Strona 1 z 1

Fajne portale dla kierowców

: 09 paź 2019, 1:42
autor: agus123
Siemanko jakie znacie ciekawe portale internetowe dla kierowców lub fanów motoryzacji? Chciałbym sobie trochę poczytac w wolnych chwilach, zawsze coś ciekawego można się dowiedziec. Albo może jakieś inne ciekawe strony dla kierowców znacie, nie tylko typowo informacyjne? Ja znam np. https://zaplacmandat.pl , gdzie można w prosty sposób zapłacic za mandat online.

Re: Fajne portale dla kierowców

: 18 mar 2020, 17:59
autor: motofan
Hejka! Jeśli chodzi o ogólne wiadomości motoryzacyjne wolę prasę tematyczną niż portale internetowe. Natomiast w necie przeglądam oferty salonów samochodowych oraz stronki z ogłoszeniami, bo jestem na etapie szukania nowego auta dla siebie. Myślę, że dobrym wyborem byłaby Dacia , bo trwa jeszcze wyprzedaż rocznika 2019 i nowiutki pojazd z pierwszej ręki można nabyć za niecałe 40 tys. zł. Nowa Duster lub Logan prezentują się elegancką a przy tym są fajnie wyposażone z opcją konfiguracji dodatkowych akcesoriów.

Re: Fajne portale dla kierowców

: 19 mar 2020, 20:21
autor: Ela012
Wszystkim kierowcom bez wątpienia potrzebne są namiary na dobre sklepy, w których można zakupić akcesoria do samochodu. Na przykład żarówki samochodowe możecie kupić tutaj - https://hurtownia-swiatla.pl/zarowki-samochodowe Do wyoboru jest sporo różnych modeli żarówek, więc na pewno znajdziecie takie, które akurat będą potrzebne. Ważne, żeby wiedzieć gdzie można tanio i szybko zakupić tego rodzaju akcesoria.

Re: Fajne portale dla kierowców

: 23 sie 2020, 12:50
autor: trevor
Skoro mowa o portalach motoryzacyjnych to ze swojej strony mogę polecić stronę, gdzie można znaleźć i zakupić wysokiej klasy akcesoria motocyklowe, takie jak chociażby odzież - https://moto-tour.com.pl/pl/products/zb ... 60710.html, która jest wykonana z solidnych materiałów, zapewniających bezpieczeństwo w czasie jazdy. Dodatkowo fajnie, że w jednym miejscu można także dokupić także i inne akcsoria motocyklowe, potrzebne w razie awarii.

Re: Fajne portale dla kierowców

: 25 sie 2020, 14:45
autor: zośka
Sama jestem kierowcą i nie powiem, czasem to nawet o samochodach lubię poczytać. Często są to na przykład informacje o nowinkach, przepisach, zależy na co się trafi. Często też na takich ogólnych portalach jak https://www.infotrendy.pl/ , są też kategorie poświęcone motoryzacji. Zawsze coś się można dowiedzieć. Generalnie lubię ten portal, ponieważ wiele tam artykułów i to na różne tematy. Jak mam chwilę to chętnie siadam i czytam. Co rusz jakiś nowy temat się pojawia.

Re: Fajne portale dla kierowców

: 30 sie 2020, 12:30
autor: Żona
A czy ktoś z Was zatrudnia może kierowców w swojej firmie? Jeśli tak, to w jaki sposób rozliczacie ich czas pracy? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://europim.pl/czytnik-do-tachografu-cyfrowego/ specjalne czytniki do tachografów cyfrowych, które podobno świetnie się do tego nadają. Czy ktoś z Was miał już kiedyś z takim czytnikiem do czynienia?