tylko dzień i noc, ale również rzymskie czy nawet zewnętrzne.
Awatar użytkownika
miśka28
Posty: 24
Rejestracja: 05 mar 2020, 22:34

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: miśka28 »

Miałam kiedyś takie rolety w wynajmowanym mieszkaniu. Wizualnie bardzo mi się podobały, ale nie były niestety praktyczne. Nie zaciemniały w ogóle pomieszczenia. Dlatego we własnym domu zdecydowałam się na verticale poznań http://rolostyl.pl/realizacje/żaluzje-p ... le-poznań.. Idealnie spełniają swoje zadanie. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
Balwinka
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:02

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: Balwinka »

W sumie czemu nie:) Myślę, że te powinny bardzo dobrze się sprawdzić także i w moim domu. Akurat teraz rozglądam się za odpowiednimi. Firma https://plissandroll.pl zaproponowała tu całkiem spory wybór rolet, zasłon.
Awatar użytkownika
elfik12
Posty: 196
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:58

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: elfik12 »

Takie rolety dzień/noc stały się już od dłuższego czasu bardzo popularne. Na slonko.eu - rolety taką ofertę znalazłam. Z resztą inne propozycje też tam są jak plisy, żaluzje czy też bardzo praktyczne markizy. Oprócz takiej praktycznej funkcji takie rzeczy są doskonałym elementem dekoracyjnym. Można wybierać we wzorach i kolorach.
Awatar użytkownika
Flaminga
Posty: 134
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:08

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: Flaminga »

Rolety dzień/noc to naprawdę fajna sprawa. Jeśli jesteście ze Śląska to w Sosnowcu działa ta firma - https://www.sobimex.pl/ U nich można nabyć wszelkiego rodzaju rolety i żaluzje. Ich produkty są naprawdę najwyższej jakości i będą służyły lata.
Awatar użytkownika
irenee
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:17

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: irenee »

Natomiast mnie kochani, potrzebna jest profesjonalna naprawa rolet zewnętrznych poznań. Pomożecie? Czy wiecie gdzie mogłabym szukać pomocy specjalistycznej? Mam do wymiany linki i silnik coś mi się popsuł jednej.
ksamić

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: ksamić »

Moim zdaniem to super wygląda i na pewno jest lepszą opcją niż kolorowe rolety, ale oczywiście kwestia taka, co komu odpowiada.
Patrzcie tutaj - https://krakowrolety.pl/rolety-dzien-i-noc.html Oni nam wstawiali to w biurze, a później też w moim domu. Wygląda bardzo estetycznie, realizuje to swoje zadanie i ogólnie - nie ma żadnych problemów. Kiedy jest taka potrzeba, konkretnie przyciemnia. Macie to samo?
dobrec

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: dobrec »

Myślę, że to dobry kierunek - https://krakowrolety.pl/plisy-na-okno-o ... ltach.html
Wiadomo, że dzień noc są fajne, ale plisy też mają w sobie to coś i dobrze się sprawdzają na różne okna.
Tzn. może być zupełnie nieregularne, niestandardowe, a plisy i tak na spokojnie pod to okno dopasujesz, więc jaki problem?
Jak do tego podchodzicie? Jeśli macie coś to pokazania, to pochwalcie się.
Interesuje mnie głównie to, jaki można w ten sposób uzyskać efekt ;-)
seder

Re: Rolety dzień/noc - Karnix

Post autor: seder »

Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie - krakowrolety.pl/rolety-dzien-i-noc.html Dosyć uniwersalne, estetyczne i robiące różnicę. Ma wiele plusów, trzeba je docenić z wielu względów, ale ogólnie wiadomo, że każdemu może pasować coś diametralnie innego. Tutaj to zapewnia sensowne zaciemnienie, ciekawie wygląda, rob różnicę. Czy inne opcje nie będą lepsze? Moim zdaniem nie, ale i tak warto brać pod uwagę inne, jakoś je dopasować i na tej podstawie wybrać.
ODPOWIEDZ