Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: tolana »

Hej wszystkim. Szukam specjalistów, którzy podjęliby się wykonania kilku prac na wysokościach. Wyszukiwanie w sieci niewiele daje bo zależy mi na kimś sprawdzonym, z polecenia a wśród najbliższych znajomych nikt nie korzystał z usług takiej firmy. Polecicie kogoś ?
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 55
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:30

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: carmen »

Wiesz co jeśli chodzi o Warszawę i okolice to zerknij sobie na ofertę firmy Rope Expert, oni zajmują się własnie takimi pracami na wysokościach. U nas zajmowali się myciem elewacji w budynku biurowym.
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: agawosia33 »

carmen ma rację, ja też polecam tą firmę. Oni realizują zarówno zlecenia firm jak i osób prywatnych. U nas zajmowali się profesjonalną renowacją dachu i elewacji w domu jednorodzinnym.

tiktok marketing
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: tolana »

dzięki bardzo dziewczyny :) ja własnie zamierzam przeprowadzić profesjonalna renowacje dachu i elewacji więc chyba to dobry adres :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: agawosia33 »

tak, zdecydowanie dobry adres :) W sumie oni zajmują się wszystkim co związane z pracami na wysokościach jak np zabezpieczenia przeciwko ptakom a nawet montaż czy demontaż ozdób świątecznych :)
Awatar użytkownika
Wysiak11
Posty: 7
Rejestracja: 22 lip 2019, 11:40

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: Wysiak11 »

Ja kiedy szukałam ekipy do malowania dachu, to skorzystałam z ogłoszen w http://www.bielszczak.pl
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: tolana »

dzięki raz jeszcze za namiar na rope expert. Już do nich dzwoniłam i w październiku będziemy działać :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: agawosia33 »

no to super tolana, to jak już będzie po wszystkim daj znać jak tam Twoje wrażenia :)

rolki prowadzące z trzpieniem
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: tolana »

Już po wszystkim :) ogólnie rewelacja, wyrobili się w terminie, wszystko jest zrobione bardzo dokładnie i rzetelnie. Właściciel bardzo kontaktowy i uprzejmy. Na pewno będę wracać w przyszłości :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: agawosia33 »

no i bajka, o to właśnie chodziło :) niech Wam służą jak najlepiej i jak najdłużej :)
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 182
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: freddy »

Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się myciem elewacji to polecam wam skontaktować się z https://facetoddywanow.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że firma ta profesjonalnie podchodzi do wykonywanej pracy.
Awatar użytkownika
tolana
Posty: 43
Rejestracja: 21 cze 2019, 17:44

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: tolana »

no na pewno, jestem pewna :) nie wiem czy wiecie, ale oni nawet wieszają reklamy czy ozdoby świąteczne np na dachach, może komuś się przyda to info przed świętami :)
Awatar użytkownika
agawosia33
Posty: 55
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:38

Re: Sprawdzona firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: agawosia33 »

to prawda, wiem wiem i już nawet skorzystaliśmy :) wielki bałwan i neon już zawieszone :)
ODPOWIEDZ