Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Jaceks
Posty: 44
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:37

Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

Post autor: Jaceks »

Witam,
Szukam większego zestawu różnych kluczy w tym oczywiście wersji nasadowych. Czy macie może dla mnie jakieś przydatne wskazówki na co warto zwrócić uwagę w tym zakresie oraz w jakim sklepie można liczyć na dobre ceny?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 157
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

Post autor: Domek »

No to możesz odwiedzić ofertę sklepu https://www.narzedziak.pl/group/promocje w którym znajdziesz szeroką gamę propozycji w zakresie zestawów kluczy nasadowych i nie tylko. Akurat trwają niezłe przeceny, także może skorzystasz ;)
Awatar użytkownika
Pitros
Posty: 99
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:28

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

Post autor: Pitros »

Domek pisze: ↑12 lis 2019, 21:37 No to możesz odwiedzić ofertę sklepu https://www.narzedziak.pl/group/promocje w którym znajdziesz szeroką gamę propozycji w zakresie zestawów kluczy nasadowych i nie tylko. Akurat trwają niezłe przeceny, także może skorzystasz ;)
Podzielam pozytywną opinię poprzednika i też uważam, że jeśli chodzi o zakup narzędzi, akcesoriów itd. do firmy to warto zwrócić uwagę na narzedziak.pl gdzie jest praktycznie wszystko no i jeszcze spore obniżki cen jak trafisz w dobrym momencie. Ja ostatnio jakoś domawiałem zestaw kluczy Yato Klucze nasadowe 1/4" 42 szt. YT-14481 wraz z imbusami bo nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebne a i tak zazwyczaj zaskakują.
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 69
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

Post autor: Pilcia »

Dobrze wiedzieć ;) W naszej firmie ja odpowiadam za wyposażenie oraz sprzęt, więc jak tylko znajdę trochę czasu to na pewno sprawdzę dostępne opcje co mają i popytam chłopaków czego im brakuje.

listwy zaciskowe weidmuller
Awatar użytkownika
ArkadiuSz
Posty: 69
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:32

Re: Szukam wysokiej jakości zestawu kluczy

Post autor: ArkadiuSz »

Również robiliśmy już nie raz u nich większe zamówienia i jednak widać, że podchodzą do zadań profesjonalnie bo wszystko dobre zapakowane, zgodne z zamówieniem i też w dobrej cenie. Dobre zestawy narzędziowe, rozwiązania zarówno do budownictwa, remontów i warsztatów. Warto przejrzeć, może akurat znajdziecie to co potrzebne a rozsądne pieniądze :)
ODPOWIEDZ